Serum ziołowo - witaminowe do włosów suchych i zniszczonych

Serum ziołowo - witaminowe do włosów suchych i zniszczonych

W skład Serum Radical wchodzi ekstrakt skrzypu polnego, d'pantenol oraz specjalnie dobrane składniki kondycjonujące. Serum odżywia, nawilża, wzmacnia i regeneruje włosy. Zapobiega elektryzowaniu, nadaje puszystość i połysk. Zmniejsza objawy nadmiernego wysuszania włosów. Może być stosowane do układania fryzury.

Szału nie ma

Mam ostatnio fazę na odżywki bez spłukiwania. Ponieważ nie chciało mi się specjalnie polować na ziaje której z przyzwyczajenia używałam ostatnio, kupiłam sobie właśnie serum radicala. Ta seria jest mi generalnie znana sprzed lat i bardzo ją sobie chwaliłam. Mam włosy tłuste u nasady i suche na końcach. Z resztą każdą odżywkę stosuje wyłącznie na końcowki. Nie mogę odmówić temu kosmetykowi działania. Nawilża włosy, nawet zgodnie z obietnicą wzmacnia. Niestety włosy po jego użyciu wyglądają tragicznie, jak nieumyte. Nawet myślałam czy nie przesadzam z aplikacją ale nie, ta odżywka po prostu smalcuje włosy. W przypadku stosowania wyłącznie na długości wygląda to dziwnie (choć jeszcze nie ma efektu "włosów z patelni") i powoduje że bardzo źle się je układa. Nie jestem więc jakoś wybitnie zadowolna, raczej nie planuje kupna kolejnych opakowań.

miękkie i nawilżone

Wypróbowałam już bardzo dużo podobnych kosmetyków, lecz muszę stwierdzić, że to serum sprawdziło się najlepiej. Włosy po nim są miękkie, nawilżone i przyjemnie pachną. Przede wszystkim nawilżenie najbardziej mnie zachwyca, bo na moich suchych i zniszczonych włosach kosmetyk daje rewelacyjny efekt. Podoba mi się też to, że produkt nie wymaga spłukiwania, co pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu. Cena serum jest bardzo niska, a działa ono lepiej niż wiele droższych produktów. Z pewnością kupię następne opakowanie.

Wyjście awaryjne :)

Z racji, że nie używam odżywek, a mam włosy farbowane metoda sombre, ich końce robią się suche i matowe. Kiedy to zauważam nakładam grubą warstwę tej odżywki i zakładam termocap.
Szybko odżywia,
przyjemnie pachnie,
wygładza włosy,
pomaga w rozczesywaniu.
Cena jest dużym plusem.

Jak zamaskować siwe włosy

Nie sprawdził się

Wciąż szukam ratunku dla moich suchych włosów. Sięgnęłam po serum Radicala.

Zalety:
+ wygodna tubka, produkt nie wydostaje się z niej dzięki solidnemu dozownikowi;
+ niska cena (zapłaciłam ok. 10 zł);
+ dostępny w marketach i drogeriach;
+ lekka konsystencja ułatwia równomierne nałożenie preparatu na włosy;
+ przyjemny, ziołowy zapach;
+ ułatwia rozczesywanie;
+ nie skleja włosów.

+/- produkt nie jest super wydajny przy codziennym stosowaniu (wystarcza na ok. 2 tygodnie nakładany na długie włosy).

Wady:
- nie zauważyłam poprawy kondycji włosów, a oczekiwałam chociaż ich wygładzenia.

Niestety serum nie odżywia włosów suchych, a wręcz nie robi z nimi kompletnie nic.

Zaskoczenie!

Kupiłam mała tubke za 4 zł do wypróbowania. Nakładam odrobinę po każdym myciu. Mam włosy rozjaśniane na końcach i zawsze są z nimi problemy. Pusza się źle układają itd. Do tej pory musiałam używać kilku kosmetyków i jeszcze prostować. Od kiedy używam tego serum jestem oczarowana. Wystarczy wysuszyć włosy i wyglądają świetnie. Są lśniące i sprężyste i dobrze się układają. Az mi się wierzyć nie chce, że to naprawdę działa! Żałuję tylko, że tak późno odkryłam ten produkt.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

b.dobry produkt dla osób z włosami grubymi

Bardzo dobre serum do włosów. Przez stosowanie szamponów na ŁZS moje włosy zostały wysuszone, szczególnie ta warstwa - jakby to rzec - zewnętrzna. Mam teraz niskoporowate włosy w partiach bliżej środka głowy oraz wysokoporowate włosy w pierwszej warstwie zewnętrznej. Stosuję serum po myciu włosów w niewielkiej ilości, szczególnie na te włosy wysokoporowate. Nie spłukuję. Serum pomaga na "sianowatość" włosów wysokoporowatych, są gładsze i bardziej błyszczące.
Plusy:
- bardzo duża wydajność (wystarcza naprawdę odrobina)
- ogólnie spełnia obietnice
- cena
Minusy:
-producent obiecuje dogłębne nawilżenie włosów - nawilżenie czuć, lecz niewielkie (stąd mniej pół gwiazdki)
- trzeba wyczuć, ile należy nałożyć serum, by dosyć łatwo o przeciążenie włosow
Neutralne:
- zapach ziołowy (ja bardzo lubię, ale to kwestia indywidualna).
Na produkcie widnieje informacja, iż w przypadku włosów przetłuszczających się oraz cienkich i delikatnych należy nanieśc serum na włosy na 2-3min., a następnie spłukać.

W moim odczuciu osoby z włosami cienkimi nie będą zadowolone, gdyż produkt może je "posklejać", obciążyć i sprawić oklapnięcie. Ale osoby o grubych włosach -tak jak ja - będą zadowolone.

ZXdecydowanie tak

Uzywam tego produkty juz bardzo długo, w sumie nawet nie pamietam ile. Dług czas rozjasniałam włosy a gdy przeszłam na iiny kolor to wlasnie radical pomogł mi włosy zregenerowac.

produkt taki, wydajny, dzialajacy, naturalny zapach

Używam tego produktu od: dawnoo
Ilość zużytych opakowań: kilka

FENOMENALNY !

Kiedyś moja babcia używała szamponu z tej kolekcji i była zadowolona, więc widząc na promocji w Rossmannie to serum, postanowiłam spróbować. Za cenę 8,49 zł nie było ryzyka.
Mam okropne, puszące się i "sianowate" włosy. Jakiejkolwiek maski czy odżywki bym nie używała, po wyschnięciu moje włosy dalej pozostają w puszystym nieładzie. Do kosmetyku byłam nastawiona pod kątem ziołowej pielęgnacji niż ekstremalnych efektów, a jednak!
Serum okazało się strzałem w 10! Idealnie odżywia włosy, likwiduje efekt niechcianego puszenia. Za taką cenę NIE ZNAM LEPSZEGO PRODUKTU. Jeśli chodzi o przetłuszczanie się włosów nie wyrażę opinii, bo włosy myję codziennie i nie zauważyłam, aby po użyciu były jakieś komplikacje.

Ilość zużytych opakowań: 1, 100ml

Mój KWC :D

Buszowałam w Auchan na dziale kosmetyków. Przypadkowo trafiłam na półeczkę z miniaturkami, a tam stało to cudo :D Tubka ma pojemność 30 ml, kosztuje 2,17 i naprawdę działa :D Nakładam je tylko na końcówki co nadaje im zdrowego wyglądu i pięknego ziołowego zapachu. Miałam kupić serum na końcówki Garniera, ale stwierdzam, że czasami tańszy oznacza lepszy. Koniecznie zaopatrzę się w kolejne tubki bo jestem zachwycona :D Szczerze mogę polecić.

Używam tego produktu od: kilku dni

dziala

Jak dla mnie b.dobre serum. Ma cudny ziolowy zapach. Mozna stosować na dwa sposoby tzn z i bez spłukiwania. Dba o wlosy. Jest dosc tanie. Cudow nie robi. Ale do moich wloskow jest swietne. Bardzo je lubie. Glowke myje codziennie a wlosy nie sa zniszczone. Polecam.

Jak dla mnie średnie.

Używałam serum regularnie,ale w moim przypadku nie widziałam żadnych większych efektów.
Jedyny plusik to taki,że włosy łatwiej się rozczesywały i być może aż tak się nie puszyły .
Zapach jak dla mnie w porządku. Wygodne opakowanie.
Daję równo 2,5 gwiazdki ,bo serum nie zaszkodziło mi.

Używam tego produktu od: Używałam około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

Pomaga

Kupiłam to serum razem z mgiełką wzmacniającą i szamponem. Z serum jestem najbardziej zadowolona. Używam go po umyciu, bez spłukiwania, smarując nim skórę głowy w niewielkich ilościach. Myślę, że przyczynia się do poprawienia stanu włosów.

+ wzmacnia dalej rosnące włosy (a nawet chyba troszkę przyśpiesza ich porost!), a więc efekty są długotrwałe (do ścięcia włosów w drugim przypadku ;))
+ nie za gęsta, nie za rzadka konsystencja, chociaż czasem ma skłonność do uciekania ;)
+ wydajny - wystarczy odrobina na jeden raz
+ niska cena jak na taki kosmetyk

- mi nie podoba się opakowanie - resztki trudno będzie wyskubać
- przy stosowaniu na WŁOSY (jak sugeruje producent), a nie na skórę głowy, raczej będzie przetłuszczał włosy... Według mnie należy zmienić tę sugestię, bo nie rozumiem stosowania go bezpośrednio na włosy, zwłaszcza bez spłukiwania (co według mnie wtedy całkowicie mija się z celem).

Ogólnie ok :-)

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze