Avon, Naturals, Cacao & Lotus Flower, Conditioning Hand Cream (Odżywczy krem do rąk `Kakao i kwiat lotosu`)

Odżywczy krem do rąk to nawilżona i ukojona skóra dłoni. Ekstrakt nasion kakaowca łagodzi i nawilża skórę a wyciąg z kwiatu lotosu działa przeciwzapalnie i łagodząco.

sucha, odwodniona
kremy do rąk
wygładzające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce

Wart zakupu

Krem dokładnie nawilża skórę, pieknię pachnie. Zimą i jesienia mam bardzo suche dłonie, więc krem do rąk zawsze mam przy sobie, a ten krem jest idealny, jego wielką zaleta jest to że szybko się wchłania i jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Alkoholowy bubel

Tak koszmarnego kremu do rąk jeszcze nie miałam.Wcale nie nawilża dłoni.Jedynie pozostawia dziwną tępą warstwę na skórze.Zapach dla mnie jest nieprzyjemny.
Wielkim minusem tego produktu jest jego skład.Zawiera i to wysoko w liscie składników ALKOHOL DENAT.To ja się pytam, od kiedy suche ręce wysmarowane alkoholem zrobią się gładkie ?
Bubel na całej linii.Niestety wiele kosmetyków firmy Avon ma całą armię chemikaliów,które tylko szkodzą naszej skórze.Dlatego też dziewczyny czytajcie etykiety.

esencja zła zamknięta w małej tubce

Niestety krem okazał się totalną tragedią, porażką... tak trudno o dobry krem do rąk :(

Jedyny plus to cena

a minusy:
-strasznie oblepia ręce
-skóra nie jest nawilżona, tylko nieprzyjemnie śliska
-śmierdzi :/ nie przypomina mi ani kwiatu lotosu, ani tym bardziej kakaowca

nie spawdził się, po paru próbach oddałam mamie, która też narzeka, ale wyrzucić szkoda ;)

SZCZERZE TO NAJGORSZY KREM DO RĄK JAKI MIAŁAM!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Dziwny zapach

Opakowanie kremu to tubka z odkręcanym korkiem, szata graficzna bardzo mi się podoba. Krem ma lekką konsystencję, ale nie rzadką. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach. Pozostawia na skórze taką delikatną, nietłustą powłoczkę, która utrzymuje się do najbliższego mycia rąk. Dłonie są po nim miękkie przez długi czas. Szybko regeneruje zniszczone dłonie. Jedynie co mi przeszkadza to zapach, dziwny, chemiczny, drażniący. Krem jest tani i wydajny.

Kolejny dobry krem Avonu

Uzywam głownie kremow do rąk z avonu, juz nie pamiętam kiedy ostatnio kupilam tego typu produkt z innej firmy.

Krem bardzo fajnie nawilża ,
Ma bardzo fajna konsystencje , lekką,
Dobrze się rozprowadza
Dobra cena ;)
nie klei sie !

Ciekawe jak bedzie z jego wydajnosci , poki co uzywam go ok. tydzien ... opakowanie dość małe ...

Jedyne ,co bym w nim zmienila , to nakretke ;)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 użyc