Avon, Naturals, Cacao & Lotus Flower, Conditioning Hand Cream (Odżywczy krem do rąk `Kakao i kwiat lotosu`)

Odżywczy krem do rąk to nawilżona i ukojona skóra dłoni. Ekstrakt nasion kakaowca łagodzi i nawilża skórę a wyciąg z kwiatu lotosu działa przeciwzapalnie i łagodząco.

kremy do rąk
wygładzające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce
sucha, odwodniona

Jest ok

Kupiłam ten krem skuszona promocją. Dla mnie jest wystarczający, bo nie mam problemów z przesuszonymi dłońmi, kremu potrzebuję do pielęgnacji po myciu dłoni, aby pozbyć się szorstkości i uczucia ściągniętej skóry, a także przed snem. Lekko nawilża i to działanie nie jest długotrwałe, więc na wymajających dłoniach się nie sprawdzi.
Ja używałam dla samego zapachu, który jest bardzo przyjemny.
Opakowanie idealne do zabrania ze sobą w torebce.

Całkiem w porządku.

Taki sobie ot zwyklak do torebki. Przyjemny, ale nie jest to coś, co głęboko nawilży i da ulgę suchym dłoniom.

Działanie - to chyba najsłabsza strona tego kremu. Nawilża dosyć słabo, ale za to łatwo się wchłania i przynosi ulgę na chwile. Dlatego dobry jest aby zabrać go ze sobą i mieć awaryjnie pod ręką np po umyciu dłoni lub cokolwiek. Nie zostawia lepkiej warstwy, za co tez łapie plusika.

Zapach - delikatny, przyjemny, przez chwilę utrzymuje się na dłoniach. Lekko kwiatowy, pudrowy, myślę, ze jest w stanie trafić w większość gustów.

Opakowanie - niewielkie, praktyczne i przyjemne dla oka. Tubka jest zakręcana, wrzucona do torebki dosłownie nie ma prawa się otworzyć i narobić nam jakichkolwiek szkód.

Cena, dostępność - dostępny jest u każdej konsultantki i na oficjalnej stronie za stosunkowo niska i przystępną cenę, podobną do innych kosmetyków na rynku. :)

obleci

Produkt ma bardzo ładny zapach i szybko się wchłania, ale niestety dłoni nie nawilża. Zapach utrzymuje się na dłoniach. Uczucie nawilżenia jest niestety krótkotrwałe. Konsystencja jest przyjemna, a sam produkt jest wydajny. Opakowanie mogłoby mieć inną zakrętkę, przymocowaną do kremu i normalnie zamykaną, a nie zakręcaną, bo jednak takie są mało praktyczne i poręczne. Minusem jest też to, że zostawia tłustą warstwę na dłoniach, ale nie jest ona na tyle mocna, żebym nie polecała tego kremu. Jeśli chcecie produkt do codziennej pielęgnacji i nie zależy Wam na mocnym nawilżaniu to polecam.

Zwyczajny

Jak dla mnie to zwykły kremik który jedyne co pozostawia po sobie to zapach. Efekt nawilżenia jest bardzo mizerny. Praktycznie zaraz po aplikacji mogłabym spokojnie bo znowu nałożyć A nie o taki efekt tu chodzi

Nawilża i szybko się wchłania

-niestety, podstawowym minusem kremu do rąk jest zakręcana zakrętka, a nie taka na klik, bardzo utrudnia to życie, zwłaszcza jak się nakłada krem będąc już w łóżku i mając zgaszone światło,
-kiedy nałoży się go za mało to nie nawilża, a kiedy za dużo to tworzy taką warstwę na skórze jak parafina i się roluje, trzeba więc dokładnie znaleźć ten złoty środek,
-bardzo niewydajny, byłam bardzo zdziwiona, jak po dwóch tygodniach tuba przywitała mnie pustką:) (nieregularne smarowanie tylko raz dziennie na noc),

-/+mam bardzo mieszane uczucia co do tego kremu, z jednej strony nieźle spełnia podstawowe funkcje kremu, ale z drugiej ma wady, których nie ma większość kremów na rynku,

+tani,
+ładna szata graficzna,
+poręczna tuba,
+ładny zapach, co prawda nie wyczułam kakao ani lotosu, bardziej arbuza, maksymalnie chemicznego, pod koniec jedynie trochę mi się już znudził,
+jak już nałoży się tyle co trzeba, to dobrze nawilża,
+mam nieraz zimą dłonie w bardzo słabym stanie, skutecznie go polepsza, nie ma może szału, cudów nie robi, ale stopniowo jest lepiej,
+często mam też rany od zimna, niektóre kremy powodują ich pieczenie, ten nie, więc spokojnie bez obaw można używać na miejsca problematyczne,
+miałam go już dwa razy, oba dostałam gratis do zamówienia, myślę, że z chęcią do niego wrócę,
+nawet szybko się wchłania,
+konsystencja standardowego kremu plus silikony, tzn. nie wiem czy są w składzie, tylko taki jest w dotyku, ślizga się, ale to bardzo przyjemne akurat,
+jest kilka opcji zapachowych do wyboru, chętnie przetestuję inne

Zapach stajni

Kremy z Avonu kupuję dla zapachów i dlatego, że nie zostawiają tłustego filmu na skórze. Nadają się do pracy albo w domu, kiedy nie mam czasu czekać aż krem się wchłonie.

Wersja kakao i lotos jednak mnie zawiodła. Na mojej skórze pachniała stajnią. Strasznie nieprzyjemny zapach. Krem szybko się wchłaniał i nie pozostawiał nieprzyjemnej warstwy. Nie dawał uczucia długotrwałego nawilżenia, raczej tylko do następnego mycia rąk. Ale patrząc na skład nie bardzo miał czym nawilżać/odżywiać.
Bardzo gęsty i tępawy, dlatego trzeba go trochę użyć, żeby mieć uczucie dobrze nasmarowanych dłoni. W efekcie czego był mało wydajny.
Tubka zakręcana, wygodniejsza byłaby z zamknięciem na klik.
Cena niska. Dostępny u konsultantek.

Nie robi nic dla dłoni

Plusy:
+ Zapach
+ Szybko się wchłania

Minusy:
- Mało wydajny
- Nie nawilża rąk
- Nie poprawia kondycji skóry
- Trudno wydobyć krem z opakowania

Denerwujący zapach

Nawilża dobrze, tak samo się aplikuje, szybko się wchłania. Jednak bardzo drażni mnie jego zapach, który jest mdły i niestety długo się utrzymuje. Gorszy od innych produktów z tej serii.

Tragedia

Krem ten zdecydowanie jest niegodny polecenia:
- zupełnie nic nie robi z naszymi dłońmi, nie poprawia kondycji skóry, nie nawilża, nie daje uczucia ukojenia
- po nałożeniu tworzy powłokę, pod którą nasza skóra dusi się przy czym czuje się cały czas dyskomfort suchej skóry
- cena w stosunku do działania, a wręcz jego braku jest zatrważająco wysoka
+ zapach neutralny, delikatny
Nigdy więcej. Nie zamierzam go używać, skóra jest sucha, piekąca, ,,okryta'' śliską dziwną substancją.

Nijaki.

Krem kupiłam zachęcona jego opisem w katalogu. Niestety krem nie spodobał mi się. Jest lekki i szybko się wchłania, ale ma niezbyt fajny zapach i nie robi nic specjalnego dla dłoni. Trochę nawilża, ale efekt ten jest krótkotrwały. Nawet pomimo niskiej ceny nie kupię go ponownie.

3/5

Nawilża, ale nie tak jak inne z planety spa. Szybko się wchłania. Ale nie przekonał mnie do siebie.
Zapach dość znośny. Raczej nie kupie go ponownie.
Wydajny, tani, łatwo dostępny.

Dość dobry

+ Plusy
Przyjemny zapach :)
Wydajny i dobrze nawilża suchą skórę rąk :)
Dostałam go w zestawie z dwoma innymi produktami.
-Minusy
Troszke za długo sie wchłania w skórę

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół opakowania