Avon, Instinct Forbidden EDT

Avon, Instinct Forbidden EDT

Skosztuj zakazanego owocu dzięki Avon `Instinct Forbidden`! Kategoria kwiatowo - owocowa, główne nuty zapachowe to: skórka cytryny, czerwone owoce oraz tajska wanilia.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: skórka cytryny, czerwone owoce, wanilia

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe
Rekomendacja
jesień / zima, na dzień, wiosna / lato

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

• Flakon: 5

Dlaczego wycofali taki ideał!?

Ten zapach to nieodłączny element moich szczeniackich imprezowych wyskoków! Używałam go dokladnie 10 lat temu i do teraz jak go wspominam czuję tę niepowtarzalną woń. Mimo, iż już go nie mam w posiadaniu to na zawsze zostanie zapamiętany jako slodko-cytrusowy kuszący ideał. Trwały, romantyczny a zarazem seksowny zapach, perfekcyjny na imprezę!

• Flakon: 3

Intrygujący.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Pękaty flakon, wykonany z różowego szkła. Sama butelka jest w fale, korek plastikowy. Stanowczo lepiej się prezentuje na zdjęciach niż na żywo. Atomizer dozuje odpowiednią ilość zapachu, rozpylając go bardzo delikatnie. Nie zacina się, niestety wrzucony luzem do torebki niszczy się, odkręca, a napisy się ścierają.

Wrażenia: Flakon sam w sobie jest ciężki, jest to perfum, który powinien stać w domu, na półce, a nie do torebki. Instinct ma być drapieżny i taki właśnie wyszedł twórcom. Na początku słodki, później przechodzi w kwiatowe nuty. Przepięknie się rozwija na skórze tworząc ogon. Najpierw jest cytrusowo, później eksplozja kwiatów, wanilia jest wyczuwalna bardzo delikatnie po całym dniu noszenia zapachu. Kompozycja zapachowa jest idealnie dopełniona, na pewno nie jest powtarzalna. Nie jest to zapach z pazurem, ale jest pobudzający, a zarazem subtelny. Na pewno jest niebanalny i nie ma w sobie tej dobrze znanej avonowskiej nuty. Zapach na tyle uniwersalny, że sprawdzi się na letnie wieczorne wyjście z przyjaciółmi, na randkę wiosennym wieczorem jak i dopełnienie stylizacji biurowej w ciągu dnia. W moim odczuciu jest to zapach na pewno na cieplejsze dni, przez swoje cytrynowe nuty.
Niestety minusem jest dostępność tego zapachu – pojawia się i znika z katalogów. Oczywiście cena regularna jest mocno zawyżona. Jak tylko będzie taka możliwość kupię kolejne opakowania.

Typ kobiety: Myślę, że to zapach w którym odnajdzie się zarówno młoda kobieta jak i ta dojrzała. Jest nie do zaszufladkowania.

Trwałość: Jestem mile zaskoczona trwałością zapachu. Utrzymuje isę na skórze do paru godzin, nawet w trudnych warunkach. Można bez problemu użyć go rano i wyczuwać do wieczora na skórze. Na ubraniach jest bardzo intensywny, utrzymuje się do paru dni.

♥ HiT ♥

Zdecydowanie moje ulubione perfumy! Zapach idealny.
Szukam zamiennika tych perfum bo niestety nie można ich już nigdzie dostać. Znacie podobny zapach? Baardzo mi zależy, żeby takie znaleźć jednak nie mogę trafić..

Pozdrawiam :)

piękny

Zdecydowanie bardziej mi odpowiada od poprzednika, ma w sobie coś bardzo ciekawego, oryginalnego co mnie przyciągnęło. Niestety nie można go już dostać, a szkoda. Flakon i jego szata graficzna jest elegancki i kobiecy. Zapach ma ciekawą kompozycję kwiatowo-owocową. Jest nieco ulotny. Mimo to nie przeszkadzało mi to wcale. Mam nadzieję, że Avon jeszcze wprowadzi do sprzedaży ten zapach, bo chętnie do niego wrócę. Według mnie pasuje do młodej osoby zdecydowanie na wiosnę lub lato, ale tylko na dzień.

• Flakon: 4

Nie dla mnie

+Ciekawy flakon
+orginalny zapach
+bardziej dla nastolatki
+na wieczor
+na lato
Nie kazdemu podpasuje. Trwalosc zapachu mnie rozczarowala. Nie jestem do niego przekonana. Nie kupie ponownie. Cena nie adekwatna do produktu. Jesli ktos chce sie skusic to proponuje sprobowac na promocji aby strata nie byla zbyt duza.

• Flakon: 5

Uczciwie i szczerze-mój nr 1!

Tak żałuje, że produkt został
wycofany...Najladniejszy zapach z calej serii Avonu i ogólnie jaki dotychczas miałam. Ma w sobie 'to coś'. Trwały. Bez tandety. Nie wspominając o wyróżniającej się buteleczce. Coś pięknego. Czekam na powrót.

Dziki i słodki:)

Jest naprawdę niebanalny. Co prawda kiedy wąchałam stronę w katalogu to wydawał się być inny, ale nie zawiódł mnie mimo wszystko. Jest dziwki, ale mimo wszystko słodki. Czuć mocno śliwkę, która po czasie znika. Nie jest jakoś specjalnie trwały. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić za pierwszym razem, bo można się poddusić:)

Niespotykany zapach

Nie jest z górnej półki, a mimo to nie przypomina banalnych zapachów. Jest dziki,pobudzający,subtelny,a zarazem słodki i orzeźwiający.Nie robi wrażenia "tanich perfum". Wręcz przeciwnie-jest zapachem tak skomponowanym,że mało kto mi wierzył,że to Avon☺Trwałość jest przyzwoita.Kupiłam na promocji.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

ładny zapach, średnia trwałość.

Perfumy pierwszy raz powąchałam kiedy miała je na sobie moja koleżanka. Od razu wpadły mi w nos :D Po kilku dniach miałam je już u siebie.
Nie są może jakieś bardzo trwałe, ale zapach mają świetny, zwłaszcza za taką cenę.

• Flakon: 3

wet and wild women...

Ten zapach kojarzy mi się tylko z taką kobietą - silną, namiętną i dziką. Osobiście używam go od czasu do czasu latem kiedy chce się poczuć wet and wild :) Drażni mnie wyczuwalny na początku zapach alkoholu...

Zafascynował mnie

Na samym początku zauważyłam, że cena jest bardzo przesadzona za te perfumy. Ostatecznie raz się żyje, skusiłam się, bo przyznam szczerze, że spodobał mi się flakonik, który wyglądał wręcz drapieżnie.

Zapach faktycznie zgodził się z opisem producenta - możemy wyczuć mocną cytrynę oraz wanilię. Dzięki tej skórce cytryny nie jest mdły tylko orzeźwiający, ale za to wanilia to orzeźwienie łagodzi - po prostu ma bardzo dobrze wyważone proporcje.

Zauważyłam, że zapach spokojnie utrzymuje się wiele godzin i nie ma z jego trwałością problemów.

Bardzo mi ich taki unikatowy "pazur" przypadł do gustu.

Zużyłam flakon i kilka próbek.

Czasoumilacz

Mam jedynie próbki, więc nie ocenię flakonu.Przechodząc do zapachu-początek jest alkoholowo-landrynkowy, jak alkohol wywietrzeje robi się na prawdę ładny-kobiecy,słodkawy, ale bez przesady.O ile Instinckt ma w sobie nutę, która mnie drażni, tego nuty mi odpowiadają.fajnie puchowo -waniliowo osiada na skórze i jest przyjemny dla nosa.Kwiaty dobrane są w fajny sposób, cytryny na szczęście nie czuję.Trwałość jak na Avon dobra.Może się skuszę na flakon, ale na Allegro, bo cena katalogowa zbyt wysoka.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: 0, testuję próbki