Błyszczyk do ust (srebrne opakowanie)

Błyszczyk do ust (srebrne opakowanie)

Ciekawe opakowanie kosmetyku, ładny kolor po nałożeniu, miękka gąbeczka dosyć dobrze rozprowadza kosmetyk na ustach. Trwałość raczej przeciętna no i ten zapach, bardziej zbliżony raczej do chemicznych specyfików niż pomadek.

Cena ok. 13 zł

Nietrwały ...

Nie jestem pewna, ale sądząc po zdjęciu miałam taki sam. Najwyżej napiszę to samo, co w recenzji błyszczyka Fruit Fantasy tej samej firmy.

Miałam bezbarwny. Podobał mi się tylko jego zapach. Szybko schodził z ust i trochę się kleił. Wypatrzyłam go na przecenie, ale po jakimś czasie i tak skończył w koszu.

Używam tego produktu od: dawna

taki sobie

Konsystencja, kolor, nawet zapach - super.
Miałam bezbarwny i lekko różowy i świetnie wygladał na ustach.Nie był zbyt wodnisty. Niestety bardzo krótko utrzymywał się na ustach.
Najgorsze w nich jest to, ze oba opakowania po jakims czasie pękły.
Błyszczyk prawie cały ale jak go uzywac i nosic ze sobą jak opakowanie przy szyjce pękło i wylewa się przy każdym włozeniu pędzelka.
Nie polecam !!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte - wyrzucone

Jestem zachwycona...

cieniami do powiek tejże firmy, czego o błyszczykach powiedzieć nie mogę. Nie wiem, może wybrałam zbyt jasny odcień? Delikatny, przydymiony róż, okazał się być aż nader perłową mazią, którą rozsmarowałam na ustach aplikatorem z gąbeczką, która w późniejszym czasie zniknęła z patyczka, ale to szczegół.

Zapach? Nie zwróciłam na niego uwagi, więc pewnie nie był aż nadto wstrętny i odrażający, ale też nie utkwił mi w pamięci, co oznacza, że zachwytu we mnie nie wzbudził.

Konsystencja zbyt gęsta i zwarta, co powodowało, że błyszczyk w niedługim czasie gromadził się w kącikach ust. Nie był też specjalnie trwały.

Wygodne i estetyczne opakowanie. Minusem jest jednak to, że błyszczyk wylewał się bokami, co powodowało, że znaczna część zawartości opakowania wylądowała z kosmetyczce, niż na ustach.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Inglot swatche sypkie cienie

bardziej przciw niż za

W formie +/-

+ fajne opakowanie
+ dobrze się rozprowadza
+ daje bardzo ładny kolor i połysk

- jak juz było wcześniej wpomonane: śmierdzi w stylu bardzo chemicznym
- utrzymuje się bardzo krótko
- gdy juz sie zetrze to w kącikach ust zostają po nim nieestetyczne ślady

Osobiście nie polecam, mozna wybrać coś lepszego

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: męcze pierwsze :/

nie ma na co narzekać

Kupując lakier do paznokci dostalam blyszczyk po śmiesznej cenie. Odcień 76
opakowanie ladne
konsystencja akuratna
odcień na ustach wygląda naturalnie
mila aplikacja

zapach chemiczny, bleee
trwalość marna

Ale nie oczekujmy cudów. To w sumie calkiem przyzwoity blyszczyk. Choć, ja tradycjonalistka jestem i wolę szminki, Używam tego produktu od:kilku miesięcy

strasznie wysusza usta

Jakiś czas temu bardzo lubiłam błyszczyki z drobinkami (teraz mam odchył w drugą stronę ;)), więc bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam z wymiany ten błyszczyk.
Miałam kolor srebrny, pięknie podkreślający bladą skórę.

Niestety, błyszczyk się nie spisał.
Pomijając brzydkie opakowanie i nieciekawy zapach (nie oczekuję fiołków, ale niechże ten zapach przynajmniej nie odstrasza!), błyszczyk fatalnie wygląda na ustach.

Za pierwszym razem zwaliłam to na wysuszone wargi, ale kiedy użyłam go na treściwy balsam do ust i zobaczyłam, że efekt jest nie lepszy - zwątpiłam.
Może to wina tych drobinek, gęstej konsystencji?

Nie wiem, nie wnikam. I nie polecam.
Za taką cenę (a nawet nieco niższą), można znaleźć o wiele lepsze błyszczydła.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

potwornie ciężki i kleisty

Ciężki, kleisty, wylewa się z tubki, jakoś piekły mnie po nim usta. Kolory wyraźne i mocno kryjące. Oddałam koleżance, a ona jest zachwycona ;) Z tym, że ona lubi ciężkie pomadki, a ja lekkie półtransparentne błyszczyki.

Używam tego produktu od: 1 niecały
Ilość zużytych opakowań:1 niecały

nie

Z jednej strony świetna zawartość. Dobrze nawilża, chroni, ładny kolor z połyskiem. Ale beznadziejne opakowanie, zawartość wylewa się. Opakowanie jest nieszczelne!!! Wyrzuciłam do kosza i więcej nie kupię..

Niestety jestem na NIE!!!

Błyszczyk jest okropny... ma konsystencje raczej pomadki perłowej niż błyszczyka. Po niedługim czasie drobinki które sie w nim znajdują sa w okolicach ust a nie na ich powierzchni... :[ błyszczyk nie nadaje naturalnego koloru jakiego sie spodziewałam i osadza sie na lini wewnętrznej warg... jednym słowem nie polecam go... wydałam na niego 16 zł i jestem bardzo niezadowolona...
ilość zużytych opakowań: ... pierwsze i ostatnie opakowanie

średniak

nie wiem jak dla innych ale dla mnie -beznadziejny.cieżko ładnie rozprowadzic na ustach,a po jakims czasie mam drobinki brokaty wogoł ust zamiast na nich:(blyszczyk wcale nie nawilża,moim zdaniem za dużo brokatu w jego składzie.drugi raz nie kupie;/

hymmmm no nie wiem :)

Czy ja wiem jak na niego popatrze hymmm niby dość trwały ,niby ładnie wygląda ,niby ma odpowiednią cenę ,ale konsytencja do bani :za gęsty ,za ciężki ,za bardzo sie lepi,faworyt mojej mamy mój niestety nie ! chociaż przez pewien czas go używałam.Bardzo wygodny aplikator i zapach troche kokosowy,ładnie pielęgnuje usta, ogólnie polecam jeśli ktoś lubi mieć sliczny połysk za cene uczucia cięzkości na ustach :))

śliczny kolor

Strasznie podoba mi się kolor tego błyszczyku, taki morelowo-brązowo-różowy (nr 24). Do opakowania również nie mam zastrzeżeń. Zapach jak dla mnie zbyt intensywny, jednak koleżankom bardzo się podoba, więc się nie czepiam :). Błyszczyk utrzymuje się na moich ustach jako jeden z tych trwalszych (w porywach nawet kilka godzin) oraz zawsze pozostawia je w świetnym (nawilżonym) stanie :)