Dwufazowa odżywka do włosów z łupieżem

Dwufazowa odżywka do włosów z łupieżem

Odżywka zawiera specjalny kompleks o działaniu przeciwłupieżowym i przeciwłojotokowym - Octopirox, ekstrakt ze skrzypu polnego i liści brzozy, ceramidy, olejek jojoba, witaminy A, E, F.
Octopirox skutecznie zwalcza drobnoustroje pityrosporum ovale, które są przyczyną powstawania łupieżu. Ekstrakt ze skrzypu polnego - bogate źródło cennych flawonoidów i mikroelementów - zwalcza wolne rodniki i zapobiega ponownemu powstawaniu łupieżu. Ceramidy uszczelniają i odbudowują strukturę włosa. Jojoba i witaminy A, E, F odżywiają, gwarantują witalność i zdrowy połysk. Zdecydowanie poprawia stan włosów. Ekstrakt ze świeżego ziela skrzypu polnego zawiera cenną krzemionkę stanowiącą podstawowy budulec włosa. Wzmacnia, odżywia włosy i hamuje ich wypadanie. Włosy stają się miękkie, sprężyste, jedwabiście gładkie i pełne blasku. Faza górna odżywki - naprawcza - zawiera wyciąg z nafty, witaminy A, E, F, jojobę oraz ceramidy. Otacza ona włosy, od cebulki aż po końce, niewidocznym filmem ochronnym, który "naprawia" uszkodzenia włosów, nadaje im połysk i witalność. Faza dolna - przeciwłupieżowa - zawiera Octopirox oraz odżywcze ekstrakty ze skrzypu i liści brzozy. Efekt: Włosy odzyskują blask, witalność i zdrowy wygląd.

Cena: 8,50 zł / 100 ml

Działa ;)

+ włosy rozczesują się w mig, są miękkie i puszyste
+ forma sprayu jest bardzo wygodna i o dziwo chcąc dokładnie pokryć włosy psikam dość dużą ilość nie obciąża włosów z czego jestem najbardziej zadowolona
+ idealnie wspomaga kurację antyłupieżową

na pewno jeszcze kupię!

Używam tego produktu od: 3 tyg

bardzo dobra

Generalnie to naprawdę świetna odżywka. Razem z szamponem z tej samej serii pomogła mi się pozbyć problemów ze skórą głowy. Wygładza i nawilża włosy. Mam jednak do niej kilka małych zastrzeżeń:
- absolutnie nie nadaje się do stosowania bez spłukiwania. Za każdym razem, gdy próbowałam, moje włosy były nieświeże, sklejone i oklapnięte;
- łatwo jest ją "przedawkować", a wtedy bardzo obciąża włosy;
- jej forma (spray) sprawia, że trochę niewygodnie się jej używa. Z reguły bardzo się mozolę zanim uda mi się spryskać całe włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

boska nie tylko na łupież

Szkoda że nie mogę jej nigdzie znależć bo to świetna kuracja dla włosów.wcieralam ja w skórę i wsmarowywalam we włosy, daję swietne efekty i nie przetłuszcza mojej tłustej skóry głowy.Pięknie nabłyszcza włosy.Jeśli się przedobrzy, może trochę je obciążyć, mnie raz się zdarzyło przedobrzyć;p

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, bedzie wiecej jak tylko ja gdzies znajde

WŁOSY lokówka

znakomita

znakomita seria, zlikwidowała łupież, który uodpornił się na apteczny Selsun Blue. Używałam łącznie z ampułkami i szamponem z tej samej serii, więc nie wiem, któremu kosmetykowi konkretnie mam być wdzięczna.