Couleurs Nature, Konturówka w płynie

Couleurs Nature, Konturówka w płynie

Pojemność 2,5 ml

Konturówka w płynie, w podobnej do eyelinerów formie, posiada filcową "pisakową" końcówkę, za pomocą której nakłada się gęsty płyn z opakowania. Szybko zasycha, ma przedłużoną trwałość, pozwala na niezwykle precyzyjny rysunek ust. Nie rozmazuje się.

Można nanosić na całe usta.

Dostępne 4 kolory:

brązowy, miedziany, różowo-czerwony i beżowo-różowy.

Cena: 17 zł / 2,5 ml

straszne!

Kupiłam ten eyeliner zachęcona opinią o Yves Rocher jako marce kosmetyków naturalnych. Mam bardzo wrażliwe oczy ze skłonnością do alergii. Eyeliner nakładał się dosc łatwo, choć osobiście wolę bardziej miękkie pędzelki. Pomyślałam, że nawet dobra jakość za tą cenę. Niestety malując kreskę zadrżała mi ręka i musiałam kawałeczek kreski zmyć. Gdy zmyłam oko, moim oczom ukazała się mocno czerwona linia na powiece w miejscu gdzie rysowałam kreskę...Aż mnie zmroziło! Dziewczyny, ostrzegam przed tym produktem!

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dodatkowa zabawka

Dostałam tę konturówkę jako prezent to innych zakupów. Sama bym jej nie kupiła ponieważ nie maluje mocno ust i jest to dla mnie produkt calkowicie zbędny.
Jednak skoro już go mam wypróbowalam kilka razy.
jest bardzo trwała, długo trzyma się na ustach.
Aplikator - moja nie wprawiona ręka nie potrafiła narysować równej kreski , ale aplikator jest precyzyjny, wygodny w użyciu, więc myśle, że dla bardziej doświadczonej ręki był by idealny.
Próbowałam rozmazać go na całe usta (ala pomadka) jednak wtedy bardzo wysuszała wargi, chociaż i tak długo się na nich trzymała

KOCHAM!

Jak nie lubie konturowek do ust w kredce tak ta kocham! Jest niezwykle trwala i idealnie pelni swoja funkcje. Jako ze jest w formie plynu kresli dokladniutka granice i nic sie nie wyciera i kontur nie rozlazi. Ma bardzo wygodny aplikator - twardy flamaster z mikka i ostro zakonczona koncówka. Jest ekstremalnie trwala - dokladnie tak jak liner do oczu, naniesie sie go..zastyga i poprostu jest :) Przy okazji jest bardoz komfortowa, wogole nie czuc jej na ustach.

Posiadam kolor 01 Rose - jest to taka brudna sliwka zlamana rozem - kolor jak jagody w smietanie :) Przecudny, chlodny kolor ktory pasuje mi do kazdej prawie szminki i blyszczyka a super tez wyglada noszony sam. Moj niesmiertelny duet to wlasnie ta konturowka + szminka loreal 353 i delikatny mok na oczach.. piekniej byc nie moze

Kosmetyk niezwykle wydajny!

Używam tego produktu od: chyba ze 2 lata

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

zbędny wynalazek

Zastanawiam się po co takie coś... Ładne opakowanie, ładne kolory do wyboru i zdawałoby się, że pisakowo-eye-linerowa forma aplikacji powinna ułatwiać życie. Niestety, nie ułatwia. Bo płyn zasycha w momencie zetknięcia z ustami i od tej pory jest nie do zdarcia, co oznacza, że o jakichkolwiek poprawkach należy zapomnieć, próba ich dokonania skończy się niepowodzeniem w postaci mało estetycznych grudek w miejscu ponownej aplikacji. Po nałożeniu konturówka jakby wżera się w skórę i nijak się nie łączy z pomadką czy błyszczykiem, choćby były najlepiej dobrane odcieniem. Niepraktyczne to to zupełnie, nie wiem po co wymyślone.

ilość zużytych opakowań: 1 zużyte do połowy, potem się go pozbyłam.

trwała

Mam ją z wymiany na targowisku :) Produkt zaskakujaco dobry-bardzo trwała,a aplikator w formie zaostrzonego sztyftu-pędzelka idealnie pomaga obrysować kontur ust.Kolor bardzo naturalny,taki beż z domieszą łososiowego różu :) Przy nakładaniu należy uważać,by nie przesadzić z kolejnymi warstwami i poprawkami,bo wówczas konturówka nieciekawie się wałkuje i schodzi z ust.Przy jednym i porządnym obrysowaniu trzyma się w niezmienionym stanie przez długi czas....

Z pomadkami się nie łączy

Mam ambiwalentne odczucia. Pomysł rzeczywiście wydaje się dobry, konturówka w płynie pozwala na niewiarygodną precyzję rysunku, podobnie jak spiczasty, flamastrowy aplikator. Kolor, który mam akurat też niebrzydki, bardzo naturalny beżowo-różowy.
Ale jest się do czego przyczepić i to ostro: na coś, co w założeniu ma być uzupełnieniem pomadki nie da się jej nałożyć, bo natychmiast wszystko się roluje i schodzi paskudnymi płatami z ust, które wyglądają na totalnie spierzchnięte i łuszczące się!!!
Próbowałam z różnymi szminkami, błyszczykami, na balsam i na podkład. Zawsze to samo:( I nawet gorzej: kolor schodzi też z ust nałożony samodzielnie - tworzy wtedy jakąś taką gumowatą warstwę na skórze, któara po pewnym czasie po prostu odpada!!!
Miałam nadzieję, że trafiłam na coś w rodzaju barwiącego "atramentu" do ust, a to po rostu koloryzowana guma arabska.
Podtrzymuję jednak 2*, bo efekt pomalowania całych ust jest ładny, choć taki krótkotrwały...