Cap Soleil 3 w 1, Krem-żel samoopalający i zapobiegający zmarszczkom

Cap Soleil 3 w 1, Krem-żel samoopalający i zapobiegający zmarszczkom

Lekki krem-żel z serii "Cap Soleil" o działaniu samoopalającym, lekko brązującym (jest delikatnie barwiony), rozświetlającym (dzięki opalizującym złotym drobinkom) i przeciwzmarszczkowym (dzięki zawartości przeciwutleniaczy). Nadaje się do każdej cery.

KWC

Po pozytywnych opiniach w zeszlym roku zakupilam samoopalacz Avenu hmmmmmi powiem dzis w porownianu z YR - Avene to smierdziuch !!!

Ten samoopalacz fakt jest tlusty co dla mnie to duzy plus bo raczej mam cere sucha wtystarczy sie popudrowac i sprawa zalatwiona.
Pieknie pachnie wlasnie nie ma tego zapachu norki lub nie wiem jak to inaczej okreslic - spalenizny.
Kolor opalenizny jest bardzo widoczny juz po 3 nalozeniu co w przypadku Avene hmmm raczej nie osiagalne.Pieknie ronowmienie opala kolor ma raczej malo delikatny dlatego ja przy swojej ciemnej karncji potrzebowalam wlasnie takiego samoopalacza.

Jak dla mnie KWC, nawet nie sugeruje sie opakowanie jes male zgrabne i jak dla mnie bardziej praktyczne.

Używam tego produktu od:1 tyg.
Ilość zużytych opakowań:

taki sobie

Kupiłam go po pozytywnych recenzjach znajomych. Niestety, nie wiem czy na dłużej zagości na mojej półce. Mógłby mieć trochę delikatniejszy zapach. Dość długo się wchłania. Po nałożeniu muszę odczekać dobrą chwilę żeby nałożyć krem, później podkład bo się roluje. Trzeba nakładać bardzo ostrożnie bo lubi zostawiać smugi. Odcień nie sprawia mi problemów bo mam jasną cerę. Jest dość wydajny. Co do efektów przeciwzmarszczkowych trudno ocenić bo nie mam zmarszczek. Można powiedzieć że ładnie wygładza cerę ale to nakładanie :(

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zdecydowanie NIE!

zdecydowalam sie na ten samoopalacz, po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji w internecie, plus lubie kosmetyki z YV.Kupilam go z promocji jeden plus jeden gratis, mysle no super bede miala na dlugo,ale...totalnie mi nie przypadl do gustu. Najgorsza jego cecha jest zapach!! tak mnie odpycha ze proboje nie oddychac przy nakladaniu,a po uzyciu smaruje sie balsamem i perfumuje.
Zapach przypomina palaca sie swieczke,jest tak intensywny ze szok!!!Samoopalaczy uzywam od lat i wiem ze one nie naleza do najprzyjemniejszych zapachow,ale ten przeszedl sam siebie.
Kosystencja,lekka,prawie przezroczysta-to plus, znowu minus ze pozostawia uczucie tlustej smugi na twarzy.
"Zapobiegajacy zmarszczom"??? -zupelnie niezauwazalny!!!Kolor dosc jasny i trzeba go dluzej uzywac zeby osiagnac przyjemny odcien brazu (nie mowie tu o slonecznym ciemnym brazie)- jak dla mnie to rowniez minus....Dalam mu szanse 4 tygodnie,ale wiecej juz nie umiem,jak dla mnie to sa wyzucone pieniadze w bloto :(
Używam tego produktu od:4 tygodnie

depilacja jak się przygotować

kiepsk...z całym szacunkiem

niestety....niewypał...przy stosowaniu samego kremu bez mieszania z innymi kremami....okropieństwo!!!:(niestety....nie można go ładnie rozprowadzić,bo jest biały i nie widać czy jest rozprowadzony równo czy nie,oprócz tego: tłusty niesamowicie,tworzy tłustą otoczke na twarzy. Jeżeli chodzi o opakowanie - ciężko wydobyć krem ze słoiczka;słoiczek jest głeboki z małym otworem, a przy kremie, który jest gęsty(przypomina mi smalec:)hihihi)naprawde ciężko go wydobyć;aha...jeszcze efekt opalenizny....a więc tak: według mnie....zbyt intensywna przy pierwszej aplikacji-powinno odbywać się to bardziej stopniowo...wiem,że moge go troszeczke wymieszać z kremem np. nawilżającym aby osłabić jego działanie, jednak jak już mam oceniać to aby to był dobry krem,powinien bardziej stopniowo "opalać"bez łączenia go z innymi magicznymi wynalazkami;); tak więc:
minus-opakowanie,
minus-konsystencja,
hmmmm....zapach....ciężko określić-ale mógłby być lepszy,
a działanie!!!!ojjjjj działa, działa - tutaj nie ma nic do zarzucenia!!!! aż za bardzo działa:)
ps. robiłam kilka prób-efekt zawsze taki sam

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:1/3(może)reszta znalazła się w koszu

kiepscizna

po pierwsze - jaki tam przeciwzmarszczkowy? zero nawilzenia, uczucia zadbanej cery. ciezko sie rozprowadza. kolor raczej marchewkowy, no ostatecznie ujdzie, ale... wyglada jakos brudno. dziwny zapach. juz zwykly samoopalacz nawilza lepiej niz to, to 3 w 1 to wg mnie typowy chwyt marketingowy.

update: po dlugich meczarniach i kolejych nieudanych probach uzytowania tego smierdziela, wyrzucilam z ulga zuzyty dopolowy sloiczek, co jest warte odnotowania, gdyz jestem osoba bardzo oszczedna i kosmetyk musi byc naprawde do bani, zebym go wyrzucila...

Chcac nie chcac kupiłam go bo juz dość miałam solarium i wizji że już nieedługo wszystko wyjdzie na mojej buzi(oczywiscie zmarchy:)). Tak więc wybierajac samoopalacz skusiłam sie za namowa koleżanki na firmowy YR. Ne zawiodłam sie jest rewelacyjny.Nadal wszyscy myślą że chodze na solarium a kiedy mówię o tym kremie nie wierzą.Jest bardzo naturalny w odcieniu także nadaje sie nawet dla osób o jasnej karnacji, szybko sie wchłania i zostawia złote drobinki ktore zarąbiście wyglądają w słońcu:):) Efekt przeciwzmarszczkowy?! Szczerze nie wierzę może bardziej zapobiega niz działa przeciwzmarszczkowo, mnie to chyba az tak bardzo nie jest potrzebne, jestem jeszcze młoda:)Plusem jest to że moja buźka nie przetłuszcza sie po nim i nie widać zadnych smug, używam go też na dekolt i ręce. Super!!! Minus tylko za zapach niestety typowy dla wszystkich samoopalaczy.

na pewno nie 3 w 1:)

Bardzo zmyślny produkt. Nie wiem po prawdzie na czym ma polegać to jego działanie przeciwzmarszczkowe (nic nie wspomniano nawet o filtrach przeciwsłonecznych!), ale jako nawilżacz i samoopalacz sprawdza się wyśmienicie. Efekt zbrązowienia jest naturalny i subtelny, po prostu zdrowy taki!:) Zaś leciutka żelowo-kremowa konsystencja czyni ten specyfik łaskawym dla bardziej tłustych cer. Jest pod tym względem znacznie lepszy od klasycznego brązującego samoopalacza z serii Cap Soleil (tego z jakimś tam taitańskim kwiatem;)), bo nie zatyka porów i nie powoduje tworzenia się zaskórników.
Używam namiętnie latem, ale głownie na noc, bo w dzień trzeba wszak jakiś filtr zarzucić! I za ten brak (?) odejmuję jedną*. A drugą za to, że będąc zwykłym porządnym niewysuszającym samoopalaczem dla cery mieszano-tłustej pozuje (tzn. firma ;)) na jakiegoś omnibusa.

Przyznaję, że nie wiem, czy Yves Rocher na pewno wprowadził już ten kremik na polski rynek, ale jeśli nie, to z pewnością należy się go spodziewać w nadchodzącym sezonie!