KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 71% osób
    maladaga
    8 stycznia 2021 o 19:53
    4 / 5
    Jedna z najlepszych kremowych szminek jakie mam
    Szminki od Estee chodziły za mną od dawna . Jako typowa szminko- maniaczka odczuwałam brak szminki tej marki w swojej kolekcji . Znalazłam ją w kalendarzu adwentowym z czego szalenie się cieszyłam i tak sobie ją noszę na ustach bardzo często i stwierdziłam , że najwyższa pora na recenzję . No nie da rady nie pochwalić opakowania . Jest po prostu cudowne . Ekskluzywne , szykowne i kobiece . Kwadratowe i dość ciężkie w odcieniu głębokiego granatu ze złotymi elementami . Na wierzch mamy wybite logo marki a pod spodem naklejkę z numerem i nazwą odcienia . Najbardziej jednak podoba mi się w nim to , że jest zamykane magnetycznie . No niby takie nic a cieszy :D To dowód na to , że powiedzenie małe a cieszy ma jednak sens . Trafił mi się przepiękny odcień . Jest to Burn It o numerze 532 . Jest to cudny koralowy odcień czerwieni z którego wybijają się tony malinowe oraz odrobina pomarańczu . Odcień z gatunku tych cieplejszych i mocno widocznych a ja uwielbiam gdy moje szminki są widoczne z sąsiedniego województwa . Dodam jeszcze tak na marginesie , że szminka pachnie przepięknie tak ciasteczkowo a sam jej zapach nie wywołuje drapania w gardło i nie pozostawia chemicznego posmaku w ustach . Szminka ma mega kremową konsystencję . Sunie po ustach jak masło a i z precyzyjną aplikacją nie ma najmniejszego problemu - sztyft jest idealnie ścięty i osadzony w opakowaniu tak , że nic na boki się nie giba i usta możemy sobie pomalować jednym ruchem . Akurat odcień który posiadam kryje usta perfekcyjnie i bez żadnych prześwitów już przy jednej warstwie . Producent obiecuje nam 6 godzin trwałości i ja się z tym zgodzić muszę . Jest to kremowa pomadka o leciutko błyszczącym wykończeniu , a jak wiadomo pomadki kremowe to nie maty które wżerają się w usta na cały dzień . Ta trzyma się te obiecane 6 godzin ( no chyba , że w międzyczasie zaliczymy obiad ) ale schodzi z ust bardzo równomiernie . No i oczywiście odbija się na szklankach , ale przy takich formułach szminek to norma . Nie migruje poza kontur ust gdy jemy , pijemy czy mówimy . Ust nie wysusza i nie podkreśla żadnych suchych skórek czy też naturalnych linii które na ustach mamy . Przez swoją kremowość jest w ciągu noszenia całkowicie nie do wyczucia na ustach . Nie ma też mowy o tym by nam się sama od siebie rozmazywała . Na co dzień wybieram częściej maty i formuły mocno zastygające , jednak jeśli miałabym polecić pomadkę typowo kremową - polecam tą . I jeśli zamarzy mi się jeszcze jedna ( albo 10 ) pomadek o kremowej formule i delikatnie błyszczącym wykończeniu z pewnością sięgnę po te od Estee.
    Zalety:
    • ogromna gama kolorystyczna
    • ekskluzywne opakowanie
    • przyjemny słodki zapach
    • mega kremowa formuła
    • trwała ( te 6 h obiecanych przez producenta wytrzyma )
    • nie migruje poza kontur ust
    • nie wysusza ust
    • nie podkreśla suchych skórek
    • nasycony odcień po pierwszej warstwie
    • łatwa do zmycia micelem
    Wady:
    • jak to pomadka kremowa - na wszystkim się odbija

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Afee_lari
    17 lutego 2024 o 18:19
    I tak i nie
    Estee Lauder Pure Color Envy to pomadka nieoczywista, ma swoje silne strony, ale także trochę minusów. Szminka została umieszczona w eleganckim opakowaniu zamykanym na magnes. Bardzo je lubię, nie jest przesadzone, a gustowne, dające poczucie posiadania produktu wykonanego solidnie, starannie i luksusowo. Posiadam kolor 350 Vengeful Red, to karminowa czerwień, bardzo ujmująca i kobieca. Paleta barw z serii Pure Color Envy jest bajecznie piękna. ALE przy mocniejszych kolorach pomadka nie radzi sobie bez konturówki, szybko znika, nie trzyma obrysu - z pewnością nie mogę nazwać jej trwałą! To największy minus jak dla mnie. Na plus nie wysusza ust, pielęgnuję i odbija światło.

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Serenite_
    31 marca 2023 o 18:04
    Piękny kolor i pielęgnacja
    Pomadkę poznałam dzięki regularnemu kupowaniu bożonarodzeniowego Blockbustera Estee Lauder. Pomadka, poza kolorem jakim podkreśla usta, ma za zadanie, nawilżać i zmiękczać usta dzięki rewitalizującemu kompleksowi, wygładzać i natychmiastowo ujędrniać powierzchnię ust. Formuła pomadki wzmacnia również barierę zatrzymującą wilgoć i stopniowo odżywia usta. Producent obiecuje łatwą aplikację i luksusowy, gładki kremowy finisz. Zapewnia 8- godzinną trwałość i niewiarygodnie miękką, kremową konsystencję. A jak jest w rzeczywistości? Pierwsze wrażenie to bardzo przyjemny zapach. Nie znoszę sztucznych i nachalnych zapachów szminek. Tutaj mamy zapachy kojarzące się ze słodyczami (toffi?), które nie przeszkadzają na ustach. Aplikacja jest faktycznie łatwa i przyjemna. Pomadki są bardzo kremowe i wyraźnie, długotrwale nawilżają usta. Są bardzo trwałe (nie long lasting, ale tego producent nie obiecywał, ale wystarczająco). Mam kilka odcieni, , ale najczęściej sięgam po 160 Discreet i 220 Powerful. Opakowanie, jak na EL przystało - ekskluzywne.
    Zalety:
    • piękne kolory i efekt pielęgnacyjny

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Takwspominajka
    29 marca 2024 o 12:56
    Moja droga szminka... (⁠•⁠ө⁠•⁠)⁠♡
    Jestem szczęśliwą posiadaczką szminki Pure Color Envy od Estee Lauder. Odcień nr 420 "Rebellious Rose" został mi dobrany i sprezentowany przez mojego ulubionego doradcę klienta pracującego w Douglasie, którego serdecznie pozdrawiam. :) (Ładny mi "gratis na próbę"... Gramatura pełnoprawnej szminki, którą używam już drugi rok! :D) Przyjrzał mi się uważnie i powiedział: "ta będzie pani pasować." Jest to niesamowicie twarzowe, nietypowe różane (nie różowe, a właśnie różane!) bordo. Taki mix wina wpadającego w ciepły brąz oraz gaszona ceglana czerwień zmieszana z chłodnym różem. Naprawdę niezwykły kolor! Intensywny, głęboki, bardzo szlachetny, idealnie wyważony. Sztyft jest kremowy i miękki, dzięki czemu fantastycznie sunie wzdłuż ust, przykrywając je mocno napigmentowanym kolorem. Szminka nie zasycha na ustach, nie tworzy gipsowej nawierzchni, a mimo wszystko barwi wargi na naprawdę długo! Jest odporna na jedzenie, picie, a to, że pozostawia drobne ślady na filiżance czy filtrze od papierosa, to dla mnie ma małe znaczenie, bo jakoś tak magicznie utrzymuje się na ustach przez cały dzień. Według mnie nie jest to typowy mat. Oczywiście, trudno doszukiwać się w tej szmince brokatu, czy błyszczykowych efektów, jednakże bez wątpienia tworzy ona na ustach lekko wilgotną taflę, subtelnie odbijającą światło i – nie tyle, co powiększa, ile – wypełnia usta. Co ciekawe, bardzo ładnie pachnie - ni to kosmetycznie, ni to deserowo (mój nos wykrył syntetyczną, ale jednak... czekoladę). Oprócz tego odczuwalnie nawilża i pielęgnuje usta. Nie wysusza, nie powoduje pęknieć, nie tworzy suchych skórek. No po prostu pomadka idealna! Aż sama nie wierzę, że to piszę, ale jest warta swojej ceny. Na pewno zdecyduję się na zakup – ponownie "Rebellious Rose", w której jestem zakochana po uszy, i pewnie też zdecyduję się na testy innych odcieni. Jestem kobietą, która nie robi makijażu codziennie, toteż nie widzi sensu w kupowaniu tak drogich kosmetyków, ale dzięki tej szmince... zobaczyła... Oczywiście istnieją pomadki, które naprawdę bardzo, bardzo lubię i są znacznie tańsze, jednak przypadek Pure Color Envy od Estee Lauder jest na tyle wyjątkowy, że nie chcę z niego rezygnować tylko dlatego, że są tańsze i dobre. Słowem: luksus tego produktu jest niezaprzeczalny, absolutnie niekwestionowany.
    Kupił/a w:U konsultantki

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joanna_1990_ldz
    1 grudnia 2022 o 14:28
    2 / 5
    Niby tak, ale nie do końca
    Pomadka jest fajna, ma bardzo ciekawy kolor, pasujący każdemu (340 envious). Niestety poważna wada polega na tym, że jest absolutnie nietrwała. Po godzinie od nałożenia nie ma już śladu po niej na ustach. W związku z tym, nie będzie również wydajna. Musiałam także dokupić konturówkę, bo bez niej strasznie wyjeżdżała i się rozmazywała. Mam jeszcze drugi odcień, ale Irresistible jest bardziej nude, także można go używać bez konturówki. W każdym razie, nigdy więcej nie kupię już żadnej pomadki w formie sztyftu, chyba, że tylko ochronną. Te w płynie sprawdzają się bardziej i są także bardziej trwałe.

Karolinakosmetyki
    30 lipca 2022 o 0:57
    Takie niepozorne maleństwo
    Dostałam ją jako jeden z elementów zestawu. Miniatura w kolorze Rebellious Rose, otwarłam, pomyślałam- nie dla mnie taki kolor. I leżała dobre pół roku, aż pojechaliśmy na imprezę, i po dwóch głębszych doszłam do wniosku, że może pora spróbować ciemniejszego koloru ust na wieczorne imprezowe wyjście. No i się zaczęło- jakie ona ma przyjemne wykończenie! Jak masełko sunie po ustach. Jest kremowa, więc łatwiejsza w pracy niż matowa pomadka. Pięknie wygląda na ustach, ni to czerwień, ni ciemny róż... Nie wspominając już o tym ekskluzywnym gdanatowo- złotym opakowaniu... Jak zachowywała się po kilku godzinach? Na szklankach zostawiała ślady, ale nie spodziewałam się cudow- każda szminka w takich kolorach zostawia. Aniee... nie utrzymała się do samego rana, ale za to ,,zjadła się" kontrolowanie, nie zostawiając np. Cimniejszego konturu a jasnego wypełnienia. Po prostu pomimo żywego koloru jest BEZPIECZNA Nie wysusza ust, nie podkresla skórek- jak dla mnie świetny wybór
    Zalety:
    • • Bardzo przyjemna i bezpieczna konsystencja
    • • Przepiękne, ekskluzywne opakowanie
    • • Bezpiecznie się ,,zjada"
    • • Dość wydajna
    • • ,,Łatwa w obsłudze" zwłaszcza dla mniej wprawionych/ początkujących :)
    Wady:
    • Cena

rocking_affection
    20 kwietnia 2022 o 10:03
    Świetny kosmetyk
    Pomadka jest niesamowicie kremowa, sunie gładko po ustach. Kolor Discreet to przepiękny Nudziak, który moim zdaniem będzie pasował wielu osobą. Nie jest ani za jasny, ani za ciemny. Dla mnie to kolor idealny ma teraz, do pracy. Kosmetyk jest niezwykle komfortowy.
    Zalety:
    • -kremowa konsystencja
    • - komfortowy na ustach
    • - duża gama kolorystyczna
    • - ładnie się rozprowadza
    • - nie migruje
    Wady:
    • - szybko się zjada

pelkak510i
    3 stycznia 2022 o 9:30
    Kocham ja !!!
    Pomadka jest super trwała, dość matowa na ustach, ma piękne kolory ja mam kolor nude który jest fantastyczny, pomadka jest wydajna dzięki swojej trwałości i nie trzeba jej cały czas dokładać. Opakowanie jest bardzo stylowe, pomadka nie wysusza ust. Ogólnie polecam każdemu
    Zalety:
    • Kolor
    • Opakowanie
    • Trwałość
    • Wydajność
    Wady:
    • Brak

lumiaa
    8 października 2020 o 23:10
    3 / 5
    Dobre szminki ale bez szału
    Mam 3 sztuki z zestawu w kuferku i kolejną z boxa świątecznego. Cóż mogę o nich powiedzieć? Cóż, są ok. Może mi się już w kuprze poprzewracało ale tak to odbieram. Są dobre czyli całkiem dobrze się nakładają, nic się nie rozpływa i nieźle noszą ale szału nie ma. Bywają trochę tępe nie rozgrzane ale mają dość przyzwoitą trwałość, nie schodzą od razu po zwykłej kawie. Są gęste. Opakowania plastikowe, złote nie za bardzo w moim guście. Model z zestawu świątecznego ma estetyczne opakowanie magnetyczne w kolorze różowego złota.

Giencia
    10 kwietnia 2020 o 10:21
    Lubię
    Zacznę od tego, że dostałam na prezent piękny złoty zestaw Estée Lauder-pomadki oraz mini paletkę cieni Pure Color Envy. Pomadka mnie zachwyciła - cudownie na pigmentowana, nie wysusza ust - odcień 220 powerful idealny dla niebieskookiej blondynki. Niestety kolor nie jest trwały, wymagane6sa poprawki w ciągu dnia, plusem jest lusterko na wieczku.
    Zalety:
    • -kolor,
    • -opakowanie,
    • -nie wysusza ust,
    • -przyjemny zapach,
    • łatwo się aplikuje
    Wady:
    • -cena,
    • -znika z ust, wskazane częste poprawki

zina36
    13 lutego 2020 o 8:02
    Cudowna
    Bardzo lubię pomadki, mam ich mnóstwo, wierzę, ze te z wyższej półki to jakość i piękne kolory. Kolorówka EL ogólnie jest zawsze piękna ich wszystkich kosmetyków. Ta pomadka jest wspaniała, mam kolor 420, kolejne opakowanie. Odżywcza, z idealnym ślizgiem, przed nałożeniem zawsze używam pomadki - od lat Eos....a potem jest już piękny kolor na ustach i wrażenie, ze kładziesz produkt luksusowy. Super trwałość, zapach mało wyczuwalny, taki ciepły, nie wiem jak go określić. Opakowanie oszczędne, granatowe, bardzo lubię ich wszelkie opakowania.
    Zalety:
    • same zalety
    Wady:
    • brak

JoannaTempest
    19 stycznia 2020 o 20:15
    Moc koloru
    Szminka jest bardzo kremowa, mocno napigmentowana i o dość mocnym blasku. Nie powiedziałabym jednak, że jest trwała...troszkę jeździ po ustach przy braku uwagi. Kolory są przepiękne, ale obecne, nowe pudełko (plastikowe) jest według mnie tandetne. Za taką cenę wolałabym opakowanie jak na zdjęciu powyżej.
    Zalety:
    • piękne kolory
    • połysk
    • pigment
    • miękkość
    Wady:
    • brak reklamowanej trwałości
    • cena
    • tandetne opakowanie
    Używa produktu od:tydzień

violetnoon
    17 stycznia 2020 o 21:49
    Podoba mi się!
    Pomadkę posiadam w miniaturowej wersji z zestawu świątecznego w odcieniu Desirable. Uwielbiam ją :) Raz, że miniaturkę mogę zawsze zabrać ze sobą do małej torebki, to jeszcze wygląda świetnie na ustach. Kolor jest przepiękny. To taki nude, ale z pudrowo różowymi tonami.

Kopanda
    30 listopada 2019 o 22:59
    3 / 5
    Z trwałością bym polemizowała.
    Niby wszystko ok, ładnie wyglądabna ustach ale trwałość 6 godzin? Może 2-3 godziny to maksymalny czas, który wytrzymała nanustach. Ładne, eleganckie opakowanie, fajny efekt na ustach. Natomiast zavtakie pieniądze oczekiwalam trwałości obiecanej przez producenta.
    Zalety:
    • -nie wysusza ust
    • -ładne kolory, duży wybór odcieni
    • -Bardzo ładnie wygląda na ustach
    • -eleganckie opakowanie
    Wady:
    • Trwalosc 2-3 h
    • Wysoka cena jak za taki produkt

camomilla95
    9 maja 2019 o 22:55
    Klasyczna szminka
    Ja kupiłam taki 3-pack na lotnisku i zawierał on 3 kolory: brzoskwiniowy, różowy i nude. Wszystkie kolory są bardzo ładne, łatwo się aplikują ale nie jest to takie mocne krycie, raczej do używania na co dzień. Kolory wszystkie lekko się błyszczą ale jeśli chodzi o trwałość to nie jest rewelacyjna. Takie sobie szminki, o.
    Zalety:
    • - ładne kolory
    • - ładnie się błyszczą
    • - łatwe do aplikacji
    • +/- krycie
    Wady:
    • - trwałość
    Kupił/a w:W strefie wolnocłowej

Bu_ka
    1 stycznia 2019 o 15:09
    5 / 5
    Jedne z moich ulubionych szminek
    Używałam Envy Matte, przyszła kolej na inne z serii. Szminki są ładnie napigmentowane i dobrze kryją. Mają nawilżającą formułę, która odpowiada moim wybrednym ustom. (Równie przyjemnie nosi mi się szminki Rimmel Moisture Renew, te niestety szybko znikają z ust.) Każdy z posiadanych kolorów (Rebelious rose oraz Envious) jest naprawdę ładny i kryjący już od pierwszego pociągnięcia. Szminka nie rozlewa się w kącikach, ładnie prowadzi się po ustach (daje radę bez konturówki), po chwili lekko zastyga choć nadal jest wilgotna. Wytrzymuje całkiem sporo bez poprawiania, natomiast samo dokładanie szminki jest możliwe bez konieczności zmywania poprzedniej warstwy tj. nie roluje się i nie ciastuje na ustach. Nie transferuje w moim przypadku na zęby. Po nałożeniu czuję, że jest to produkt dobry jakościowo. Co ponadto ? : Posiadam edycję świąteczną, która posiada BARDZO praktyczne lusterko na zatyczce. Naprawdę jest super i wystarczające do poprawienia makijażu - powinien być to standard! Wersja ta niestety wykonana jest z błyszczącego / lusterkowego plastiku który okropnie się ciapie paluchami (tak, tak ! Czystymi też.), jest ponadto bez magnesiku :( i (za)leciutka w porównaniu do standardowej wersji. Podsumowując: Uważam, że jest to bardzo dobry produkt i warto taką szminkę mieć pomimo ceny.
    Zalety:
    • + niesamowita jakość / krycie / formuła - konsystencja
    • + nawilżenie
    • + stosunkowo długotrwała
    • + ładnie się nosi
    • + lusterko w zatyczce (wersja limitowana)
    Wady:
    • - cena
    • - mniej"luksusowe" opakowanie w wydaniu świątecznym

kasiulinka26
    8 sierpnia 2018 o 17:41
    Piękna szminka!
    Szminka już od samego początku przyciąga swoim wyglądem i zapachem. Ja skusiłam się na odcień 230, gdyż jestem blondynką i prezentuje się do mojej karnacji świetnie. Szminka jest niebywale mięciutka a jej poziom krycia i nasycenie jest naprawdę fenomenalne. W moim przypadku bardzo ładnie "leży" na ustach, nie podkreśla suchych skórek, a wręcz nawilża moje usta. Opakowanie jest bardzo eleganckie i poręczne. Produkt godny polecenia.
    Zalety:
    • Nawilżenie
    • Poziom krycia i nasycenia koloru
    • Opakowanie
    • Trwałość

paulisia45
    12 lipca 2018 o 10:23
    Jak dla mnie średniak
    Szminka nie jest warta swojej ceny. Posiadam kolor niby czerwony, który na ustach wygląda zupełnie inaczej, wpada w różowe tony... Szminka nie jest jakoś mega trwała jak za tą cenę. Podoba mi się w niej to, że "farbuje usta", więc mimo to, że się zmywa nie ma wielkiego szoku, że nagle wyskakują blade usta. Szminka na pewno powiększa optycznie usta i dodatkowym jej plusem jest to, że fajnie je nawilża i absolutnie nie wysusza. Mimo to, liczyłam na coś więcej, dla mnie żadna rewelacja.
    Używa produktu od:2 tygodnie

Produkty podobne