Eye Contour Gel ( Żel pod oczy )

Eye Contour Gel ( Żel pod oczy )

Specjalna formuła żelu zawiera łagodne substancje nawilżające oraz pro-witaminę B5. Głęboko nawilża skórę i pomaga w naturalnym procesie regeneracji delikatnego naskórka wokół oczu, wygładzając zmarszczki i linie mimiczne. Formuła zawiera wyciągi z ogórka i oczaru wirgińskiego, więc ma działanie kojące i rewitalizujące, redukując przy tym cienie i efekt podkrążonych oczu. Delikatna skóra wokół oczu wygląda na bardziej młodą, gładką i ożywioną. Nietłusta i przezroczysta formuła żelu nie zawiera perfum i barwników.

Tragedia

Szkoda na ten produkt pieniędzy. Po pierwsze nie działa bo po zużyciu całego pudełeczka nie widzę rezultatu po drugie strasznie się klei ja przykleiłam się do poduszki. Nie polecam!!!

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

moze byc :)

Używam go niecały miesiąc i jest całkiem niezły. Nie stosuje go 2 x dziennie jak polecają na opakowaniu ale nakładam go na noc. Jest bardzo wydajny. Ładnie rozświetla, zmniejsza opuchliznę pod oczami i wydaje mi sie ze nieznacznie zredukował zmarszczki mimiczne.

swietny gel!!!

jako nie uzywalam zadnych zeli pod oczy co teraz juz w moim wieku przydalo by sie..co do zelu jest gesty dobrze sie przyczepia do skory nie splywa..nie rozumiem dlaczego tyle negatywnych opini...po pierwsze zel taki stosuje sie zaraz na noc ..zeby sie nie kleil trzeba troszke dac i wklepac.doslownie kropelke pod oczzy:) po 1 miesiacu stosownai ..nie mam zmarszczek pod oczami..jestem tego dowodem!!wiekszosc ludzi z gory po kilku razach wystawia komentarz lub zle operuje produktem..pzdr

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Bordowe usta H&M

nie polecam!

Kupiłam ten produkt z nadzieją że dobrze nawilży skórę pod oczami i wygładzi delikatne zmarszczki... ale zawiodłam się na całej linii! Moim zdaniem ten żel po prostu nie działa i nie robi nic.
Strata pieniędzy!
Używam tego produktu od:miesiąca

jestem na nie

Niestety kosmetyk nie spełnił moich oczekiwań.Jedyny plus ma za to,że trochę zmniejsza cienie pod oczami.Jednak nie nawilża skóry,ściąga ją,wysusza( zauważyłam to po użyciu korektora-skóra po prostu łuszczy się).Ciężko się wchłania,mimo żelowej konsystencji,pozostawia pod oczami lepką powłokę.
Nie polecam,ponieważ można znaleźć lepszy kosmetyk pod oczy w dużo niższej cenie.

Używam tego produktu od:4 miesiące

tragiczny

Najgorszy produkt pod oczy jaki istnieje! Po nałożeniu ściąga skórę - ma się wrażenie jakby się nałożyło kurze białko. Bardzo ciężki, lepki, nie wchłania się, nie nadaje się pod makijaż bo świeci się jak olej. No i oczywiście nie wygładza kompletnie niczego - wręcz przeciwnie, jak się go nałoży i zrobi grymas to zmarszczka baaaaaaaardzo powoli wraca na swoje miejsce, gdyż krem robi taką skorupkę. Naprawdę nikomu go nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

paskudny

przeczytałam o nim w jakims pismie i postanowiłam wypróbowac....to pierwszy produkt tej firmy jaki przetestowałam i juz na dzien dobry sie zraziłam.....żel jest niesamowicie lepki, nieprzyjemny w stosowaniu, nie nawilża, nie wygładza, nie robi nic poza tym, ze sie lepi. Ktoś tu słusznie zauwazyl, ze zmarszczki mimiczne sa jakby bardziej widoczne, tez to zauwazylam, odnosze nawet wrazenie, ze skora zrobila sie bardziej sucha, fatalny....

Używam tego produktu od:2 tygodni

nie, nie i jeszcze raz nie

Nie oczekiwałam cudów, ale oczekiwałam chociażby działania obiecanego przez producenta i się nie doczekałam.

Po pierwsze mam wrażenie, że jeszcze bardziej pogorszył się stan skóry pod oczami. Zmarszczki mimiczne, dotąd niemal niewidoczne zrobiły się jeszcze bardziej wyraźne. A skóra zamiast nawilżenia otrzymała...no właśnie co? bo o nawilżaniu można zapomnieć.

Po drugie zaczęłam reagować alergicznie. Kiedy nakładałam go po raz pierwszy skóra lekko szczypała, ale wytłumaczyłam sobie, że to zmiana kremu tak wpłynęła.. i że może będzie lepiej. Nie było..jest coraz gorzej.
Oczy mi łzawią, skóra szczypie, pojawiło się więcej linii...
NIE< NIE I jeszcze raz NIE.

Gdybym wytrzymała może jeszcze z jakieś 2-3 tygodnie byłoby lepiej? nie wiem....nie chcę próbować bo po tym co widzę pod oczami gdy nakładam ten żel chce mi się krzyczeć

Jedyne plusy tego kremu? hmmmm opakowanie?
i cena...

NIGDY WIĘCEJ

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i....ostatniego

Może być

A ja go nawet lubię. Jest bardzo wydajny, stosuję go dzień i noc i widzę że starczy mi na kilka miesięcy. Używam go delikatnie wklepując a potem nadmiar staram sie rozsmarować na powiekach.
Zaznaczam iż od początku nie oczekiwałam cudów. Mam mocno podkrążone oczy, niby taka moja "uroda":-( Jednak ten żelik świetnie się sprawdza jeżeli chodzi o ukojenie i zmniejszenie worków pod oczami.
Nie mam wobec niego wygórowanych wymagań, wiec daję 3 *. Może gdybym liczyła na spłycenie zmarszczek lub całkowite wyeliminowanie wad mojego "spojrzenia" wówczas miałby niższe noty. Jednakoż za opakowanie - które dla mnie jest wygodne choć faktycznie niehigieniczne, i za efekt ukojenia daję jak na ten żelik wysoką notę. Minusem faktycznie może być niejako sklejenie powiek które ustępuje jeżeli poświęcę trochę czasu i dobrze wsmaruję żelik, no i całkowity brak walki ze zmarszczkami.
Ale jak już powiedziała nie wierzę w cuda, no chyba że mały lifting ;-)
Następny czeka w kolejce Antygravity Cliniqua. No zobaczymy czy coś zdziała ???

Beznadziejny!!!

Szukałam lekkiego żelu, który dobrze nawilżyłby okolice moich oczu. Skusiłam się na krem Olay, bo zgodnie z opisem producenta powinien on zaspokoić moje potrzeby. Tymczasem okazało się, że jest to najgorszy krem jaki miałam w życiu, w ogóle najgorszy kosmetyk jakiego dotychczas używałam. Krem W OGÓLE NIE NAWILŻA, nie mówiąc już o działaniu na zmarszczki mimiczne. Doprawdy nie oczekiwałam po kremiku z niższej półki spektakularnych efektów, no ale bez przesady, żeby nie było nawet najmniejszej różnicy przed i po nałożeniu kremu, żeby krem nie zapewniał choć minimalnego poziomu nawilżenia... Okolice oczu to zbyt wrażliwe miejsce, aby traktować je takim badziewiem jakim jest żel Olay. To ostatni kosmetyk tej firmy, który kupiłam.

średniak

Jak dla mnie średniak.Stosuje tylko na dzień ponieważ bardzo mizernie nawilża,a nałożony w większej ilości skleja skórę. Lepiej sprawuje się jako lokwidator worków i cieni aczkolwiek nie działa rewelacyjnie.Dostałam ten krem w prezencie i dlatego nie żałuje zakupu ale wiecej sie na niego nie zdecyduje.A więc : plusy to- delikatna likwidacja worków i cieni pod oczami, napina skórę wygłądzając przy tym zmarszczki mimiczne, szybko sie wchłąnia więc można od razu brać się za makijaż,a minusy- słabo nawilża,a położony w większej ilości skleja skóre.

dla lubiacych zele -ok

ok, tak na 3 i 1/2 gwiazdki. Ale to zel pod oczy, nie oczekujmy cudow - albo dla mlodych osob, albo na dzien, pod makijaz. Nie wiem jak radzi sobie ze zmarszczkami, bo na noc uzywam silniejszego specyfiku, ale ladnie nawilzai lekko napina skore. Likwiduje lekkie obrzeki. Dla mnie ok - jak na zel;-) Minus za cene, choc poza Polska sporo tanszy - ja placilam odpowiednik okolo 25 pln i za trwalosc. Niestety resztka kremu z pierwszego opakowania zepsula mi sie;-( wrazliwy na przechowywanie w zbyt cieplej temperaturze