Home Institut, Les Karites, Balsam do ciała

Home Institut, Les Karites, Balsam do ciała

Mleczko do ciała nawilżające z karitą LES KARITES doskonale się wchłania, pozostawiając skórę gładką i przyjemnie pachnącą. Zawiera substancje nawilżające i łagodzące: glicerynę, olejek migdałowy, Aloe vera, masło z karity (2%)

koszmarek

Właściwości łagodzących podrażnienia nie zaobserwowano. Nawilżenie w chwili aplikacji ok, ale po ok. godzinie skóra jakby bardziej wysuszona niż przed:( Do tego dosyc tłusta konsystencja i okropny, odrzucający zapach! Szczerze odradzam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i na pewno ostatnie

Okropny zapach!!!

pobnie jak kolezanka,podkradlam mamie to mleczko,zachęcona tym,że z karitą,myslalam,ze bedzie slicznie pachniec.
A tym bardziej -
konsystencja ok,wchlania się dobrze,raczej szybko.
ale tak okropnie śmierdzi za przeproszeniem,że juz go nie uzyję.
Zapach nie jest najwazniejszy,ale jak odrzuca,to niestety z kosmetyku [ w moim przypadku ] trzeba zrezygnować.
Nie zauwazylam super efektu nawilzenia skóry,gdyż nie uzywalam go dlugo,ale napewno w jakimś stopniu odczułam komfort zadbanej skórki.

kiepski...

Ulubione smarowidło mojej mamy. Mi nie podchodzi. Lejąca się konsystencja. Kiepskie nawilżanie. Podkradałam przez 5 dni mamie co zaowocowało koszmarnie przesuszoną i ściagniętą skórą. Miałam ochote ją z siebie zdrapać :( i gdzie to karite?! A w dodatku ten zapach... mnie odrzuca. Na wykładach nie mogłam wysiedzieć bo oddawałam się rozmyslaniom czy inni też czują ten gorzko-waniliowy zapach, czy wpadną, że to ode mnie? Oraz czy następnym razem nie usiądą blisko mnie ;) Nie polecam.
Standardowo dwie gwiazdki za brak uczulenia

rewelacyjny

Fantastyczny bogaty, gęsty smarowidełkowy. Zmiękcza skóre, świetnie nawilża, ujędrnia. Po długim seansie basenowo-saunowym jego zbawienny wpływ na skóre jest widoczny od razu. Używam go również na stopy i dłonie. Jedynym mankamentem jest konsystencja.
Pachnie charakterystycznie olejkiem karite.

absolutnie genialne!

Jeden z najlepszych balsamów jakie miałam. Pachnie cudownie, świetnie nawilża i natłuszcza. Doskonała konsystencja. Bardzo, bardzo wydajny.
Opakowanie bardzo wygodne, choć nie najwyższej urody, ale przy takiej zawartości nie ma to najmniejszego znaczenia.
POLECAM