Nivea, Nivea Hair Care, Odżywka ożywiająca kolor

Nivea, Nivea Hair Care, Odżywka ożywiająca kolor

Całkiem dobra odżywka! Co prawda zapach ma taki sobie, ale faktycznie dodaje włosom połysku i odżywia kolor, a czupryna zdaje się być zdrowsza.
Odżywka do włosów farbowanych z Filtrem UV i składnikami pielęgnacyjnymi chroni włosy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz przedłuża trwałość i świeżość koloru. Wyraźnie ułatwia rozczesywanie i zapewnia długotrwały połysk włosów farbowanych

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Benzophenone-4, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, Behentrimonium Chloride, Propylparaben, Oryzanol, Sodium Citrate, Parfum

Cena: ok. 10 zł

Pora?ka

Stosowa?am ja razem z szamponem podkre?laj?cym skr?t loków tej samej firmy, oba kosmetyki do kitu. Efekt stosowania - potwornie przesuszone w?osy, zero loków, siano na g?owie.
Po szamponie musia?am na?o?y? dwa razy tyle od?ywki co normalnie, a rozczesa? w?osy udawa?o mi si? tylko jak mia?am j? jeszcze na g?owie, po sp?ukaniu, w?osy by?y wra?liwe, cienkie i mia?am wra?enie, ?e a? skrzypi? przy czesaniu.
Jednym z pierwszych efektów stosowania, które zauwa?y?am by?o dwa razy szybsze przet?uszczanie si? w?osów, je?li to ma by? ochrona koloru, to dzi?kuj?.
Nigdy wi?cej nie wybior? produktów do w?osów z linii Nivea. Zawiod?am si? na nich, a robi? takie ?wietne balsamy do cia?a...

U?ywam tego produktu od: 1,5 miesi?ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1 i nigdy wi?cej

nowa wersja=stara wersja

Zawiodłam się myślałam, że coś nowego wymyślili, ale skąd:(
Odżywka jest bardzo żadka, nie da się jej nałożyc bo od razu spływa, mam wrażenie jakbym smarowała włosy wodą. Normalnie po odżywkach włosy przy nakładaniu są śliskie i się wygładzają,po tej nie. Blasku 0, w ogóle nie ma żadnych efektów, mało wydajna "leje się", poza tym trzeba jej wylać sporo, a i tak efektów nie ma:(

Używam tego produktu od:kilka razy, wcześniej (stara wersja) też kilka razy

dobra

Dość dobra odżywka, ładnie pachnie, jest dość, gęsta, ułatwia rozczesywanie włosów, poprawia ich kondycję, ale tylko3 gwiazdki dają bo jednak efekty są dobre, ale nie idealne, niska cena dość wydajna, poręczne opakowanie, tubka stojąca, nie trzeba odkręcać, naprawdę dobra do codziennego używania
ilość zużytych opakowań: 1

3 rodzaje dolnej kreski

bardzo fajna

Odżywka naprawdę bardzo porządna; ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, dzieki czemu nie ścieka z włosów. Kolor włosów jest rzeczywiscie ciut bardziej ożywiony. Włosy sa miękkie, gładkie i błyszczace, poza tym mozna je bezproblemowo rozczesać. Używałam razem z szamonem i dzieki temu oto duetowi moje włosy przestały sie w dziwaczny sposób puszyc na głowie, kazdy włos nie żyje własnym zyciem, a włoski ładnie 'leza' na głowie, błyszczac przy tym ślicznie. Ogólnie odżywka poprawiła stan moich farbowanych włosów. Polecam, bardzo dobry kosmetyk :)

nie bylo zle

ale i tak wole ta bez splukiwania lub ta expresowa. Na jasne pasemka mimo wszystko wchodzi po pewnym czasie zolty kolor ale moza sobie zaradzic szamponem do siwych wlosow i zolty kolor sie zmyje. Nie byla zla bo przeciez to Nivea ale jakos berdziej przypasowaly mi inne jej odmiany

fajna

jest naprawdę dobra, ładnie pachnie, włosy są odżywione, gładkie, lśniące i miękkie w dotyku, dobrze się rozczesują. Kolor jest ożywiony, ale tylko lekko i za to odejmuję gwiazdkę

lubię

ładnie pachnie, włoski są po niej lśniące i puszyste, łatwo się rozczesują (z czym mam zawsze problem). Co do utrwalania koloru u mnie nie ma o czym gadać, na mocno rozjaśnione włosy ciemny kolor-zawsze się zmywa, niestety...

calkiem niezly

jak dla mnie odzywka jest calkiem skuteczna pod wzgledem pielegnacji wlosow.Zero problemow z rozczesywaniem,wlosy wygladaja na zdrowe.Widoczne jest to,ze wlosy staja sie lsniace.Co do odzywiania koloru to trudno mi potwierdzic albo zaprzeczyc,bo dopiero co robilam sobie balejaz.Ale generalnie polecam..

nabłyszcza

używam jej od około miesiąca, po tym jak pofarbowałam sobie włoski. Koloru już praktycznie nie ma, więc napewno nie utrwala barwy. Ale ją lubię ponieważ nie obciąża moich delikatnych włosów, które są po niej lśniące. Generalnie jest to zwykła odżywka, nadające połysk i ułatwiająca rozczesywanie, nawilżająca, ale nie mająca wpływu na utrwalanie kolorku.

Nie ozywia koloru

Nie ozywia koloru. To wszystko co mam do powiedzenia na temat tej odzywki, kupilam ja co prawda we Francji, ale to to samo.<BR>Jakkolwiek bylaby dobra, to nie spelnia obietnic producenta, kolor zostaje bez zmian, a wlosy nawet bardziej nie blyszcza