Violet, Krem do depilacji nóg

Violet, Krem do depilacji nóg

Kremowa konsystencja depilatora zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzenie na ciele, a odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa uprzyjemnia wykonywanie zabiegu.Po depilacji skóra nóg jest jedwabiście gładka, aksamitna i miła w dotyku.Wg producenta kosmetyk działa w 3-7 minut. Opakowanie 70g kremu + szpatułka.Skłąd: aqua, cetearyl alcohol, lithium hydroxide, thioglycolic acid, urea, ceteareth-20, paraffinum liquidum, glycerin, cera alba, petrolatum, prunus dulcis, butylene glycol, magnolia biondii, ammonium lauryl sulfate, parfum, ci:77891

Nie polecam.

Pierwsze i drugie golenie tym kremem było oke.
Za trzecim razem podczas nakładania kremu nogi zaczęły mnie bardzo mocno piec, ale myślałam, że może tak musi być, jednak gdy zdejmowałam krem zauważyłam, że całe nogi są czerwone i w jakieś śmieszne czerwone kropki, po prostu mnie uczulił.
A na dodatek niezbyt ładnie pachnie.
Nie polecam, szczególnie jeśli ktoś ma wrażliwą skórę.

Używam tego produktu od: używałam zaledwie 3 razy
Ilość zużytych opakowań: pół

super

Prawie ideał,nie rozumiem skąd ta niska cena.Chociaż to akurat dobrze,bo krem jest mało wydajny,jedna tubka wystarcza mi na 2 depilacje,chociaż może za dużo nakładam,ale nie chcę ryzykować przeoczonych włosków.Poza tym ma same zalety:nie podrażnia (mimo że dla pewności trzymam go 15 minut),idealnie usuwa włoski,nie widziałam (ani nie czułam)żadnego zabłąkanego,skóra jest po nim jedwabiście gładka.szkoda tylko,że ten efekt utrzymuje się u mnie zaledwie 2 dni,no ale cóż,przecież to nie wosk.Ponadto ma niezbyt silny zapach,szczególnie w porównaniu do pianki Tanity ;)

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:trudno powiedzieć

trzymajcie się z dala

To był mój pierwszy i ostatni krem do golenia, jako, że zupełnie zniechęcił mnie do próbowania tego rodzaju specyfików do usuwania owłosienia. Zrobiłam przepisowy test pod kolanem, nawet wtarłam go odrobinę w łydkę - żadnych podrażnień. Wtedy popełniłam wielki błąd - przystąpiłam do pełnej depilacji nóg. Na początku nie czułam nic, w trakcie rozsmarowywania na drugiej nodze pierwsza zaczęła lekko szczypać, ale uznałam, że z tego rodzaju chemikaliami tak bywa. Nałożyłam na drugą nogę i twardo trzymałam tyle, ile kazali na opakowaniu. Kiedy wreszcie z ulgą starłam to świństwo z nóg, zauważyłam, że:
a) nie usunął ŻADNYCH włosków,
b) całe nogi mam czerwone, najbardziej pod kolanami, gdzie dodatkowo pojawiła się wysypka. Dodajmy, że przez najbliższe 1,5 tygodnia ciężko mi byłą zwalczyć.
Od tego czasu trzymam się od tego z daleka.

Używam tego produktu od:raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:1/4 jednego

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nie bardzo

Słaby krem. To chyba za sprawą ceny- kupiłam dawno już, w netto po promocji. Po pierwsze jest mało wydajny- naprawdę, nie mam długich nóg, golę co 2 dni i nie starczył nawet na tydzień... Po drugie- zapach. Jest przeokropny. Na opakowaniu pisze (chyba lawendowy, czy coś takiego), no i jest tragedia. Jedyny plus to to, że dołączyli plastikową "łopatkę", która ułatwia golenie. Ogólnie jestem na nie.

Używam tego produktu od:12.11

Dobry

Krem spełnił swoje zadanie i to jest dla mnie najważniejsze. Ma co prawda zniechęcający zapach, ale to niestety norma pośród kremów do depilacji.
Bardzo dobrze pozbywa się włosków, a skórę pozostawia gładką i nawilżoną. Czasem podrażnia skórę, ale zdarzyło mi się to tylko kilka razy.

Używam tego produktu od pół roku.

żenada

co to miało być????bo chyba nie krem do depilacji!
okropny!!!
śmierdzi,
nie wyrywa włosków,
skóra jest szorstka,
źle się rozprowadza,
drogo, jak za TAAAAKI efekt

Używam tego produktu od:dawno

Dołujący

Ten krem skutecznie zniechęcił mnie do stosowania czegokolwiek innego, niż jednorazowa maszynka do golenia. Jego użycie może wywołać prawdziwą traumę. PLUSY: niska cena; dostępność; jasna instrukcja użycia. MINUSY: nieskuteczny - nakładałam go na nogi kilkukrotnie, trzymałam dłużej, niż zalecano, a i tak musiałam poprawiać wszystko maszynką do golenia (wydepilował tylko około 30-40% włosów); mało wydajny; podrażnił mi nogi - na szczęście w miarę szybko doszły do siebie; nieco dziwny zapach i konsystencja. PODSUMOWUJĄC: nie wiem, czy ja mam za mocny zarost na nogach, czy coś źle robiłam, ale w moim przypadku po prostu się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: miałam go jakieś trzy lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, ostatnie

Jak dla mnie - OK

Dla mnie wystarczająco dobrze spełnia swoje zadanie (dość dokładnie usuwa włoski, nie powoduje zbyt wielkich podrażnień), a przy tym jest bardzo tani, co uważam za wieelką zaletę :P

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

nie działa

Beznajdziejny, dobrze ze tani i 5zl mnie nie ubędzie.
Krem absolutnie nie działa, wybrałam wersje do nóg z myślą, ze krem poradzi sobie z mocniejszymi włoskami a tu co? Rozczarowanie, nie usunął ani jednego włoska mimo ze trzymalam dłuzej niz pisze. Musialam poprawic na szybko maszynką : Krem mnie nie uczulił, ale rzeczyiwscie szczypie podczas nakladania.
Nigdy wiecej :( Nie polecam!

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:tylko raz

tragedia!

Cos strasznego! Szczypie w czasie zastosowania. Podraznienia nie widac po zmyciu, ale skora piecze i szczypie kilka godzin. Zniszczyl mi paznokcie, bo nakladalam dlonia, nie szpatulka. Wloskow sie pozbylam, ale mam marne, nie wiem czy by sobie poradzil z twardymi i gestymi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie!

uczula

żaden inny nie podrażnia tak jak ten, może się człowiek nieźle wystraszy jak zobaczy swoje nogi po takiej depilacji, brrr

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

Recenzja: ...

okropny!!

dobrze ze kosztuje tylko ok. 5 zł bo to zmarnowane pieniadze!! źle sie rozprowadza, okropnie pachnie, strasznie piecze, podrażnił mi skóre, miałam cala czerwona przez kilka dni! niezbyt dokladnie usuwa włoski. nigdy wiecej!!