Lycra Flex (Lakier do paznokci)

Lycra Flex (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: polly022

Elastyczny lakier z włóknami LYCRA - intensywny kolor i blask aż do 5 dni. Jak obiecuje producent zawarte w formule elastyczne włókna LYCRA amortyzują uderzenia i zapobiegają odpryskiwaniu.

Cena: 16,99 zł / 12ml

Pół na pół

Kupiłam na allegro kilka kolorów w granicach 5 zł, moim zdaniem więcej nie jest wart i więcej bym za niego nie zapłaciła.
Po tej znanej marce spodziewałam się czegoś lepszego.
Kolory ładne, ale trzeba nakładać 2 warsty, żeby było widać.
Pędzelek za mały jak dla mnie.
Wysycha dość długa a czasami po upływie czasu potrzebnego na wyschnięcie i tak coś się odbije.

Po nałożeniu na baze 2 wartw i 4 utwardzacza z tej samej firmy wszystko się odrywa i odlatuje.. ;/

Raczej mi nie podpasował, jest wiele lepszych lakierów i tańszych.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

sredniak

mam kolor 980 luxury pink w buteleczce wyglada ladnie taki roz z bialo srebrnym brokatem

lakier jest delikatny zeby uzyskac kolor jak w buteleczce potrzeba 3 warstw pedzelek jest wygodny lakier jest gesty lubi tworzyc smugi szybko wysycha po pol roku nie nadaje sie do malowania powinien byc bardziej napigmentowany trwalosc ok trudno sie zmywa

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: polowa 1 opakowania

Za tą cenę nie warto

Mam kolor biały z brokatem, na paznokciach wychodzi perłowy lekko przezroczysty.
Hmm lakier generalnie jest ok, trzymał się długo, rozprowadzał sie ok, pędzelek wygodny, ale jak trudno go zmyc... To jest jakis koszmar. Po pomalowaniu paznokcie były szorstkie, przy ich dotykaniu było czuć sam brokat, nieprzyjemne uczucie chropowartych paznokci.
I drugi wielki minus lakier po pewnym czasie zrobił sie gumowaty czyli do wyrzucenia bo takim lakierem juz nic nie można pomalować...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Beznadziejny

Dostałam ten lakier w prezencie od męża,byłam zachwycona i pełna nadzieji że lakier będzie ok,mam krwistą czerwień z drobinkami co juz tak bardzo mnie nie zachwycało.

+dobrze się rozprowadza,
+nie gęstnieje
i to tyle z plusów niestety:(

-odpryskuje po 2 godzinach!!bez względu na to jak przygotuje się paznokcie
- kolor na paznokciu jest leko matowy (dla mnie to akórat minus)
-ma troche ciężka konsystencje
Na pewno nigdy go nie kupie i osobiście nie polecam nikomu

Używam tego produktu od: męcze go od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 30% jednej buteleczki

Nie jestem zadowolona

Kupiłam ten lakier bo akurat skończył mi się zestaw do french manicure. Wybrałam 932 milky rose - nie powiem kolorek ładny. Po nałożeniu na paznokieć pierwsze wrażenie było że jest taki mleczny, lecz po wyschnięciu okazał się taki delikatny, lekko przezroczysty. Wszystko byłoby ładnie pięknie, gdyby nie to że zostawiał smugi po przeciągnięciu pędzelkiem. To psuło cały efekt. Myślałam że lakier do paznokci z tej firmy okaże się lepszy - zawiodłam się.

- super gama kolorów
- wygodny, długi pędzelek
- nie gęstnieje

MINUS
- zostawia smugi od pędzelka
- słaba trwałość

kiepsko

Używałam takiego a tak właściwie to kupiłam przez przypadek. Lakiery te niby mają ładne kolory ale stają się gęste i ciężko nimi malować. Lakier bardzo szybko odpryskuje także mało trwały.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: ciut

fajny przez pierwszy miesiąc

Lakier sam w sobie nie jest zły. Ma ładny, intensywny kolor, dość długo utrzymuje się na paznokciach, ma wygodny pędzelek przez co łątwo można go nałożyć. Z czasem, niestety, gęstnieje i zmienia konsystencję, co jest niefajne, jeśli używamy go rzadko i musimy wyrzucić połowę opakowania. Ale kupię ponownie, bo kolory do mnie przemawiają :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 szt

bezndziejny

Lakier do kitu na całej linii. Nie dość że szybko zgęstniał, to jeszcze źle nim się malowało i nie był trwały.
Ten specyfik ma dziwną konsystencję, ciężko się nim maluje. Robią się smugi, nie schnie zbyt szybko i o ile w buteleczce wyglądał ładnie, to kolor na paznokciu mi się nie podobał (miałam taki jasny beż).
Wytrzymywał na paznokciu 2 dni.
Nie polecam. Nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:roku

dwudniowy

Jaka była moja radość, gdy nakładałam ten lakier! Otóż, nie robi smug, rozprowadza się równomiernie, szybko schnie. Pierwszego dnia wygląd moich paznokci był fenomenalny! Błyszczące, zdrowo wyglądające, wzmocnione, piękne paznokcie! Niestety moja radość trwała tylko 2 dni (eh, jakie to były dni!). Tym razem, nie zdarzył się CUD. Dnia trzeciego nagle zmatowiały, jak na trzy - cztery!, i tak do końca dnia poodpryskiwały..
Nie wiem, czy jeszcze go kupię. Tę buteleczkę na pewno zużyję do końca, chociaż malować paznokcie co 2 dni.. Zobaczymy. Tymczasem poszukam jakiegoś dobrego zmywacza =)

Używam tego produktu od: tygodnia

Średniak.

Lakier dostałam w prezencie. Mam odcień 525 Rose Forever. Lakier ma inny kolor na paznokciach a inny w opakowaniu. Pozatym nawet z utwardzaczem kiepsko się trzyma. Przy każdej kolejnej warstwie robi się ciemniejszy, może nawet doszłoby do czerni. Niestety jakoś nie.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:1/2

Beznadziejny

Już wolę bazarkowe za 4 zł :P

Lakier robi okropne smugi, kolor kiepski, malo intensywny, a odpryski- po kilku h... Gorzej być nie mogło, za tę cenę mógłby być chociaż trwalszy.... nie polecam, strata pieniędzy i pozytek z niego żaden.

Używam tego produktu od:miesiąca

i tak, i nie

Mam ten lakier w kolorze 920 Elegant Beige już od ho-ho. Ze dwa razy dolewałam do niego kropelkę zmywacza, bo zgęstniał, i dalej działa, a w przeciwieństwie do tańszych lakierów, których nie da się oszukać tym zabiegiem ;)
Jest to najczęsciej używany przeze mnie lakier, ale mam zastrzeżenia.

+ piękny kolor
+ u mnie trzyma sie naprawdę długo, nie odpryskuje, wygląda świetnie
+ jest trwały
+ fajny pędzelek
+ poprawia kondycje paznkoci
+ dość szybko schnie

- gęsta konsystencja, trochę ciężko się go nakłada
- czasem udaje mi się go nałożyć bez problemów, czasem muszę zmywać, bo robią się smugi. nie wiem, o co kaman
- w ogóle robią się smugi ;/
- po nałożeniu dwóch warstw trzeba naprawdę uwazac, bo lakier wydaje się, że wysechł, a potrafi się wgnieść

Odejmuje mu gwiazdki za te smugi i niemożność nałożenia dwóch warstw, co w moim kolorze nie przeszkadza, ale już w ciemniejszych jest problemem jak sądzę.
Ogólnie to ja kupię go jeszcze raz, bo ten kolor mi super pasuje, a nie jest drogi, ale lakier mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: dawna