Hydra Flex Reshaping Body Moisturizer

Hydra Flex Reshaping Body Moisturizer

Balsam Hydra Flex doskonale uelastycznia ciało, wygładza je, dobrze nawilża. Ma bardzo przyjemną konsystencję i świeży cytrusowo - grejpfrutowy zapach, szybko się wchłania. Zawiera komplex ElastexTM z wyciągiem z soi, aloesu oraz tradycyjnie zawiera wyciąg z planktonu termalnego.

Cena: 160 zł / 200 ml

uwielbiam go!!! Mój TŻ też :)

Bardzo lubię kosmetyki Biotherm i ten nie jest wyjątkiem :)
Miałam dużą butlę z wygodną pompką 400 czy 500ml ze strefy bezcłowej. Zdecydowanym plusem na bezcłówce jest cena tego balsamu - chyba 86zł za duże opakowanie.
Balsam ma lakką konsystencję, taką mleczkową, szybko się wchłania, bardzo ładnie cytrusowo pachnie. Skóra jest ładnie nawilżona i wyraźnie wygładzona. Przy najbliższej okazji znów go sobie sprawię :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

****

Hydra Flex zamknieto w charakterystycznej dla Biothermu butelce. Poreczna, wygodna w uzyciu. Lubie minimalizm i tego typu nienachalne opakowania.
Kryje ono balsam o mlecznej, smietankowej konsystencji. Pachnie cudownie, moimi ulubionymi cytrusami. Zapach, podobnie jak w Body Creatorze Shiseido niezwykle aromaterapeutyczny, odprezajacy. Balsam blyskawicznie wchlania sie w skore. Naprawde nieziemsko ja pielegnuje - juz po pierwszym uzyciu znaczaco podniosl poziom jej nawilzenia, uelastycznil ja i ujedrnil. Skora stala sie niezwykle miekka, wygladzona, aksamitna w dotyku. Nie zawsze mam ochote smarowac sie mazidlami i uzywanie go jest w moim wypadku niesystematyczne, ale daje fantastyczne rezultaty pomimo tej mojej kosmetycznej niesubordynacji.
Wada? Cena i niska pojemnosc. Ale mimo to goraco go polecam.

Uzywam tego kosmetyku od 1,5 miesiaca
Ilosc zuzytych opakowan: 1

Przyjemny

Prezent gwiazdkowy ,ktory sama sobie sprawilam ,ogolnie uwielbiam firme Biotherm ....zanim trafilam na ten akurat balsam ,uzywalam Biotherm Lait Corporel Anti-Drying Body Milk....super tak wiec ,nie mialam zadnych wachan przy kolejnym zakupie balsamu z tej wlasnie firmy.....swietnie pachnie a tym szczegolnie kieruje sie oprocz dzialania balsamu przy zakupie.....dobrze sie wchlania nie lubie kiedy balsamy pozostaja dlugo na skorze......nawilza....po nalozeniu skora jest wygladzona ....przyjemna w dotyku....co sie tyczy ujedrniania trudno powiedziec.......