Celia, Nude, Matujący fluid korygujący

Celia, Nude, Matujący fluid korygujący

Dzięki zawartości składników regulujących wydzielanie sebum nawilża przesuszone partie twarzy i normalizuje strefy tłuste. Perfekcyjnie ujednolica koloryt skóry, dopasowując się do karnacji.
Podczas aplikacji zmienia się w delikatny matujący puder, dając efekt idealnej cery z satynowym wykończeniem makijażu. Dodatek witamin C i PP zapewnia działanie pielęgnacyjne.
Dostępny w 4. kolorach.

Skład:
(nr 01-ecru): Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Isododecane, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Methylmethacrylate Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Alumiunum Starch Octenylsuccinate, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Magnesium Stearate, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Zinc PCA, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Alumina, Glycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben +/- [Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499]. (26.02.2015)

fluidy
matujące
Krycie
średnie
w tubce

lubię

osobiście lubię ten podkład , na pewno nie ma on jakiegoś wybitnego działania , ale do codziennego użytku jest super . nie powstaje maska po jego użyciu , wyrównuje koloryt i nadaję skórze naturalny wygląd . po pierwszych aplikacjach wszyscy mówili że ładnie wyglądam , więc jego działanie jest widoczne .

uczula !!!!!

Kupiłam nareszcie, w małej drogerii trafiłam na to polecane cudo. Doskonale się rozprowadza, stapia się z moją cerą nie tworząc efektu maski. Same plusy, poza jednym "ale"... Ten fluid powoduje, że oczy czerwienieją, pieką a łzy zaczynają same lecieć. Żeby nie mieć wątpliwości próbowałam użyć go kilkakrotnie - problem powtarza się z każdym razem. Teraz siedzę i piszę tę recenzję mając na twarzy oceniany podkład a moje oczy wyglądają jak u królika. Żałuję ale podkład trafi do kosza.

Całkiem niezły podkład

Dobry podkład w niskiej cenie. Fajnie się rozprowadza, matuje, kryje niedoskonałości. Minusem są dziwne kolory, które ciężko dobrać oraz mało przyjemny zapach, ale podkłady często tak mają. Ciężko też go kupić w popularnych drogeriach, ja zamawiałam przez internet. Dobry na co dzień.

Bobbi Brown - Oko

Tak wiele za tak niewiele

Kosmetyk zaskoczył mnie przede wszystkim jakością za dosłownie grosze. Podkład świetnie krył, utrzymywał się, mój odcień 01 ecru idealnie wpasowywał się w mój koloryt, nie tworzył plam, smug, nie zmieniał odcienia o kilka tonów.
Aplikowałam go palcami, był aksamitny, nawet pod koniec używania nie zgęstniał i nie był tępy.
Trochę ważył się na nosie, ale ja mam z tym problem, więc nie odejmuję mu za to gwiazdki.
Moja mama również go używała, ale miała ciemniejszy odcień i również była zadowolona- ma wrażliwą skórę a podkład ten nie zrobił jej krzywdy.
Dlaczego tylko te kosmetyki są tak diabelnie ciężko dostępne? Kupiłam go wieki temu w Biedrze i od tamtej pory nigdzie nie widziałam :pala:

wszystko byłoby super, gdyby nie..

No własnie, kolejny produkt, który były świetny gdyby nie jeden ogromny minus.. jaki? To, że podkład okropnie ciemnieje!

Jest tani, porządnie kryje, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, nie uczula, nie wchodzi w załamania i pory. Brzmi jak ideał? Mógłby nim być, ale element oksydacji dyskwalifikuje go bezpowrotnie :(

Zdecydowanie nr 1

Jak do tej pory - bezkonkurencyjny.
Natknęłam się na niego przypadkiem w Biedronce jakieś 2 lata temu, kiedy pojawił się w promocji za całe... 5 zł. Szybko przejrzałam w Internecie opinie na jego temat i niewiele się zastanawiając wzięłam trzy opakowania. I to był strzał w dziesiątkę. Mam problemy ze świecącą się cerą, nad którą nie mógł zapanować żaden podkład. Ten radzi sobie z nią znakomicie, ponieważ po calutkim dniu, od rana do wieczora, moja buzia tylko delikatnie połyskuje. Ogólnie podkład ładnie wyrównuje koloryt, dobrze wtapia się w skórę, nie pozostawia klejącej warstwy, ma odpowiednią nie za gęstą ani nie za rzadką konsystencję. Nie mam większych problemów z wypryskami, ale podczas trudnych dni czasem kilka się pojawi, wtedy Celia ładnie je kryje, chociaż nie wiem czy wystarczyłaby dla osób z cerą mocno trądzikową. Podobno skład sugeruje, że podkład może być zapychający, ale ja nie zauważyłam takich problemów, a już dłuższy czas go stosuję.
Jestem dość blada, używam najjaśniejszego koloru Ecru, który wydaje się być ciemny, ale idealnie dopasowuje się do odcienia skóry.
Dodam, że w mojej opinii słynny Revlon Colorstay pod każdym względem wypada przy tym podkładzie słabiutko ;-)
Szkoda jedynie, że Celia jest tak trudno dostępna w sklepach stacjonarnych, ale i tak przez Internet można ją kupić za mniej niż 15 zł.

Średniaczek.

Oceniam najjaśniejszy odcień.
Podkład o dość gęstej konsystencji, kremowy, na skórze ładnie zastyga i matowieje, ale przez tą treściwość czuję na twarzy efekt maski.

Plusy:
- dość dobrze kryje (mam nieskazitelną cerę)
- nieźle stapia się ze skórą
- tani
- nie waży się
- wydajny

Minusy:
- nie jest trwały
- ciężki
- ciemnieje na twarzy co jest dla mnie niedopuszczalne

Świetny

Zachęcona recenzjami skusiłam sie, i potwierdzam wiele pozytywnych opinii. Jak na fluid za około 10 zł to jest naprawdę dobry produkt. Używałam różnych fluidów Loreala, Rimmela, Max Factora i moge śmiało powiedzieć że ten niepozorny tani fluidzik bije je wszystkie na głowę.
Ale na początek chce zaznaczyć że to nie jest mega kryjąca ``tapeta``tylko lekki make-up.
Na twarzy tworzy delikatną mgiełkę, twarz wygląd jak lekko przypudrowana. co ważne trzyma sie na twarzy dość długo, ja raz po kilku godzinach poprawaim go pudrem. Kolor latwo sie dopasowuje, wygląda na twarzy dość naturalnie.
Jeśli ktoś nie ma wielu mankamentów do zamaskowania, tylko chce czegoś lekkiego to jest to produkt idealny. Mam nadzieje że producent nie będzie majstrował przy składzie, to będe używac jeszcze długo..

nie jest zły...

Kupiłam ze względu na pozytywne opinie na wizażu. Ogólnie nie żałuję , wart wypróbowania . Początkowo byłam nim zachwycona, ale potem zaczęło mi przeszkadzać, że jest dość ciężki, "tępy". Myślę,że to trochę kwestia gustu , ale ja wolę bardziej płynne podkłady po krótkim czasie zaczęłam go mieszać z Maybelline Afinitone mineral i ta konsystencja dopiero mnie zadowoliła :). Kryje wystarczająco, nie mam większych problemów z cerą. Kończę pierwsze opakowanie, kończy się zima -myślę ,że na zimę i jesień jest ok wiosna lato nie bardzo. Teraz jak mam go na buzi mam taki lekki dyskomfort ściągnięcia i wysuszenia na twarzy. Szukam teraz bardziej nawilżającego podkładu. Polecam jednak spróbować, myślę, że dla młodszych i bardziej tłustych cer będzie ok:)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry jak za taką cenę

Mam odcień ecru 01,kupiłam na ryneczku w sklepie kosmetycznym,wiem też że wybrane sklepy internetowe go mają.Kolor jest dość jasny ale nie ekstremalnie blady.Podkład jest przyjemny aczkolwiek nie sprawdzi się na skórze z problemami,bardzo tłustej gdyż raczej nie matuje.Krycie wg mnie słabe w kierunku średniego.Jest gęsty,dobrze się go rozprowadza.Duży plus za naturalny wygląd twarzy.Trwałość średnia,u mnie do około 6 godzin jest ok a potem zaczyna schodzić.Ogólnie ten podkład to nie jakieś cudo,ale za taką cenę jest na prawdę fajny.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Rozczarowanie

Przez długi czas czaiłam się aby w końcu kupić ten podkład. Mam dwóch ulubieńców, Revlon Colorstay oraz Rimmel Stay Matte. Nie lubię eksperymentów z podkładami ponieważ zazwyczaj są to buble i wracam z podkulonym ogonem do Revlona. Niestety w przypadku Celii tak wyglądała moja historia.

Po pierwsze spodziewałam się mocnego krycia, otrzymałam średnie, kiepskie, zdecydowanie poniżej oczekiwań. Co mnie od razu odrzuciło to olejistość tego podkładu, miałam wrażenie że jest wymieszany z jakimś tłuszczm co wyglądało jakbym nałożyła na twarz roztopione masło z kakao. W efekcie nie matuje wcale, musiałam przypudrować go toną pudru aby uzyskać satynowy efekt. Z czasem było jeszcze gorzej, po godzinie, dwoch świeciłam się jak latarnia morska.

Kolejna sprawa, ciemnieje na twarzy, a tego po prostu nie lubię. Odnoszę również wrażenie, że włazi w pory i je skutecznie uwypukla zamiast tuszować, kolejny minus. Ściera się szybko i nierównomiernie.

Odcieni tyle co kot napłakał, trudno dopasować coś dla siebie. Bladolice nic tu dla siebie nie znajdą. Kolejny problem jest z dostępnością, ja go trafiłam w drogerii Jaśmin ale nigdzie indziej nie widziałam.

Co najbardziej dyskwalifikuje tego zawodnika?
Bardzo kiepski skład, podrażenienie skóry i zapychanie, po prostu koszmar. Jeżeli wasza skóra jest chociaż lekko podatna na zapychanie to radzę trzymać się z daleka, u mnie już po jednym zastosowaniu spowodował lekki wysyp, nie chcę myśleć co byłoby przy stałym użytkowaniu. Ten produkt niszczy skórę, niestety taniość w tym przypadku oznacza również kiepską jakość i tanie składniki. Po zmyciu makijażu skóra jest zaczerwieniona, lekko podrażniona, to sygnał żeby zaprzestać stosowania tego specyfiku. Dodatkowo wysusza skórę. Jestem zdziwiona, że ten produkt ma aż tyle pozytywnych opinii. Jednak widzę, że nie tylko u mnie spowodował takie problemy to chyba o czymś świadczy.

Odradzam, stosować na własne ryzyko.

Ilość zużytych opakowań: jedno i ani jednego więcej

Dobry, ale....

Podkład bardzo dobry, ale ma takie wady, które w przypadku mojej cery, go dyswkalifikuja.
Mam cerę mieszaną w kierunku bardzo tłustej i nieco tradzikowej.

PLUSY
- dobre krycie
- trwałość
- konsystencja, przez co łatwo się go rozprowadza
- cena
- nie podkreśla suchych skórek
- nie wchodzi w pory, bruzdy ani w zmarszczki
- nie tworzy maski

MINUSY
- nie matuje !!!! Efekt zaraz po nałożeniu jest bardzo ładny, naturalny, przyjemny dla oka. Niestety po niespełna godzinie moja strefa T zaczyna się świecić. Po dwóch jest coraz gorzej. Odnoszę wrażenie, ze podklad jeszcze to poteguje, takze w przypadku mojej skory Celia nie ma nic wspólnego z matowieniem, nie u mnie
- pomimo iż nie wchodzi w pory, tym samym nie tworząc białych kropek, to podkład strasznie je uwydatnia. Moje rozszerzone pory po jego nałożeniu wyglądają na jeszcze większe
Te dwa minusy go niestety u mnie dyswkalifikuja, a szkoda
- odcienie- za mało, ciężko dobrać coś co pasowaloby idealnie do odcienia mojej skory

Podsumowując, bardzo dobry podkład w śmiesznie niskiej cenie. Bije na głowę niektóre z droższych półek, aczkolwiek no nie jest dla mnie. Odjęłam połowę gwiazdek, gdyż produkt nie spełnia swojej podstawowej funkcji- nie matuje. Czego żałuję, bo to naprawdę dobra opcja, na pewno każdy powinien to wypróbować za te cenę. Nie wiem czy zapycha, za krótko go używałam, natomiast mnie nie podraznial.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Zero