Celia, Nude, Matujący fluid korygujący

Celia, Nude, Matujący fluid korygujący

Sprawdź ceny produktu

Dzięki zawartości składników regulujących wydzielanie sebum nawilża przesuszone partie twarzy i normalizuje strefy tłuste. Perfekcyjnie ujednolica koloryt skóry, dopasowując się do karnacji.
Podczas aplikacji zmienia się w delikatny matujący puder, dając efekt idealnej cery z satynowym wykończeniem makijażu. Dodatek witamin C i PP zapewnia działanie pielęgnacyjne.
Dostępny w 4. kolorach: 01 ecru, 02 naturalny, 03 beżowy, 04 słoneczny.

Gdyby miał większą trwałość byłby idealny

Matującego fluidu korygującego używałam wiele razy i jak na polską firmę i kosmetyk w takim przedziale cenowym to naprawdę bardzo fajny przyzwoity produkt. Mamy do wyboru cztery odcienie z tym, że najjaśniejszy Ecru, którego ja właśnie używałam wcale taki jasny nie jest więc dla bladych twarzy może być zbyt ciemny - kolejne odcienie są jeszcze ciemniejsze i to zdecydowanie.
Odcienie są za to bardzo ładne, naturalne, z żółtymi tonami - żadnych róży czy sztucznych pomarańczy. Produkt jest dość gęsty bardzo przyjemnie się nakłada, nie robi smug ani plam. Dość ładnie kryje, nie tworzy maski na twarzy ale dla osób które potrzebują większego krycia będzie niewystarczający.
Jeśli chodzi o jego trwałość mogłaby być nieco lepsza ale przez kilka godzin podkład i tak dobrze się trzyma dopiero później zaczyna lekko schodzić.
Jak za tą cenę to i tak jest to rewelacja

Chyba najlepszy jaki dotąd miałam

Kupiłam go dość dawno na jakiejś wyprzedaży w biedronce za jakieś grosze. Okazał się naprawdę dobry no i tani nawet bez wyprzedaży. Chociaż odcień 01 ecru mógłby być trochę jaśniejszy. Daje radę przy mojej tłustej cerze.
No i to sie tyczy tej pierwszej wersji, jak tutaj na grafice. Kupiłam nowsza wersje nowe pakowanie. I to jest dramat. Produkt zupelnie inny. Nie matuje, nie kryje, nie dopasowuje sie do skóry, a co najgorsze strasznie sie waży na całej twarzy! Probowalam roznych sposobow, tak czy inaczej jest beznadziejny.
Zdjecie tej nowej wersji ktora tak mnie zawiodla.

W miarę dobry kosmetyk

Używam tego podkładu już drugi raz i myślę, że chyba zawsze będę do niego wracać. Kosmetyk w miarę dobry, daje naturalny efekt, dla mnie ma zadowalające krycie - ponieważ nie jestem fanką efektu maski.
Myślę, że jest godny polecenia choćby dlatego, że matuje na długo i daje naprawdę fajne wykończenie.

lubię

osobiście lubię ten podkład , na pewno nie ma on jakiegoś wybitnego działania , ale do codziennego użytku jest super . nie powstaje maska po jego użyciu , wyrównuje koloryt i nadaję skórze naturalny wygląd . po pierwszych aplikacjach wszyscy mówili że ładnie wyglądam , więc jego działanie jest widoczne .

uczula !!!!!

Kupiłam nareszcie, w małej drogerii trafiłam na to polecane cudo. Doskonale się rozprowadza, stapia się z moją cerą nie tworząc efektu maski. Same plusy, poza jednym "ale"... Ten fluid powoduje, że oczy czerwienieją, pieką a łzy zaczynają same lecieć. Żeby nie mieć wątpliwości próbowałam użyć go kilkakrotnie - problem powtarza się z każdym razem. Teraz siedzę i piszę tę recenzję mając na twarzy oceniany podkład a moje oczy wyglądają jak u królika. Żałuję ale podkład trafi do kosza.

Całkiem niezły podkład

Dobry podkład w niskiej cenie. Fajnie się rozprowadza, matuje, kryje niedoskonałości. Minusem są dziwne kolory, które ciężko dobrać oraz mało przyjemny zapach, ale podkłady często tak mają. Ciężko też go kupić w popularnych drogeriach, ja zamawiałam przez internet. Dobry na co dzień.

Tak wiele za tak niewiele

Kosmetyk zaskoczył mnie przede wszystkim jakością za dosłownie grosze. Podkład świetnie krył, utrzymywał się, mój odcień 01 ecru idealnie wpasowywał się w mój koloryt, nie tworzył plam, smug, nie zmieniał odcienia o kilka tonów.
Aplikowałam go palcami, był aksamitny, nawet pod koniec używania nie zgęstniał i nie był tępy.
Trochę ważył się na nosie, ale ja mam z tym problem, więc nie odejmuję mu za to gwiazdki.
Moja mama również go używała, ale miała ciemniejszy odcień i również była zadowolona- ma wrażliwą skórę a podkład ten nie zrobił jej krzywdy.
Dlaczego tylko te kosmetyki są tak diabelnie ciężko dostępne? Kupiłam go wieki temu w Biedrze i od tamtej pory nigdzie nie widziałam :pala:

wszystko byłoby super, gdyby nie..

No własnie, kolejny produkt, który były świetny gdyby nie jeden ogromny minus.. jaki? To, że podkład okropnie ciemnieje!

Jest tani, porządnie kryje, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, nie uczula, nie wchodzi w załamania i pory. Brzmi jak ideał? Mógłby nim być, ale element oksydacji dyskwalifikuje go bezpowrotnie :(

Zdecydowanie nr 1

Jak do tej pory - bezkonkurencyjny.
Natknęłam się na niego przypadkiem w Biedronce jakieś 2 lata temu, kiedy pojawił się w promocji za całe... 5 zł. Szybko przejrzałam w Internecie opinie na jego temat i niewiele się zastanawiając wzięłam trzy opakowania. I to był strzał w dziesiątkę. Mam problemy ze świecącą się cerą, nad którą nie mógł zapanować żaden podkład. Ten radzi sobie z nią znakomicie, ponieważ po calutkim dniu, od rana do wieczora, moja buzia tylko delikatnie połyskuje. Ogólnie podkład ładnie wyrównuje koloryt, dobrze wtapia się w skórę, nie pozostawia klejącej warstwy, ma odpowiednią nie za gęstą ani nie za rzadką konsystencję. Nie mam większych problemów z wypryskami, ale podczas trudnych dni czasem kilka się pojawi, wtedy Celia ładnie je kryje, chociaż nie wiem czy wystarczyłaby dla osób z cerą mocno trądzikową. Podobno skład sugeruje, że podkład może być zapychający, ale ja nie zauważyłam takich problemów, a już dłuższy czas go stosuję.
Jestem dość blada, używam najjaśniejszego koloru Ecru, który wydaje się być ciemny, ale idealnie dopasowuje się do odcienia skóry.
Dodam, że w mojej opinii słynny Revlon Colorstay pod każdym względem wypada przy tym podkładzie słabiutko ;-)
Szkoda jedynie, że Celia jest tak trudno dostępna w sklepach stacjonarnych, ale i tak przez Internet można ją kupić za mniej niż 15 zł.

Średniaczek.

Oceniam najjaśniejszy odcień.
Podkład o dość gęstej konsystencji, kremowy, na skórze ładnie zastyga i matowieje, ale przez tą treściwość czuję na twarzy efekt maski.

Plusy:
- dość dobrze kryje (mam nieskazitelną cerę)
- nieźle stapia się ze skórą
- tani
- nie waży się
- wydajny

Minusy:
- nie jest trwały
- ciężki
- ciemnieje na twarzy co jest dla mnie niedopuszczalne

Świetny

Zachęcona recenzjami skusiłam sie, i potwierdzam wiele pozytywnych opinii. Jak na fluid za około 10 zł to jest naprawdę dobry produkt. Używałam różnych fluidów Loreala, Rimmela, Max Factora i moge śmiało powiedzieć że ten niepozorny tani fluidzik bije je wszystkie na głowę.
Ale na początek chce zaznaczyć że to nie jest mega kryjąca ``tapeta``tylko lekki make-up.
Na twarzy tworzy delikatną mgiełkę, twarz wygląd jak lekko przypudrowana. co ważne trzyma sie na twarzy dość długo, ja raz po kilku godzinach poprawaim go pudrem. Kolor latwo sie dopasowuje, wygląda na twarzy dość naturalnie.
Jeśli ktoś nie ma wielu mankamentów do zamaskowania, tylko chce czegoś lekkiego to jest to produkt idealny. Mam nadzieje że producent nie będzie majstrował przy składzie, to będe używac jeszcze długo..

nie jest zły...

Kupiłam ze względu na pozytywne opinie na wizażu. Ogólnie nie żałuję , wart wypróbowania . Początkowo byłam nim zachwycona, ale potem zaczęło mi przeszkadzać, że jest dość ciężki, "tępy". Myślę,że to trochę kwestia gustu , ale ja wolę bardziej płynne podkłady po krótkim czasie zaczęłam go mieszać z Maybelline Afinitone mineral i ta konsystencja dopiero mnie zadowoliła :). Kryje wystarczająco, nie mam większych problemów z cerą. Kończę pierwsze opakowanie, kończy się zima -myślę ,że na zimę i jesień jest ok wiosna lato nie bardzo. Teraz jak mam go na buzi mam taki lekki dyskomfort ściągnięcia i wysuszenia na twarzy. Szukam teraz bardziej nawilżającego podkładu. Polecam jednak spróbować, myślę, że dla młodszych i bardziej tłustych cer będzie ok:)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie