Aquasource Yeux [ Gel Oligo - Thermal Ultra Hydratant ]

Aquasource Yeux [ Gel Oligo - Thermal Ultra Hydratant ]

Lekki, świeży żel przede wszystkim o działaniu intensywnie nawilżającym. Stosowany systematycznie zapobiega cieniom, opuchnięciom. Wspaniale odświeża, koi, jak na kosmetyk o tak lekkiej konsystencji dość dobrze nawilża. Nie podrażnia. Można stosować rano/wieczorem a także w ciągu dnia. Bardzo wydajny.

Cena: 110 zł / 15 ml

Dobrze nawilża

Lubie kosmetyki firmy Biotherm. Ten krem jak pozostałe kosmetyki świetnie nawilża i sprawia , że skóra wokół oczu staje sie jasniejsza. Ogromą zaletą tego żelu jest to że nie podraznia oczu i to, że można go stosować rano, wieczorem i w ciągu dnia.
Minusem jest oczywiście cena.

Beznadziejny

Może jest to i dobry kosmetyk ale za taką cenę oczekiwałabym czegoś lepszego. Nie zauważyłam absolutnie żadnych efektów. Kosmetyk wprawdzie nawilża, ale miałam wrażenie jeszcze bardziej zmęczonych oczu, jeszcze większych cieni pod oczami. Nie polecam;-(

Bardzo dobry

Bardzo dobry kremik ktory w koncu nie podraznia

kremik ladnie nawilzajacy
Dosyc drogi
sympatyczny zapach

jesli chodzi o opuchlizne to mam wrazenie ze jest troche lepiej jednakze co do zmarszczek to oczywiscie bez zmian

ale ogolnie zadowolona

Używam tego produktu od:3 miesiecy

depilacja brwi

dobry

nawilża dobrze i na długo <--- a takie miał zadanie
lekki
szybko się wchłania
bezzapachowy
idealny na lato i dla młodej skóry
wydajny
zmniejsza opuchliznę

cena

Używam tego kosmetyku od: ...

W sumie ok

Nawilża, nie podrażnia, jak dla mnie wydajny.
Zapachu brak, konsystencja lekka, od razu się wchłania.
Opakowanie wygodne do dozowania.
Ogólnie kosmetyk przyjemny ale bez żadnych achów i ochów.
Jak za tą cenę daję 3*. Mam podejrzenia, że sporo kosmetyków dużo tańszych radzi sobie z powiekami w podobny sposób.
Używam tego produktu od:kilku mcy

Sredni

Na lato moze byc. Dobrze nawilza ale z cieniami sobie nie radzi. Na zmarszczki nie pomaga. Przyjemny w uzyciu ale nic poza tym. Przy codziennym stosowaniu nie starcza na dlugo. Po, jak sie wydaje, skonczeniu sie produktu warto rozciac tubke, gdyz sporo jest jeszcze w srodku, choc nie da sie juz nic wycisnac.
Używam tego produktu od: uzywalam jakies pol roku temu.

mnie podrażnił

no niestety, jest to pierwszy kremik biothermu do mordki, który sobie kupiłam i mnie nieco zraził ponieważ zwyczajnie mnie podrażnił, po trzeciej aplikacji skóra wokół oczu zaczęła mnie szczypać. od jakiegoś czasu wiem, że nie jest to objaw działania kremu ale zwyczajnie uczulenie i podrażnienie. dla mnie więc kremik się nie nadaje:(

Używam tego produktu od: pare aplikacji
Ilość zużytych opakowań: troszkę tubki

przyjemnie chlodzi

Jest to fajny kremik na lato,bo na zime wole cos o bogatszej konsystencji.
Swietnie miec go w lodowce i rano nalozyc-daje uczucie odswiezenia i nawilzenia.
polecam kazdemu kto woli zel pod oczy niz krem.

Używam tego produktu od:1

Faktycznie Aquasource!

Nazwa żelu jest adekwatna do sposobu działania. Czy też raczej działanie odpowiada nazwie :)
Nawilża, nawilża i jeszcze raz nawilża. Ale żeby spełnił swoje zadanie trzeba nakładać, nakładać i jeszcze raz nakładać...
Mam bardzo zachłanną skórę i problem ten dotyczy większości lekkich kremów o żelowej konsystencji: mogę smarować skórę pod oczami 6 razy z rzędu, a i tak po chwili wygląda, jak gdybym powinna powtórzyć czynność.
Żel Biothermu jest delikatny, nie podrażnia, nie uczula, nie śmierdzi, nie szczypie, nie zostawia powłoki, nie ślizga się po nim makijaż, ani nie klei podusia. Co zatem robi? Już pisałam: NAWILŻA!
Robi to fenomenalnie - skóra "pije" go najnaturalniej w świecie. Niestety - jest przez to strasznie mało wydajny.
Dodam jeszcze, że właściwie od pierwszej aplikacji niweluje zmarszczki i linie wynikające z przesuszenia skóry wokół oczu.
Dlaczego więc nie pięć gwiazdek?
Bo znam lepszy krem nawilżający pod oczy. Równie mało wydajny, ale za to dodatkowo likwidujący obrzęki i nawet ciut tańszy.

Używam tego produktu od: miesiąc czy dwa

Bardzo dobry

100% nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu poprawiające ukrwienie co likwiduje cienie pod oczami jednocześnie przez takie działanie spłyca drobne zmarszczki,.
Jeżeli ktoś szuka kosmetyku o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym powinien sięgnąć po coś mocniejszego.
Świetny na dzień - pod makijaż i nieco grubsza warstwa na noc - jako maska nawilżająca.

Nic specjalnego

Zaraz po nałożeniu skóra pod oczami jest jeżeli można to tak określić "mokra". Krem bardzo szybko zostaje jednak wchłonięty przez skórę, a po około 15 minutach skóra nadal jest bardzo sucha. Tak jakbym wogóle nie użyła kremu pod oczy. Skóra nadal chce "pić". Uważam, że za tą cenę można wymagać trochę więcej. Jestem zdziwiona, pownieważ bardzo lubię firmę Biotherm, ale tego kremu zdecydowanie nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
Recenzja: ...

świetny *****

Mój ulubiony kremik pod oczka :) Rewelacyjnie nawilża, koi oraz faktycznie przeciwdziała opuchliznom :) A więc spełnia w pełni obietnice producenta w stu procentach - co się, niestety żadko zdarza ! Ma równiez właściwość chłodzenia, bardzo przyjemne - przede wszystkim rano, gdy oczka jeszcze śpią :) Jest wydajny, higieniczne opakowanie. Mi bardzo odpowiada - polecam !