Garnier, Ultra Doux, Łagodny szampon waniliowy

Garnier, Ultra Doux, Łagodny szampon waniliowy

Bardzo apetyczny szampon - pachnie tak, że ma się ochotę go zjeść. Cudownie! A włoski są mięciutkie i na długo zachowują waniliowy zapach. Szkoda, że nie jest u nas dostępna odżywka z tej serii.

Cena ok. 7 zł

smakowity

Do zakupu skusił mnie zapach i nie nie liczyłam na wiele wiecej otwierajac buteleczkę ale szampon mnie zaskoczył.
Ma dośc gęstą, kremową konsystencje. Dobrze się pieni i skutecznie oczyszcza włosy. Poradził sobie nawet z olejami różnej maści. Pomimo tego jest łagodny dla skóry głosy i dla włosów. Nie wysusza ich. Moje włosy było po jego użyciu gładkie, miękkie, puszyste i błyszczące, nie puszyły się i nie elektryzowały.
Zapach jest powalający, pachnie słodka wanilią a zapach bardzo długo pozostaje na włosach.
Opakowanie ładne i wygodne. Średnio wydajny, mam wrażenie, ze dość szybko się skończył ale może dlatego, ze tak miło się go używa ;)
Trudno ocenić mi cenę gdyż kupiłam go na allegro za ok 10 zł, co jest ceną wysoka jak na szampon ale w zagranicznych drogeriach pewnie kosztuje mniej.
Największą jego wada jest fakt, że nie jest dostępny w Polsce :(

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

Zapach na szostke

Mieszkam we Wloszech i tutaj szampony Ultra Dolce (tak sie tu nazywaja) nie sa bynajmniej zapomnianymi kosmetykami. Jest chyba z 10 rodzajow tego szamponu, do roznych rodzajow wlosow, o przeroznych zapachach. Jeden zapach pyszniejszy od drugiego.
Szampon waniliowy to chyba moj ulubieniec z tej serii, jezeli chodzi o zapach, a wyprobowalam wiele szamponow Ultra dolce. Gdyby chodzilo o sam zapach, to ocena bylaby...szostka :) Niestety moje wlosy byly po nim troche dziwne, w nienajlepszej kondycji, sianowate. Zauwazylam tez, ze koncowki mi rozdwaja, dlatego nie wiem, czy uzyje jeszcze tego szamponu. Moze tylko ze wzgledu na zapach :)
Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań:kilka

vanilla sky

Kupuję ten szampon wraz z odżywką ilekroć jestem za granicą. Nie jest to żaden cud - ot dobrze oczyszczający szampon do włosów długich. Nie obciąża, nawilża, po umyciu włosy są bardzo miękkie i dobrze się rozczesują. Stosowany wraz z odżywką dobrze pielęgnuje i utrzymuje bardzo długie włosy w dobrej kondycji. Daję mu 3 gwiazdki właśnie za tę pielęgnację, i gwiazdkę dodaję za cudowny zapach. Na pewno warto kupić i wypróbować, ponieważ jest naprawdę bardzo dobry.

Polecam też serię do włosów brązowych i tę z mlekiem (mleczna odżywka świetnie nawilża tłuste włosy nie obciążając ich).

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Manicure - marynarskie paski

sliczny zapach

Pieknie pachnie, wlosy po nim latwo sie rozczesuja; na mojej glowie nie robil "siana", bo uzywalam go jak mialam wlosy do pasa, bardzo ciezkie i grube. Do takich jest idealny.

Kosmetyk ten kupiłam kilka lat temu w Niemczech, skusił mnie piękny zapach , a po umyciu włoski były mięciutkie.Niestety ten sam kosmetyk zakupiony w Polsce całkiem niedawno nie spełnił moich oczekiwań, i zapach troszke inny ( choć nadal przyjemny) i właściwości nie te.

Dla zapachu...

Miałam chyba wszystkie rodzaje tych szamponów, swego czasu bardzo je lubiłam. Może miałam lepsze włosy? Pamiętam, że po tym dla blondynek stałam się ruda :D :D :D. Włosy nie zrobiły się żółte, tylko całkiem ładnie rudawe :). Później zniknął z naszych półek i nakupowałam go u zachodnich sąsiadów, aby od czasu do czasu osiągać taki efekt. Z kolei po tym dla dzieci włosy wcale lepiej się nie rozczesywały i byłam zawiedziona.

Teraz nie pałam już takim zachwytem, gdyż mam wrażenie, że ten szampon przesusza mi czuprynę. Nie tak bardzo jak Timotei, ale jednak. Zapach za to dalej mnie urzeka, jest bardzo ładny, delikatny ale wyczuwalny.

ilość zużytych opakowań: sporo

kiepski

Zupełnie nie polecam. Zapach owszem jest i to naprawde rewelacyjny, ale na tym niestety kończą się jego zalety :( Włosy stały się po nim sianowate, suche, zaczęły się elektryzować.

Ehhh, wanilia...!

Pamiętam ten szampon z czasów, kiedy to był jeszcze szampon+odżywka "2 w 1" do włosów długich i półdługich. I to była prawdziwa rewelacja - fantastycznie się spłukiwał i nie było żadnych problemów z rozczesaniem włosów. To był wtedy mój ulubiony szampon, zużyłam kilka butelek. Teraz tu zupełnie co innego - pozostał jedynie wspaniały zapach, a tak poza tym - przeciętny szampon.

Ilość zużytych opakowań: 1.

tylko zapach

Szampon ma piekny waniliowy zapach, który nie jest ciężki i długo utrzymuje się na włosach.
dobrze sie pieni i jest wydajny.
Ogólnie na tym kończa sie jego zalety - trzeba uzyc dobrej odżywki żeby rozczesać włosy. Wysusza końcówki. nie ma wogóle właściwości pielęgnacyjnych. Mimo to czasem wracam do niego bo kocham ten zapach!

Chyba nie dla mnie...

kiedyś był to mój ulubiony szampon. Mycie włosów było naprawdę przyjemną czynnością, ze względu na niesamowity zapach(to chyba największa zaleta tego szamponu). Dobrze się pieni i łatwo spłukuje, włosy są po nim miękkie.
Niestety po dłuższym stosowaniu zaczęły się bardziej przetłuszczać i pojawił się łupież :( Szkoda, bo chyba już nie zaryzykuję jego kupna...

niespecjalny

Ładnie pachnie, dobrze się pieni i spłukuje.Włosy są po nim miękkie i puszyste, jednak bardzo przesuszone. :(

dobry

Ma bardzo mily zapach wanilii. Wlosy po nim sa puszyste, nie powoduje (przynajmniej u mnie) powstawania lupiezu. Poza tym szampon jak wiekszosc innych.