Arnica Essentiel, Créme Réparatrice Intensive (Krem intensywnie regenerujący do rąk)

Intensywnie odżywczy krem zawierający olej z pestek winogron ukoi i przywróci miękkość nawet najbardziej zniszczonym dłoniom. Łagodzi podrażnienia skóry, przywraca skórze aksamitną gładkość.

Dobry

Używałam dawno. Rzeczywiście dobry krem:
- dobrze odżywia
- szybko się wchłania
- nawilża
- zapobiega podrażnieniom
- ładnie pachnie
- niestety - jest drogi; jednak wart ceny

Używam tego produktu od: kilku lat

swietny

Bardzo dobrze nawilża i pelegnuje skore rąk. Zapach dziwny ale nie przeszkadza - pachnie typowo na arnike. Gęsty, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Dobry krem nawilzający ale tez nic więcej.

Najlepszy. Najlepszy.

Dłonie momentalnie odżywione, nawilżone, "odsuszone". Regeneruje spierzchniętą, przesuszoną skórę dłoni. Moje uratował po przemrożeniu i po pracy w laboratorium. Bardzo dobry.
Na domiar pięknie się wchłania i przyjemnie pachnie.

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: 2

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

super na zimę

Kupiłam w ostatnim momencie, to znaczy na wielkiej wyprzedaży związanej z zastąpieniem tej serii nową. Zaryzykowałam, bo nastawiłam się na kupno tego zimowego, ale zwyciężył duch eksperymentatorski ;). I się nie zawiodłam. Używam tak jak tamtego, czyli przed każdym wyjściem z domu. Konsystencję mają podobną - gęstą; oba są niezwykle wydajne. Ten nie pozostawia żadnej warstwy, ale człowiek nie ma wątpliwości, że nałożył pożądny krem. Rękawiczki można zakładać natychmiast, naprawdę nic się nie klei. Świetnie chroni dłonie, nie mam z nimi problemów nawet teraz, gdy temperatura spadła i przyszła tak długo wyczekiwana (no dobra, nie wiem przez kogo ;) ) zima. Rzekłabym, że polecam mimo ceny, ale jak tu polecać coś, czego już nie sprzedają? W związku z tym zaznaczyłam, że nie kupię, choć gdyby mi to umożliwili, kupiłabym.

ilość zużytych opakowań: 1

świetny

Używałam tego kremu w najcięższym okresie - w zimie i sprawdził się w 100%. Jest prawie tak samo dobry jak mój ideał - Avene Cold Cream. Ma śliczny zapach, dobrą konsystencję, dzięki której na łapach nie zostaje tłusta warstwa. Ręce są zadbane, bez suchych miejsc i wystających zrogowaciałych skórek. Minusem jest cena i mała pojemność, ale warto go kupić w promocji. Nie podoba mi się również ta twarda tubka, ale przynajmniej można ją rozciąć i wydobyć całkiem pokaźne resztki.
Gorąco polecam !