Eveline Cosmetics, Nail Salon Professional Clinical Care, Skoncentrowana odżywka - serum do paznokci 9 w 1

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem StrongNail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i zdrowy połysk. Efekty widoczne już po 10 dniach kuracji.
Może być stosowana jako baza pod lakier.

regenerujące, utwardzające, wzmacniające, wszystko w jednym, ochronne
odżywki do paznokci
w buteleczce
żel / płyn

Bradzo słaby

Produkt ten nie tylko nie spełnił swoich obietnic, ale również szybko schodził z paznokci, nie dając żadnych trwałych efektów.
To tylko strata kasy i czasu, a efektów i tak nie ma

U mnie się kompletnie nie sprawdziła

Prawdę powiedziawszy zakup tej odżywki wiązał się z ogromnym niedopatrzeniem z mojej strony, ponieważ po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii chciałam zakupić jej odpowiednik 8w1 (który dostał w miesiąc później tegoroczny tytuł KWC), ale zwyczajnie zagapiłam się i w koszyku wylądowała ta odżywka. No ale przecież to prawie to samo, więc na pewno nie będzie tak źle... Tak sobie powtarzałam, gdy dotarłam do domu. Niestety, jak się okazuje, między 8w1 a 9w1 zachodzi kolosalna różnica...

Teraz kilka słów o moich paznokciach - duża, migdałowa płytka, mocne, silne, a gdy urosną, koleżanki pytają, czy mam tipsy. Ogółem jestem z nich naprawdę dumna i wiem, że są nieraz powodem zazdrości. Hybrydy wykonuję samodzielnie i noszę je chętnie oraz często, co więcej, nie nadwyrężają one zbytnio moich paznokci, ale wiadomo, zawsze warto zrobić przerwę między jednym a drugim nałożeniem i to właśnie z myślą o takich przerwach zakupiłam odżywkę, która miała raczej utrzymać moje paznokcie w dobrym stanie, a nie jakoś szczególnie je naprawić.

Opisywany kosmetyk ma mleczną barwę, pachnie jak większość specyfików do paznokci (nieciekawie...). W miarę równomiernie rozprowadza się na paznokciach i szybko wysycha, za co należy się pochwała. Nadaje paznokciom mlecznobiałą barwę i lekki połysk - efekt ten jest naprawdę korzystny.

Używałam jej zgodnie z instrukcją, czyli pierwszego dnia nałożyłam, drugiego dnia dołożyłam kolejną warstwę, którą zostawiłam na dłużej, następnie zmyłam i zabieg powtórzyłam od nowa i tak przez dwa tygodnie, jak przykazano na opakowaniu. Niestety, choć efekt wizualny był zadowalający, to już samo działanie mocno mnie rozczarowało. Odżywka zamiast utwardzić paznokcie, zmiękczyła je, przez co stały się łamliwe, a ich czubki zaczęły się rozdwajać. Był to dla mnie szok, bo przenigdy wcześniej nie miałam problemu z łamliwością paznokci! Jak wspominałam, zakupiłam odżywkę, by utrzymać ich zdrowy wygląd, dlatego kompletnie nie spodziewałam się efektu wręcz odwrotnego.

Niestety nie mogę polecić tej odżywki nikomu. Jeśli moje perfekcyjne zdrowe i twarde paznokcie uległy temu produktowi i zaczęły się kruszyć, to nawet nie chcę myśleć, co ta odżywka zrobi z paznokciami słabymi i kruchymi. Ja na pewno więcej po nią nie sięgnę, ale myślę, że marce Eveline dam jeszcze jedną szansę i zakupię sławną wersję 8w1.

Produkt dostaje 2 gwiazdki za ładny, naturalny efekt mlecznobiałych paznokci po nałożeniu odżywki.

Jestem na TAK

Używam tej odżywki już bardzo długo jako bazy pod inne lakiery oraz solo. Czasami stosuję podwójną warstwę, ale to naprawdę od święta. Wychodzę z założenia, że jak coś ma działać, to nie należy z tym przesadzać. Odżywka jest według mnie bardzo dobra, poprawiła stan moich paznokci, nie rozdwajają się i nie łamią nawet gdy na jakiś czas ją odstawię. Od razu zaznaczam, że nigdy nie miałam robionych tipsów, żeli, hybryd i innych tego typu wynalazków, nie wiem zatem jak 9w1 poradziłaby sobie z płytką po takich ingerencjach.

Lubię ją

Odżywka ma skrajne opinie- dla jednych to hit, dla drugich porażka.
Ja własnie zakończyłam 14 dniową kurację i jestem jak najbardziej zadowolona.

Nie zauważyłam ostrego zapachu o którym pisze wiele wizażanek..
Paznokcie są twarde i mocne, nie łamią się i nie rozdwajają.

Jak dla mnie sprawdziła się bardzo dobrze :)

Tylko na jeden raz!

Nastała moda na odżywkę do paznokci z Eveline, więc postanowiłam ją kupić. Miałam zniszczone, kruche paznokcie, które potrzebowały natychmiastowej odbudowy i regeneracji. Używałam jej dokładnie według instrukcji. Po nałożeniu paznokcie wyglądały bardzo przyzwoicie, wydawały się mocniejsze, odżywione. Niestety były to pozory. Po kolejnej serii moje paznokcie wyglądały gorzej niż przed rozpoczęciem kuracji - cały czas łamały się, pękały, rozdwajały i przybrały paskudny kolor. Nigdy więcej nie zastosuje tej odżywki!

Tylko na 1 kuracje

Wszyscy swego czasu mówili o tej odżywce ja nigdy nie miałam okazji jej przetestować aż do zeszłego roku. kupiłam jedno opakowanie i podążając za instrukcją malowała codziennie warstwę przez 4tyg (jedna taka kuracja zużyła niecałe 1,5 opakowania). Paznokcie były mocne nie wyginały się, ale przez to że paznokcie miałam z natury słabe postanowiłam, że kuracje będę powtarzać co pół roku. Przy drugiej kuracji i trzecim opakowaniu zadziałał na mnie formaldehyd - paznokcie tak jakby odklejały mi się od skóry. Na początku myślałam że to jakaś forma reakcji organizmu na stres, ale gdy skończyłam kuracje przeszło więc winna jest odżywka, a szkoda bo bardzo mi pomogła.

do bani.....

odżywka 8w1 jest super, natomiast już ten dziewiąty składnik psuje wszystko... dla mnie pomyłka. moje paznokcie nie były wzmocnione ani twarde, wręcz przeciwnie, stały się bardziej łamliwe. nie podobał mi się również zapach. gęsta konsystencja, szybko schnąca i ciężko przez to się rozprowadzająca.

Mój faworyt

Ostatnio ta odżywa skradła moje serce. natrafiłam na nią przypadkiem, nie wiem czego wcześniej jej nie widziałam, ale teraz stoi u mnie na podium. Stosuję ją nie tylko jako odżywkę, ale również jako bazę i top. W każdej roli spełnia się na maksa. Odżywia, regenewuje i utwrdza płytke paznokcia. Doskonale utwardza lakier sprawiając że długo nie traci blasku. Rewelacja krótko mówiąc.

Bardzo dobra

Ta odżywka uratowala moje paznokcie. Stały sie twardsze i nie rozdwajaja się. Wystarczyły tylko trzy tygodnie, aby byly juz w pełni zdrowe. Mialam zawsze problem z nierówną płytka paznokciowa, lecz po kuracji problem znikl prawie do zera. Szybko zasycha i dobrze się rozprowadza. Jestem naprawdę zadowolona.

Nie na dłuższy czas...

Hm... przed kupieniem tej odżywki używałam cały czas 8w1 eveline, aż do momentu kiedy się skończyła, wtedy postanowiłam sprawdzić tą, moim zdaniem ona pomaga i działa tylko wtedy, kiedy się jej używa, zaprzestaninesz /przerwiesz kurację i paznokcie są w gorszym stanie niż na początku stosowania...

Bardzo dobra

Stosuję od dłuższego czasu. Paznokcie zawsze miałam łamliwe, porozdwajane i krótkie. Kiedyś używałam jej na co dzień, teraz stosuję ja tylko po zdjętej hybrydzie lub przed. Zawsze świetnie rewitalizuje moje paznokcie, poprawia ich kondycje i co najważniejsze wydłuża :)

Dobry

Miałam strasznie łamliwe paznokcie .Odkąd stosuję odzywkę paznokcie stały się twarde i nie łamią się. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.