Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Natural Lip Stick Aloe & Mentol ((Pomadka w sztyfcie z aloesem i mentolem)

Natural Lip Stick Aloe & Mentol ((Pomadka w sztyfcie z aloesem i mentolem)

Pojemność 4,5 ml

Regenerująca i przeciwzapalna formuła pomadki pozwoli na systematyczną i całodobową ochronę ust. Formuła pomadki wspomaga proces gojenia spierzchniętych i pozbawionych blasku ust.
Wzbogacona formuła pomadki w sztyfcie o wyciąg z aloesu i mentol zapewni ustom naturalną odporność przed infekcjami oraz złagodzi objawy już istniejącej. Delikatne i przyjemne uczucie chłodu orzeźwi Twoje usta oraz miejscowo znieczuli ból, zapewniając im regenerację i odpowiedni stopień nawilżenia.
Ekstrakt z aloesu - wspomaga naturalną odporność przeciwinfekcyjną, regeneruje, nawilża.
Filtry ochronne - przeciw szkodliwemu działaniu promieni UVA i UVB.
Kwas salicylowy - usuwa martwy naskórek.
Lanolina - zmiękcza, natłuszcza, chroni usta.
Masło shea - chroni przed wysuszeniem i pękaniem ust.
Mentol - zabija zarazki, przynosi ulgę obolałym ustom.
Phenol - zabija bakterie, złuszcza martwy naskórek, znieczula.
Wazelina - tworzy warstwę ochronną i chroni usta.
Witamina E - odżywia usta .

Rewelacja!

Odkryłam tą pomadkę już kilka lat temu. Od tamtego czasu regularnie poluję na nią w rossmanie. Nie wyobrażam sobie wyjść bez niej z domu.

Plusy:
+Ma świetny skład
+Nie znam innej pomadki, która tak dobrze regeneruje i nawilża (nie tylko usta, smaruje nią przesuszony po katarze nos,wcieram w suche skórki i paznokcie)
+wygodne opakowanie w formie sztyftu
+zapach początkowo kontrowersyjny, teraz kojarzy mi się tylko z miękkimi, nawilżonymi ustami
+jest bajecznie tania

Nie wyobrażam sobie już bez niej życia. Jeśli wycofają ją z produkcji, nie będę w stanie wrócić do balsamów które wcześniej wydawały mi się genialne- eos,tisane,carmex,nuxe. Po natural nic już nie będzie wystarczająco dobre.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215678].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniała, ale wycofana :(

jestem fanką carmexu, ale postanowiłam wypróbować tą pomadkę. okazało się, że jest od carmexu znacznie lepsza (choć w sumie nieco podobna)... co z tego, skoro chciałam kupić kolejne opakowanie, szukam jej kilka miesięcy i nigdzie nie da się jej kupić (a była w rossmanie). nie mogę pojąć czemu tak świetne produkty zostają wycofane ze sprzedaży... czy naprawdę ciężko firmie śledzić rynek i reagować na jego potrzeby? kompletny bezsens.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214088].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Znalazłam to cudo, gdy w trakcie kuracji retinoidami walczyłam z przesuszeniem ust - okazała się wybawieniem! Używałam chyba wszystkich dostępnych produktów do ust, ale nic nie działało - żadne Carmexy, Nivea, Blistexy.
Lekko tłusta konsystencja, przyjemny efekt chłodzenia. Przede wszystkim odpowiednie nawilżenie ust.
Jestem zrozpaczona, bo nie mogę jej nigdzie dostać :(((

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189358].usefull || 0 }}% pomocna.
Dieta na AZS

tanie a dobre

Kupiłam moje pierwsze opakowanie właściwie przez przypadek a z czasem okazało się, że nie mogłam trafić lepiej. Wspaniale nawilża, nie jest widoczny na ustach a jeszcze dodatkowo ślicznie pachnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120161].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry i tani

plusy:
+zapach
+efekt chłodzenia
+nawilżenie
+wysuwane i poręczne opakowanie
Minusy:
-szybko znika z ust, nie zostawia nawet najmniejszego filmu na ustach

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119391].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Pomadkę kupiłam przypadkiem, ponieważ bardzo lubię kosmetyki z Lovely :)

+ zapach, bardzo ładny, ziołowy, choć na początku mi się nie podobał
+ cena
+ opakowanie, sztyft łatwo się wysuwa, nie zacina się, co zdarzało mi się z carmexem
+ lekki efekt chłodzenia
+ nawilża usta

- szkoda, że go wycofują

Podsumowując bardzo dobra pomadka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115766].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ładnie

Dla mnie to produkt jak znalazł

Plusy:

+ regeneruje, to największa zaleta. Koi przesuszone usta zarówno zimą jak i latem, wszelkie skórki, drobne pęknięcia, a także zaognione kąciki ust, wszystko jak należy

Duży udział w sukcesie pomadki należy przypisać mentolowi, który chłodząc jednocześnie daje uczucie ulgi. Używałam wielu sztyftów, które zamiast pomagać jedynie oblepiały usta.

+ przystępna cena, szczególnie w porównaniu z innymi produktami

+ wydajna, wystarczy na kilka miesięcy

+ opakowanie, prześliczne jest, kojarzy mi się z PRL-em :)

Łyżka dziegciu w beczce miodu:
maleńki minus- po kilku miesiącach stosowania zapach a także smak, który nie da się ukryć jest specyficzny (znów udział mentolu) nieco mi się znudził.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114446].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Produkt jest super, niewiele kosztuje , a usta są gładkie, nawilżone, nie są już popękane ani spierzchnięte. Po nałożeniu na usta czuć delikatne chłodzenie/mrowienie co jest dla mnie na plus. Jedyna wada jest jego dostępność. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099886].usefull || 0 }}% pomocna.

małe cudeńko!

Ta pomadka była ratunkiem dla moich ust w czasie kiedy byly suche i popękane.
Plusy:
+wydajnosc
+uczucie ukojenia na ustach co bardzo lubię
+cena
+dostępnosc
+malutkie, poręczne opakowanie
jedyny minus to jest taki,że pomadka dosc \'\'tępo\'\' sie wsuwa i wysuwa aczkolwiek ważniejsze jest działanie niż opakowanie :)
polecam z calego serducha :)

Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079751].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna

Kupiłam dzięki zachwytom na Wizażu. Normalnie nawet bym się nią nie zainteresowała, bo kosmetyki Lovely są średnie a tu takie zaskoczenie.

*Pomadka jest tania, bo kosztuje bodajże 5 zł.

*Opakowanie malutkie, wygodne. Bez problemu się wykręca i chowa.

*Pachnie mentolowo, ale nie tak mocno jak Carmex.

*Jest przyjemna w aplikacji, taka masełkowata. Lekko chłodzi usta, ale nie mrowi.

* Rzeczywiście pielęgnuje usta a nie tylko zabezpiecza je przed pierzchnięciem. W dwa dni poradziła sobie z moimi popękanymi kącikami ust. Bardzo dobrze nawilża usta na długo, bo używam jej dwa razy dziennie i w ciągu dnia usta nie potrzebują nawilżenia.

*Nie ma parafiny w składzie za co plus, bo wolę coś co rzeczywiście nawilża, regeneruje a nie tylko obkleja i zapobiega przed pogarszaniem się stanu ust.

Bardzo polecam. Jestem fanką klasycznego Carmex\\\'u i ta pomadka również staje się moim hitem. Polecam wszystkim, którym sprawdza się klasyczny Carmex a chcą wypróbować coś tańsze lub po prostu nie lubią jego charakterystycznego mocno mentolowego zapachu i smaku oraz uczucia mrowienia.

Używam tego produktu od: prawie 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej sztuki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077221].usefull || 0 }}% pomocna.