Johnson's Baby, Łatwo spłukujący się szampon w piance

Johnson's Baby, Łatwo spłukujący się szampon w piance

Dzieci kochają pianę, ponieważ dzięki niej kąpiele są jeszcze bardziej zabawne. Nowy szampon łatwo i szybko się spłukuje dzięki czemu zabawa trwa przez całą kąpiel. Szampony dla dzieci to jedne z najlepiej znanych produktów marki. Oparte na składnikach o delikatnym i łagodnym działaniu. Dzięki unikalnej formule No More Tears nie szczypią w oczy. Łagodnie myją włosy dziecka i nie podrażniają skóry. Łatwo się spłukują, nie powodują ciemieniuchy.
Szampon jest tak łagodny i delikatny, że nadaje się do codziennego stosowania.

w butelce, z pompką
pianka
podrażniona
szampony dla dzieci
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
bez silikonów

Praktyczny

Szampon rzeczywiście łatwo się spłukuje, jest zatem idealny do stosowania u dzieci, które nie lubią myć włosów. Pomimo formy pianki dobrze myje włosy, ładnie choć dość intensywnie pachnie, nie szczypie w oczy. Opakowanie z praktyczną pompką i możliwością jej blokowania, co jest plusem jeśli chodzi o uniknięcie niepożądanego użytkowania przez dziecko. Wydajność określiłabym jako średnią.

Mega

Co prawda kupiłam go nie do mycia włosów, tylko do mycia doczepianych rzęs (sprawdzał się bardzo dobrze) ale w przypadku włosów był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście na plus.
Włosy są lekkie i uniesione u nasady, sypkie. Prawie wszystko czego potrzebuję.
Jedynie mam obecnie problem z butelką, zacięła się i jest ciężko używać pompkę.

Nie tylko dla dzieci:)

Nie używam szamponu do mycia włosów a do mycia przedluzonych rzęs:) jest niesamowicie delikatny, po dostaniu do oczu nie szczypie, nie sciaga powiek... rzęsy trzymaja się lepiej, po rozczesaniu są ladnie oddzielone. Pachnie brzoskwiniami, a sama pianka ma delikatnie różowy kolor. Bardzo lubię ten szampon, nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji rzęs...

pozytywna

Kupiłam produkt z myślą o moich przedłużanych rzęsach i ich pielęgnacji. Pianka pięknie pachnie, łatwo się spłukuje. Delikatnie szczypie w oczy, ale przy użyciu produktu bezpośrednio w tej okolicy, sądzę że nie da się tego uniknąć. Cena całkiem przystępna. Na pewno kupię ponownie.

Do rzęs

Jako, że polecono mi ten szampon do przedłużanych rzęs, to zasięgnęłam po niego jako pierwszy.
Plusy:
+ zapach
+ pianotwórcza pompka
+łatwe spłukiwanie
+ładna butelka
+wydajność
+ szybciutko można spłukać

Minus:
- niestety szczypie w oczy

Mimo minusa poleciłabym szampon do mycia włosów u dziecka, do rzęs bym sięgnęła po inny.

Wszystkie obietnice producenta spełnione :)

+ bardzo wygodne opakowanie z pompką
+ śliczny i łagodny zapach, a pianka jest zabarwiona lekko na różowo
+ jest bardzo lekka, jedna pompka wystarczy na umycie całej główki
+ łatwo się spłukuje! takiego produktu szukałam, wcześniej miałam szampon innej firmy to zanim zmyłam go z główki dziecka już była zdenerwowana :)
+ wydajny, starcza na pół roku mycia główki co drugi dzień
Ja polecam!

jedna wada

Kupiłam z ciekawości.

Szampon rzeczywiście łatwo jest wypłukać z włosów dziecka. O wiele łatwiej niż szampony w tradycyjnej postaci. Dla maluchów, które boją się mycia włosków - super sprawa.

Do tego ładnie pachnie, pompka dozuje tyle, ile trzeba, nie zacinając się, opakowanie ładne i solidne.

Niestety szczypie w oczy, ale jak ma SLES w składzie to wiadomo, że będzie szczypać.
I tutaj producent mija się z prawdą, nie pomoże zaklinanie rzeczywistości napisami "NO MORE TEARS".

Mimo tej wady, produkt godny polecenia, bardzo wydajny.
Ja ponownie nie kupię, bo dzieci mam już starsze.

są plusy i minusy

Szamponik przede wszystkim reweacyjnie pachnie i zapach ten czuć później na włoskach dziecka.
Czy on się tak super łatwo spłukuje to mogłabym podyskutować na ten temat :)
Pianka którą wydobywamy z opakowania i tak na włoskach zamienia się w zwykłą pianę, którą musze wypłukiwać litrami wody z włosów synka.
Mój syn nie ma na głowie burzy włosy. Jest blondynem, jak przystalo na chłopca ma krótkie włosy, które są dość cienkie. Pompa któa jest w butelce wystrzela z siebie o wiele za dużo pianki (która zreszta na początku lądowała gdzieś obok zanim się przyzwyczaiłam z jaką mocą jest wyoychana z opakowania) jak na nasze potrzeby.
Pompeczka powinna być mniejsza, pianki powinno byc mniej. Teraz już jak używamy od dłuższego czasu tej pianki to nie wyciskam całej pompki, ale to i tak wiecznie jest za dużo.
Nie wiem czy kupię ten szampon ponownie, bo zanim go skończymy, to dziecko chyba osiągnie taki wiek, że będzie można uzywać normalnych szamponów :p

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Frajda nie tylko dla dzieci :)

Szampon kupiłam skuszona zapachem! Zapłaciłam za niego w hipermarkecie kilka złotych powyżej dyszki. Opakowanie i pompka bardzo solidne! "Przeżyło" kilka kąpieli moich ukochanych Dzieciaków - włączając w to rzucanie butelką, uderzanie nią o płytki, "pompowanie" wielu dawek naraz :) Kupiłam ponownie i tym razem również nie zmieniłam zdania, właśnie wczoraj "zdenkowałam" produkt. Pianka pachnie brzoskwiniami i na pewno następnym razem po nią wrócę do sklepu, sama nieraz zużyłam kilka pompek tego produktu, bo oszałamia mnie jego zapach! Wydajny! POLECAM! :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania z pompką :)