Forte 35+, Krem stymulujący ASC III Plus

Forte 35+, Krem stymulujący ASC III Plus

Zgłaszająca osoba: pixie7

Zawarty w kremie kompleks ASC III Plus przywraca komórkom pamięć samodzielnej syntezy kolagenu III. Dzięki temu struktura skóry zachowuje prawidłową budowę. Krem tworzy na skórze fitokolagenową siateczkę ochronną, która zatrzymuje wodę, jak i substancje lipofilowe oraz umożliwia ich selektywne uwalnianie. Skóra odzyskuje i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia wszystkich warstw. Widoczną poprawę stanu skóry w postaci redukcji zmarszczek, poprawy elastyczności i jędrności, obserwujemy już po kilkunastu dniach.
Zawiera także filtry UV (wartość nie podana). Polecany jako krem na dzień po 35 roku życia do wszystkich rodzajów cery dojrzałej o obniżonej elastyczności. Zwłaszcza dla osób pracujących intensywnie, w niekorzystnych warunkach (np. dym papierosowy, zanieczyszczenia, nasłonecznienie).
Wykazuje działanie ujędrniające, chroniące przed promieniami słonecznymi, napinające, przeciwrodnikowe,
uelastyczniające, stymulujące, regenerujące, przeciwzmarszczkowe, odżywcze, nawilżające

a kysz, paskudo!

Rzadko daję tak niską ocene, ale też niezby często jakis kosmetyk tak mnie irytuje! Jestem na etapie zuzywanie próbek, więc ciągle testuje nowosci.
Wymagań dużych nie miałam - zwykły krem po basenie, miał natłuścic i nawilzyć troche skórę po chlorowej kuracji . Niestety - i to koazało sie zadaniem ponad siły kremu o nader skomplikowanej nazwie...;)
Ale od poczatku:
- fatalny zapach ( intensywny i kojarzący sie jednoznacznie z wodą kolońską)
- pozornie gęsty, ale błyskawicznie sie wchłonął, nawet wklepać go nie zdążyłam
- podrażnił mi oczy, a one wrażliwe nie są
- nie nawilżył, nie natłuścił, nie zostawił filmu
- po posmarowaniu skóra była wręcz ściągnięta, nim dotarłam do domu - zaczęła sie łuszczyć!!! Moja wypielegnowana, normalna cera! Chodzę na basen od dawna i często, stosuję mazidła rozmaitych firm, ale po raz pierwszy normalny krem w niczym mi nie pomógł!
Podsumowując- dobrze, że to była jedna tylko próbka. Musiałam umyć twarz i nałozyc cos normalnego...

Używam tego produktu od:dzis
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

jestem zadowolona

Kupiłam w ramach patriotyzmu, tzn. przechodzenia na polskie kosmetyki i nie zawiodlam sie. Fajny gęsty jak śmietana , treściwy kremik. Troche trudno sie rozprowadza ale w sumie mozna go wklepać w buzie:) i momo to ładnie i szybciutko sie wchłania. Nawilżą buzię, ożywia ja i wygładza. Zdecydowanie nadaje sie pod makijaż.

Świetny

Zaznaczam,że miałam jedynie próbki więc nie wiem czy moja ocena będzie aż tak miarodajna. Ale w sumie rezultaty jego działania były widoczne od razu. Krem ma bardzo lekką konsystencję i charakterystyczny dla całej serii Forte miły zapach. Wchłania się szybko. Bardzo dobrze nawilża, ale przy tym znakomicie wygładza twarz, napina ją, wszelkie zmarszczki mimiczne są rozprasowane, buzia faktycznie tak jak napisała moja poprzedniczka- wygląda młodo, świeżo i radośnie.Mimo,że do 35 lat trochę mi brakuje- nie wiem czy po zużyciu serii Forte 25 nie przerzucę się na kremy 35.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Cud się stał!

Zachwycił mnie ten krem od pierwszego posmarowania!:) Nie jestem jeszcze w przedziale wiekowym, dla którego jest (teoretycznie) przeznaczony. Nie przyszłoby mi więc pewnie do głowy, żeby go kupić, całe szczęście miałam próbki. I jedną postanowiłam sobie hojnie nałożyć na twarz po drugiej z rzędu nieprzespanej a przepracowanej nocy (niestety, zdarza się:/), kiedy w lustrze wystraszyło mnie szaro-bure, wysuszone, smętne oblicze Melanie Griffith przed liftingiem. Skusiło mnie to pobudzenie produkcji kolagenu, bo pomimo swoich 28 lat obserwuję jakieś wiotczenie skóry (to pewnie niehigieniczny tryb życia).
Następnie położyłam się spać.
Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: skóra jak nowa, zaróżowiona, gładka, świetnie napięta, po kurzych łapkach (co to wylazły tej nocy) ani śladu, policzki wypukłe i jędrne!:) Coś niesamowitego, jedno użycie!! Postanowiłam przetestować długofalowe działanie kremu i teraz używami na noc i czasem tylko na dzień, pomimo że teoretycznie jest na dzień - a to ze względu na słaby filtr, a ja potrzebuję solidniejszej ochrony.
Krem sprawdza się wyśmienicie, dla mnie to o stopień wyżej niż "Biokrem dotleniający 25+", wstaję z cudownie odświeżoną skórą, lekko może błyszczącą, ale wszak w nocy też wydziela się sebum, czego oczekiwać po 8 godzinach?!
NAPRAWDĘ ujędrnia skórę! Bruzdy grawitacyjne są NAPRAWDĘ spłycone/uniesione, a twarz odzyskuje pogodny wygląd.
Myślę, że ten krem to świetna alternatywa dla Novadiolu Vichy, dla tych z nas, dla których ten drugi był za mocny / uczulający. Nie wiem jak by to było u kobiety ponad 35-letniej, ale nie sądzę, że wiek jest tu najistotniejszy (znam 33-latkę o cerze nastolatki!), liczy się stan skóry.
Polecam wszystkim, które -jak ja- walczą z grawitacją!:)