24hr Intensive, Deo Roll-on (Dezodorant w kulce)

24hr Intensive, Deo Roll-on (Dezodorant w kulce)

Dezodorant w kulce nie zawierający alkoholu, chroni przed potem przez 24 godziny.

W trzech wersjach zapachowych:

- Active,

- Aloe Vera,

- Oxygen.

Cena: ok. 8 zł / 50 ml

któtka recenzja

warto czekać na promocje (po 7 zł),m jak są to zawsze kupuje na zapas

POLECAM!!

skutecznie DZIAŁA, ładnie pachnie (mnie przypadł do gustu ten fioletowy), przyjemna konsystencja.

Oxygen - to jakaś pomyłka

Znów oceniam wersję stojącą na kulce, zapach OXYGEN. Wydawałoby się, że nie powinien się niczym różnić, tylko zapachem ale nie prawda, ten jest zupełnie inny. Niestety o wiele gorszy, nie chroni przez cały dzień a tylko do połowy dnia. I przetestowałam go zarówno latem jak i teraz w chłodniejsze dni. W drugiej części dnia zaczynam czuć nieprzyjemną woń. Używam go tylko w dni, kiedy jestem cały czas w domu, żeby móc się odświeżyć w ciągu dnia, bo szkoda wyrzucić ale jestem bardzo rozczarowana tą wersją zapachową.

raczej nie

Kiedyś używałam Rexony w kulce, zapach Silver. Pamiętam, że dobrze chronił więc skusiłam się ostatnio na promocję Rexony "stającej na głowie" ;) Nie znalazłam Silvera, kupiłam Oxygen, bo nuty zapachowe są mniej więcej zbliżone.
Niestety jestem bardzo rozczarowana! "Stara" Rexona na pewno szybciej się wchłaniała. Przy tej trzeba czekać chyba z 10 min, nie ma mowy o założeniu koszulki bo dezodorant natychmiast wchłania się, ale w materiał. Ogromny minus za to!
Mam też wrażenie, że Silver lepiej chronił, nie wiem czy może zależeć to od rodzaju/zapachu czy od tego, że produkt jest teraz w wersji "odwróconej", stojącej na zakrętce i coś się zmieniło w składzie, ale ochrona jest też niezadowalająca. Przyzwyczajona suchością absolutną pod pachami, którą zapewnia mi spray Nivea Energy Fresh, już po kilku godzinach od zastosowania Rexony nie można mówić o żadnym uczuciu świeżości.
Na plus jedynie wydajność no i zapachy.
Daję 2 gwiazdki, bo Silver była bardzo dobra i może trafiłam na zły zapach albo może powinnam czekać jeszcze dłużej, żeby się dezodorant wchłonął. Niestety nie będę paradować przez pół godziny w staniku i czekać aż dezodorant się wchłonie, od dobrego antyperspirantu oczekuję więcej!

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Od biedy...

Uff.. już ostatnie krople tego antyperspirantu mam w opakowaniu , więc i recenzję czas napisać.
Na początku chcę obwieścić , że antyperspirant Rexona w wersji aloesowej starczyła mi na uwaga! ROK. Oczywiście , nie oszukujmy się , nie przy codziennym stosowaniu. Zdażały się przerwy miesięczne i dłuższe , co jednak nie odejmuje mu zasługi jaką jest wydajność.
Przez ten cały rok miałam już różne zdanie na jego temat. Od bardzo krytycznych , przez umiarkowane , skończywszy na dobrych.
Jednak , wziełam pod uwagę również wydajność i wystawiam 3 ( + 0,5 )chociażby za staż pracy ;) .

Poza tym:
1. Ładnie pachnie; nie agresywnie , delikatnie i przyjemnie.
2. Zapłaciłam za niego ponad 10 zł , ale uważam że cena nie jest jeszcze bardzo wygórowana.
3. No i na koniec zostawiłam to co najważniejsze- ochrona. KWC-tem nie jest , to pewnie .
Ogólnie średnio. Czasami chronił nawet dobrze, a innym razem totalna klapa. Mimo wszystko ochrona nie jest jego najmocniejszą stroną.

Używam tego produktu od: rok i miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Ściema jak zwykle

Można się smarować i smarować... a pot i tak cieknie strugami. Jak zwykle producent zapewnia, a działanie specyfiku mija się z pięknymi hasłami. Dodatkowo plamy na ciuchach gwarantowane. Nic nie zastąpi Antridralu... który nie dość że nie jest wiele droższy to jeszcze starcza na rok...

Używam tego produktu od: kiedyś próbowałam

Godny polecenia

Mam ten antyperspirant w tej wersji stojącej kulką w dół. Jest to niezłe rozwiązanie, bo nie muszę trząść opakowaniem żeby spłynął na kulkę.

Sam produkt jest całkiem przyjemny, trochę może czasami długo schnie, ale już wypracowałam sobie technikę stosowania :)
Zapach jest przyjemny i nawet po 12 godzinach go czuć. Co do działania przeciw poceniu, bywa różnie. W większości przypadków spełnia swoje zadanie idealnie i przy tym nie zostawia białych śladów na ciemnych ubraniach, jednak zdarzyło mi się przy super dużych upałach, że sobie nie poradził. W sytuacjach stresowych też daje radę, co jest na plus, bo takich to u mnie bez liku :)

Podsumowując: Jest to kosmetyk godny polecenia

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super

bardzo dobry antyperspirant. chroni naprawde dlugo i nie pozostawia białych śladow. Mimo iż długo sie wchłania warto czekać, bo chroni naprawde długo.
GOdny polecania, cena odpowiednia wydajnosc także.

Używam tego produktu od:dawna

Hmm...

Kupiony przez mamę :) Ogólnie całkiem niezły. Najważniejsze zadanie spełnia - chroni przed potem nawet w największy upał. Ale ma jeden minus... Bardzo długo schnie. Bynajmniej u mnie. Zawsze smaruję się nim od razu po wyjściu spod prysznica, żeby sechł kiedy wcieram balsam, zanim zacznę się ubierac. A nie kupię go znowu, bo wolę sztyft Rexony :)

Używam tego produktu od: wakacje 2006

pewniak

Zużyłam już kilka opakkowań i stwierdzam, że ten dezodorant jest najlepszy. Ogólnie najbardziej lubię formę dezodorantu w kulce, a przy tym ten nakłada się w ilości sam raz - nie muszę się przez 15 sekund num wecować. Zapachy ma dość neutralne - tak jak lubię i nuc mnie nie uczula ani nie podrażnia - mogę się nim smarować zaraz po goleniu. No i przede wszystkim jest naprawdę skuteczny.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka- kilkanaście

mój faworyt :)

mój ulubiony antyperspirant. W moim przypadku zapenia dobrą ochronę przed poceniem na cały dzień. Przyjemne, świeże, neutralne zapachy - najbardziej przypadł mi do gustu aloe vera. Nie brudzi ubrań, żadnych mokrych śladów. Dobrze się wchłania, nie ma tak wodnistej konststencji jak większość dezodorantów w kulce. No i ogromny plus za bardzo poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: około roku, z przerwami na inne dezodoranty
Ilość zużytych opakowań: cztery

Dobry, ale sztyft lepszy

Skusiłam się cena, bo w promocji kupiłam go za 5,99 a Rexona w sztyfcie ktorej do tej pory uzywalam byla kilka zlotych drozsza.
Jednak czuje roznice.
Wydaje mi sie ze sztyft duzo bardziej niweluje przykry zapach potu, po uzyciu tej kulki duzo szybciej czuje sie spocona.
Nie brudzi ubran tak jak sztyft, to duza zaleta.
Ogolnie kosmetyk dobry.
Jesli ktos nie jest aktywny pewnie mu kulka wystarczy, jednak ja wole sztyft.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: troche

Jeden z najlepszych

Lubię poznawać nowości, wypróbowywać jeszcze mi nieznane, skuteczne (i tanie) dezodoranty typu roll-on, ale regularnie wracam do Rexony. PLUSY: zapachy - dyskretne, przyjemne, dają uczucie świeżości; opakowanie - solidny plastik, poręczne, estetyczne, dobrze się zamyka, kulka dobrze się obraca przy aplikacji; konsystencja - dezodorant nie jest tak wodniście mokry, jak to się często zdarza w tego typu produktach (chociaż mogłoby być lepiej); po użyciu skuteczna, kilkugodzinna ochrona (w moim przypadku do ok. 7-8 godzin); połączenie jakość-cena; nie podrażnia skóry; dosyć wydajny (chociaż nie rewelacyjnie). MINUSY: trochę brudzi ubrania (głównie te ciemne i mocno przylegające do skóry); jak dla mnie zbyt wolno się wchłania. PODSUMOWUJĄC: po prostu lubię te roll-ony (miałam wersję Active i Oxygen), bo skutecznie chronią mnie przed poceniem. Dodam, że mój miły jest bardzo zadowolony z wersji dla mężczyzn. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele (na pewno powyżej 10)