Astor, Calligraphy Transparent Styling & Care Mascara

Astor, Calligraphy Transparent Styling & Care Mascara

Transparentny tusz do rzęs i brwi. Odżywia i wzmacnia rzęsy oraz brwi dzięki wyciągom z rumianku, zielonej herbaty i prowitaminie B5. Wzmacnia naturalny połysk rzęs i brwi. Testowany dermatologicznie, może być używany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Cena: 35 zł / 4 ml

odżywka?phi :/

Na początku byłam zadowolona, że moje naturalne gęste rzęsy są ślicznie porozdzielane i na dodatek podkręcone, dawało to taki efekt jakbym miała maskarę. Po dłuższym czasie używania okazało się, że moje niegdyś długie, gęste rzęsy poprostu zaczęły wypadać!!! Nie było dnia abym nie znalazła jakiejś gdy myłam twarz, przecerałam oko... czasem nawet same wpadały do mojego oka ;(. Ta odżywka wcale nie jest odżywką! Mogę jednak powiedzieć, że jedyną zaletą tego tuszu jest trwałość. doskonale usztywnia rzęsy na cały dzień, jednak z bezbarwna warstewką, która po przetarciu okaz sie rolowała niczym żel do włosów jeśli moge to tak określić. Mi to nie przeszkadzało, ale podejrzewam, że wielu osobom i owszem. Pozatym cena jest zdecydowanie za droga.

Używałam tego produktu przez 3 miesiące potem w odstawkę

Nie, nie, nie :nie:

Cholerstwo drogie, a zupełnie niewarte swojej ceny. Chyba najgorsza odżywka do rzęs, jaką miałam.
Wcześniej używałam zawsze odżywek ze szczoteczką, więc jak zobaczyłam miniaturowy grzebyczek, to zaczęłam się zastanawiać, czy sobie z nim poradzę, ale okazało się, że problem leży gdzie indziej. Otóż ku mojemu zdziwieniu stwierdziłam, że grzebyczkiem nakłada się wygodnie, nawet wygodniej niż szczoteczką, ale za to ZDECYDOWANIE za dużo! Nie sprawdza się sposób opisany w jednej z wcześniejszych recenzji - zgarnianie nadmiaru palcem, bo i tak zostaje ciągle za dużo. W efekcie rzęsy są sklejone, nawet trudno je rozczesać i bardzo sztywne. Pod koniec dnia są na nich poprzyklejane jakieś zanieczyszczenia.
Po pomalowaniu rzęsy są wydłużone i przyciemnione, okej, ale tak jest po każdej odżywce. Jakiegoś efektu wzmocnienia nie zauważyłam.
Nie polecam, nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nieciekawy

Fatalny, jak na tę cenę. Zgadzam się z przedmówczynią, sprawia wrażenie zwykłego żelu do włosów. Nie poprawił kondycji moich rzęs. Poza tym, jakiś czas po nałożeniu robiła się z niego taka jakby "maź", którą możnabyło zdjąć z rzęs, jak gumę.

Używam tego produktu od:5 mies.

depilacja brwi

Co to jest???

Co to w ogóle jest? jakiś kluch, kóry nie pielęgnuje, a nawet nie nabłyszcza. Ciesze się że mi po nim nie wypadły rzęsy - tylko dlatego warto było zapłacić. Mam wrażenie że ta odżywka to najzwyklejszy żel do włosów, nadaje sie jedynie do ugładzenia brwi, ale za tą cenę ?? Czy producent nie wstydzi sie tak oszukiwać klientów?

naprawdę dobry

Nie mam wielu zastrzeżeń,rzęsy są po nim wydłużone wyglądają ślicznie.Jeśli chodzi o spektakularne efekty nie zauważyłam,ale to być może dlatego,że z natury mam gęste i długie rzęsy,nie poddrażnia oczu, co jest ważne (po niektórych odżywkach mi łzawiły)..nie do końca odpowiada mi ten grzebyczek..ale to pewnie kwestia pzryzwyczajenia.Ogólnie jestem bardzo zadowolona

sama nie wiem...

pierwsza gwiazdka nalezy sie za to,ze jest to jedna z niewielu "transparentnych tuszy" ;) na rynku.
za to malpa jest droga w porownaniu cena/jakosc.
ja mam na nia sposob-zbieram palcem nadmiar mazidelka z grzebyka i palcem wcieram w brwi,to sie ladnie trzymaja,a taki grzebyk nie skleja rzes.
wtedy sa ladnie rozdzielone,podkreslone.
po prostu ladniejsze.
kosmetyk nie ma zapachu(jak w smaku to nie wiem bo nie probowalam :D )
jestem zadowolona,mimo ze zaplacilam 35 zl(sic!)
idealne rozwiazanie dla tekiego jak jak zdecydowanego przeciwnika znienawidzonych tuszy ;)

Fajna

Fajna, przezroczysta odżyweczka-nabłyszczacz :) o miłym zapachu. W sam raz na słoneczne dni gdy chcemy tylko delikatnie podkreślić rzęsy i brwi. Leciutko wydłuża, nabłyszcza, moje brwi bardzo ładnie podkreśla i utrwala :). Trochę skleja rzęsy, więc trzeba ją dobrze rozczesywać (np. szczoteczką od innej maskary). Jest ok,ale jakieś efektu odżywienia specjalnie nie zauwazyłam. Aha...po jakimś czasie lekko mętnieje, ale podejrzewam, że to wina stosowania z innymi kosmetykami (dostają się na grzebyk itd... ). Mnie się podoba :))