AA Cellu-Block, Kuracja wygładzająca - emulsja i żel

AA Cellu-Block, Kuracja wygładzająca - emulsja i żel

AA Cellu-Block to zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą emulsja i żel do ciała. Wygładzająca emulsja na dzień zawiera aktywne składniki , które działają intensywnie antycellulitowo i poprawiają metabolizm tkanki tłuszczowej. Żel na noc redukuje tkankę tłuszczową i usprawnia mikrokrążenie krwi. Wyciąg z nostrzyka żółtego ma działanie przeciwobrzękowe. Ta kuracja antycellulitowa oparta jest na tak zwanej chronoterapii, czyli stosowaniu określonych składników w ściśle określonych porach dnia, co pozwala na uzyskanie optymalnego efektu wyszczuplającego.

emulsja - tak, żel - nie

Emulsja: bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadzała, ułatwiała masaż, dawała dobry poślizg mimo że nie była tłusta, skóra po niej była bardzo wygładzona i odpowiednio napięta (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), miała jednak bardzo rzadką konsystencję.

Żel: największą jego wadą było to, że był okropnie klejący :/, poza tym dość szybko się wchłaniał, przez co masaż był utrudniony. I to nieprzyjemne uczucie lepienia :/ Po jego użyciu odczuwałam dyskomfort.

Ogólnie: Do wad tego zestawu zaliczam małą wydajność i zapach - intensywnie cytrusowy. Musiałam obie tubki trzymać do góry dnem, bo przeciekały :/ W początkowym stadium cellulitu kosmetyki te mogą być przydatne, delikatnie ujędrniają i nawilżają skórę, jednak cudów nie czynią. Emulsję oceniam na 4* a żel na 1*

Czas używania produktu: 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Doskonały na wodny cellulit

Doskonale odciaga wode z organizmu, szczególnie żel, przy regularnym stosowaniu są widoczne efekty wygladzenia cellulitu. Świetny dla osób, które bardzo mocno puchną.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

słabo działa

Efekty niespecjalnie widoczne-po 2 tubkach takie,jak po 2-3 użyciach lepszych preparatów.A może to dlatego,że tubki małe- każda wystarczyła mi na 10 smarowań-bardzo niewydajne. Jedynie zapach miły,bo i konsystencja dość rzadka.W sumie-nie polecam.

Używam tego produktu od:w 2006r

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Yyyyy

Mnie tez skusilo to zieloniutkie opakowanie:) W domu dopiero zorientowalam sie, ze tubeczki sa takie malutkie, przez co calosc raczej niewydajna. Moim zdaniem konsystencja zarowno emulsji jak i zelu jest zbyt lejaca. Na poczatku stosowalam codziennie heheh pod koniec mi sie znudzilo i moze tu byl moj blad, ale oprocz delikatnego wygladzenia skory na udach nic nie zauwazylam:)

Używam tego produktu od: (?)
Ilość zużytych opakowań: 1 (a raczej 2:))

BDB ! ! !

Bardzo dobre produkty w dobrej cenie.Żel na noc świetnie się wchłania i daje szybko widoczne efekty, krem na dzień jest bardzo nawilżajacy, jednak nie pozostawia aż tak tłustej powłoki jak inny specyfik z tej firmy.
Jestem bardzo zadowlona z efektów jakie widać gołym okiem. Mają przyjemny zapach i choć nie są jakoś specjalnie wydajne to jednak zasługują u mnie na 4*.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:komplet

omg, naprawdę działa :]

Z czystym sumieniem i dużą radością stwierdzam, że zadziałał :D Początkowo nie oczekiwałam żadnych cudów, kupiłam go tylko po to, aby mieć jakiś kremik antycellulitowy wspomagający moje zaplanowane wypady na aerobik i siłownie. Kupiłam go trzy tygodnie temu, z lenistwa z ćwiczeń zrezygnowałam po tygodniu, ale kremik nadal stosowałam. I tu miła niespodzianka... zauważyłam dzisiaj prawie całkowity zanik "grudek" na udach i to za sprawą tylko i wyłącznie tego preparatu :D Stosowałam go regularnie, w sumie ominęłam tylko 2 dni "kuracji". Polecam :D Dodam jeszcze, że używałam go w dość obfitych ilościach i po trzech tygodniach jestem na samej końcówce opakowań.

rewelacja

dopiero pierwsze opakowanie, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Skora wyraznie gladsza, mily zapach,emulsja na dzien szybko sie wchlania. Ciekawy pomysl, ze jest to zestaw i na dzien i na noc. Super. Tylko juz widac, ze malo wydajny. za to jedna gwiazdka mniej

Uczulił mnie

Kupiłam ten zestaw rok temu, prawie zaraz jak się pojawił w sklepach. Niekoniecznie lubię się "wsmarowywać" 2 x dziennie, po prostu szkoda mi na to czasu (choć teraz przy Lirene jakoś znajduję;) ). Konsystencja i zapach obydwu produktów z zestawu przyjemna, łatwo i szybko się wchłaniały, więc mogłam się pogodzić z porannym dodatkowym obowiązkiem. Żel przyjemnie chłodził, a lubie to w kosmetykach antycellulitowych. Niestety, uczulił mnie juz w pierwszym tygodniu. Odstawiłam na półkę i gdy podraznienie i wysypka zeszła zaczełam stosować ponownie, w nadziei że to nie jego wina (w końcu to AA, a ja nigdy na żaden ich kosmetyk nie miałam uczulenia!). Niestety, to był on. Na szczęście miał mało pojemne opakowanie i nie musiałam z żalem wyrzucać dużych ilości kosmetyku (gdyby działął to jego pojemność by mnie wkurzyła). Efektu antycellulitowego z wiadomych powodów nie zanotowałam. Cóż... szkoda.

co kto lubi

na wstępie zaznaczam, że działania nie zauważyłam.

no a poza tym to same zalety:D

oczywiście miło powcierać sobie tu i ówdzie, ale pod względem efektów bardziej polecam lirene.

co do chronoterapii to nie jestem przekonana:) 100 ml to chyba za mało, nawet jeśli tubki takie są 2. może to dlatego nie widać rezultatów. drugi raz jednak nie kupię, tym bardziej, że cena taka sobie. mój egzemplarz był w promocji oraz z bardzo przyjemnym gratisem.

emulsja na dzień bardzo szybko się wchłania. preparat na noc za to bardziej nadaje się do masowania, choć też jest bardzo lekki. zapachy i konsystencje obu specyfików bardzo miłe.

nie polecam nikowu, kto oczekuje efektów:)

ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

na mnie działa!

Poleciła mi go koleżanka, która twierdziła, że chyba nigdy nie pozbędzie się cellulitu. Powiedziała, że to jedyny kosmetyk, który faktycznie zaczął na nią działać. Postanowiłam spróbować. Kupiłam i zaczęłam kurację, rano i wieczorem, pupa i uda. Faktycznie miała rację, szybciutko zauważyłam różnicę. Śmiem twierdzić, że działa lepiej niż eris z serii Lirene... Dobrze się wchłania, nie ściąga, nie wysusza. Dla mnie rewelacja!

OK

Skusiłam się kolorem opakowania, żarówiasty zielony :), i tym, że są dwa preparaty na dzień i na noc. Na dzień kremik jest całkiem przyjemny, szybko się wchłania i chyba nawet trochę ściąga skórę, bo przy zakładaniu spodni zauważyłam, że są trochę luźniejsze. Natomiast żel na noc jest troszkę gęstszy i trochę mnie szczypie jak się wchłania. Niestety nigdy nie pamiętam, żeby używac i rano i wieczorem, i nie mogę powiedzieć, że działa. Dużym minusem jest to, że w opakowaniach jest tak mało, patrzyłam pod światło w pojemniku było tak z połowę (nie wiem czy było tam 100 ml). Poczułam się trochę oszukana, chociaż przyznam, że kosmetyk jest wydajny, stosując tylko na uda narazie starcza mi na ok. miesiąc.

Szałowy nie jest.

Bardzo chciałam mieć te żele, bo bardzo podoba m się idea "pdwójnego działania" na noc i na dzień. Ostatnio mój celulit po zimie zrobił się całkiem spory więc 2,5 tygodnia temu rozpoczęłam zmasowany atak. Preparaty te mają swoje miniusy i plusy. Do słabych stron zaliczam:
- niemiły, agresywny zapach cytrusów, chemiczny do granic mozliwości,
- mąłą pojemność 100 ml na dzień i 100 na noc przy oszczędnym stosowaniu starcza na 2,5 tygodnia, gdy nakładam je tylko na uda,
- sam w sobie mało wydajny,
- mój celulit chyba trochę się zmniejszył, ale może to być efekt ćwiczeń (2 razy w tygodniu aerobic + rower), szału jednak nie ma,
- eulsja wsiąka błyskawicznie, nie ma szans na masaż, ale może to i dobrze, bo można się rano szybko ubrać.
Do plusów zliczam:
- ciekawe opakowanie, przyciąga wzrok,
- idea 2 preparatów bardzo słuszna,
- wyrażnie napięła mi się skóra, wygładziła i ujędrniła,
- nie jest strasznie drogi około 36 zł,
- nie wysusza przesadznie skóry.
Suma sumarum przeciętny preparat, nic rewelacyjnego. No ale w tej cenie cudów się nie spodziewałam.