Lyrical EDP

Lyrical EDP

Zapach liryczny i romantyczny. Jest swoistym źródłem inspiracji. Rekomendowany na dzień i na wieczór.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, frezja, róża
nuta serca: biała orchidea, kwiat lotosu, gardenia
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe.

Cena: 69,90zł / 50ml

Proszę, niech znowu zaczną go produkować!

Jeden z piękniejszych zapachów jakich miałam okazję używać w życiu! Jakaż szkoda, że w tej chwili nie ma go w katalogach. Maksymalnie słodki, od razu przywodzi mi na myśl poranną rosę, kwiaty, raczej delikatne, ale jednocześnie dosyć wyraźne. Zdecydowanie są to perfumy dla kobiet, które przepadają za słodyczą, ale i delikatnością. Piękny flakon. Gdyby tylko się pojawił - od razu kupuję!

Nie trzyma się wybitnie długo, jak większość zapachów z Avonu, ale jego cena pozwala na częstą aplikację.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

na dzień

Śliczny zapach , bardzo delikatny jak pragnienie spokoju . Pomagał się odprężyć i wyciszyć . Super na lato . Śliczna buteleczka , chętnie po niego sięgałam , dyskretny , ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: tylko 1

bez rewelacji

Dostałam te perfumy iks lat temu od mojego ówczesnego chłopaka i... no właśnie, i niestety nie trafił, ale używałam ich od czasu do czasu, żeby zrobić mu przyjemność...
zapach sam w sobie mnie nie męczył, nie nużył, nie obciążłał, ot taki lekki, nieinwazyjny zapaszek, na dłuższą metę zaczynał dla mnie pachnieć czystością, świeżym praniem, więc nie było problemu, żeby wypsikać cały flakonik.

Avon Mark - relacja

Zużyłam, ale bez entuzjazmu.

Używałam tych perfum kilka lat temu. Z tego co pamietam to zapach był zwyczajny, nie wyróżniał się z tłumu. Miał mocno kwiatową woń... coś jak konwalie chyba ;) Ogólnie znośny, taki romantyczny, zwiewny, delikatny...
Trwałość zadowalająca, a buteleczka ciekawa.
Zużyłam go do końca bez problemu, ale nie zachwycił mnie na tyle, żeby go kupić ponownie.

po prostu naturalny bez

normalnie na myśl "perfumy o zapachu bzu" przyszłaby mi na myśl jakaś tania woda toaletowa z kiosku ruchu
ten zapach nie jest taki tandetny, nie jest to sztuczny bez, pachnie naturalnie
ładnie się rozwija,nie zamienia sie powoli w chemiczny zapach kwiatów, jest taki właśnie romantyczny, nienachalny
nie lubie perfum kwiatowych w większości ale te spodobały mi się od razuUżywam tego produktu od: 2 lata

taki sobie...

Kupiłam namówiona przez konsultantkę i zawiodłam się. Zapach niby ładny, lecz taki zwykły, a dla mnie mdły. Czuję w nim konwalię i lilię jednocześnie.
Jedyny plus to ładnie wyglądająca butelka.

Nie polecam poniżej 40. roku życia ;)

Ilość zużytych opakowań: ledwo tknięte

Nie dla mnie!

Kupilam te perfumy poniewaz byly w promocji, wydawalo mi sie ze beda ladnie pachnialy.Jednak osobiscie mi sie w ogole nie podobaja za duzo czuc kwiatow az do przesady mozna sie nimi wrecz udusic:P
Perfumy sa calkiem calkiem trwale na plus no i maja ladne opakowanie .
Na razie musze je jakos zniesc ale nie kupie drugi raz...

Używam tego produktu od:3miesiecy

dla wielbicielek konwalii

zapach jest zdecydowanie kwiatowy jednak nie jest ciężki, dla tych kobiet które urzeka woń konwalii jest on wprost stworzony ponieważ jak dla mnie konwalia to przewodnia i dominujaca nuta tego zapachu, wyczuwam też różę, dość długo utrzymuje się on na skórze,obecnie można go kupić w promocyjnej cenie 29,90

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

za dużo kwiatków :/

Zapach delikatny, ale dla mnie za bardzo kwiatowy. Kwiaty tutaj dominują, jest to dosyć intensywne. Nietrwały, utrzymuje się niecałe 2 godziny. Używam kilka razy w ciągu dnia, bo zapach mimo wszystko jest świeży, a ja takie lubię.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

porażka

cóż liczyłam że nieco przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami, szczególnie że do dziś pamiętam swój cielęcy zachwyt tym zapachem, gdy po raz pierwszy (ładnych parę lat temu) wąchałam go na kartce katalogu. no i niestety skuszona szaloną promocją na ten zapach (zszedł z 79 na 29,29 - co zreszta też powinno mi dać do myslenia) kupiłam go. No i fakt, pachnie trochę jak dla jakiejś babci, fakt- zapach konwalii i bzu to nie był do końca trafiony pomysł, no i na mnie trzyma się jakieś dwadzieścia minut choćbym sie psiknęła z pięć razy. Jednym słowem zawód i porażka. Nie polecam!Używam tego produktu od:paru dni

rozkoszny zapach

Lyrical jest stworzone dla miłośniczek kwiatowych wód - przewaga konwalii i frezji z bzem.Nie używam jej codziennie tylko wtedy gdy mam taki romantyczny nastój , słodki,rozmarzony , spokojny i melancholijny.

woda jest dość trwała ,ubrania mające kontakt z tą wodą pachną jeszcze bardzo długo.Zapach jest słodki ,z początku nieco duszący(o ile się użyje za dużo) a z czasem staje się bardzo przyjemny.

Choć napisałam że nie wiem czy jeszcze ją kupię - polecam wielbicielkom konwalii.
w zasadzie nie kupuję wód i większość kosmetyków które już mam lub miałam bo lubię testować nowości, co nie znaczy że żałuję zakupu lyrical wręcz przeciwnie - jestem z niej zadowolona.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ponad 1/2 flakonu

Śmierdzi

Kupiłam te perfumy ponieważ zainspirowałam się opisem "dla romantyczek". A że romantyczką jestem to myślałam, że one są dla mnie...OCHYDA!!! :( Śmierdzą! I To bardzo! Moje najgorsze perfumki :(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4