Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

Obowiązkowy w codziennej pielęgnacji!

Trudno znaleźć produkt tak świetny składowo w przystępnej cenie. A tuż pod nosem, świetnie rozwijająca się polska marka serwuje nam ideał! Usta są idealnie gładkie jak i odżywione. Polecam każdemu! Wspierajmy polskie marki i przy okazji otoczmy się naturą :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1623176].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze nawilża

+ usta są długo nawilżone i mięciutkie
+ efekt peelingu dość mocny (nie wiem czy sprawdzi się u kogoś, kto ma delikatną lub mocno podrażnioną skórę ust)
+ pozostałe drobinki można po prostu zjeść :)
+ cena przyzwoita
+ skład
- kiepsko z dostępnością
- w pewnym momencie pomadka staje się zbyt twarda i zbyt mocno rysuje usta
- wydajność taka sobie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597366].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocna i skuteczna

Jeżeli ktoś ma duże problemy ze spierzchniętymi ustami, to ta pomadka może okazać się wybawieniem.
Jest sporo rzeczy, które trzeba docenić - fajny, odżywczy, naturalny skład (sam peeling, to po prostu cukier trzcinowy - mniam).
Jest tania, no i polska:D
Nie dość, że mocno peelinguje, to usta zostawia odżywione i nawilżone, tak, że po obudzeniu (jeśli ją stosuję, to przed spaniem) są jędrne i zdrowe.
ALE peeling jak na moje potrzeby jest zbyt ekstremalny. Rzadko mam aż w takim stanie usta, aby traktować go papierem ściernym, a ostatecznie do tego ta pomadka się sprowadza. Mój egzemplarz, to głównie cukier trzcinowy z lekka obudowany nawilżającymi substancjami.
Dlatego używam go rzadko.
Nie uważam, że każdemu przyda się taki ostry peeling. Ale dla prawdziwie potrzebujących - to może być jak gwiazdka z nieba.
Albo można po prostu podpatrzyć metodę - i palcem szorować sobie usta cukrem trzcinowym z lekka skropionym jakimś jadalnym olejkiem. Lub miodem. O.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595306].usefull || 0 }}% pomocna.
Serum na zmarszczki

najlepsza jaką miałam

Nic równie dobrze w jedną chwilę nie wygładza warg, żadna pomadka tak cudownie nie smakuje i nie jest tak przyjemna w stosowaniu! Polecam wszystkim dziewczynom, które mają problem z przesuszonymi ustami z łuszczącymi się skórkami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593561].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja pierwsza pomadka z peelingiem i chyba przy niej zostanę

Bardzo przyjemnie się jej używa. Jest wygodna, peeling ust można wykonać niemal w każdej chwili dzięki formie pomadki. Nie podrażnia, jest dosyć delikatna dla ust, ma również ładny zapach. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584096].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza na noc!

Jedna z najlepszych pomadek z peelingiem! Stosuje ją zawsze na noc, ponieważ mimo wszystko ma w sobie drobinki, które w dzień są widoczne i mogą przeszkadzać. Jest bardzo przyjemna, ma miły zapach, smaczna ;p próbowałam :)

Ostatnio zauważyłam, że przez codzienne stosowanie usta już nie regenerują się tak jak przez początkowe miesiące stosowania, dlatego postanowiłam ją na kilka tygodni odstawić.

Mimo wszystko jest idealna dla przesuszonych ust, doskonale przygotowuje je na szminki/pomadki, które przez cały dzień wysuszają usta.

Jeszcze 2 lata temu bardzo ciężko było ją dostać, kupowałam zawsze po 2, żeby mieć w zapasie. Jednak obecnie sytuacja się zmieniła, przynajmniej w moim regionie (Małopolska) i pomadka jest łatwo dostępna.

Jeśli chodzi o wydajność, przy codziennym stosowaniu, jeden sztyft starczał mi na 3 tygodnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583986].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem o co ten szum

Po raz kolejny sprawdza się, że nie wszystko co jest powszechnie chwalone i polecane jest dobre też dla mnie. Z peelingiem w ogóle się nie polubiłam głównie przez gorzkawy posmak, który zostawiał w ustach gdy się do nich dostał (a o to nie jest trudno). Pocierając pomadką usta może i uzyskiwało się ich wygładzenie, ale jak dla mnie zostawała na nich zbyt gruba warstwa balsamu pielęgnacyjnego, która i tak musiałam zmyć. Poza tym sztyft bardzo szybko wysychał i po krótkim czasie nie nadawał się do niczego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583006].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubimy się

Niestety to nie jest kosmetyk dla mnie. Przede wszystkim drobinki są za szorstkie, zbyt mocno peelingują usta. Poza tym opakowanie jest dość tandetne, a pomadka szybko wysycha. Na ustach pozostawia drobinki cukru, które wcale się nie rozpuszczają. Kosmetyk nie dla mnie. Cena zbyt mocno wygórowana.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582526].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwaga! Uzależnia :D

Pokochałam ją od razu i to do tego stopnia, że używałam kilka razy dziennie.. aż nabawiłam się podrażnień wokół ust. Więc bardzo polecam, ale z umiarem :D Zakochać można się w samym zapachu jeśli ktoś lubi marcepan, a słodki cukier świetnie sprawdza się na ustach przesuszonych i ze skórkami. Do tego pomadka dba też o właściwe nawilżenie i natłuszczenie ust więc regeneracja jest pełna ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582016].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie dla mnie

Na początku sprawowała się całkiem nieźle, co prawda, nie zauważyłam w ogóle efektu wygładzania i nawilżenia. Usuwała oczywiście skórki i po ją głównie kupiłam. Potem zaczęły się schody- zimą zaczęła przesuszać mi usta. Finalnie kilkakrotnie wyskoczyła mi zaraz potem opryszczka. Po pół roku trzymania jej w szafce całkiem wyschła i wylądowała dziś w koszu. Niestety więcej nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572711].usefull || 0 }}% pomocna.