Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

mój hit

Kupiłam ją z ciekawości skuszona wieloma pozytywnymi komentarzami, na które ,jak się przekonałam sama, w pełni zasługuje. To naprawdę wyjątkowa pomadka 2w1, spełnia dwa zadania: nawilża i ściera martwy naskórek, dzięki czemu efekt wygładzenia i zmiękczenia jest spektakularny. Odkąd pamiętam borykałam się z problemem suchych ust, a problem nasilił się po kuracji leczenia trądziku i naprawdę niewiele produktów do ust uważałam za wartych uwagi. Do tej pory moim numerem jeden była maść Bepanthen, ale pomadka Sylveco ją zdecydowanie przebiła.
Nie wyobrażałam sobie jak ma działać peeling w pomadce, ale wszystko okazało się bardzo proste - pomadka zawiera drobinki cukru trzcinowego, które po użyciu rozpuszczają się na ustach nie pozostawiając resztek. Użycie jest bezbolesne, ale skuteczne. Pomadka się przy tym nie klei, wnika w usta pozostawiając cienką ochronną warstwę. Do tego ładnie pachnie i ma naturalny skład. Efekty widać bardzo szybko.
To produkt, w którym można zakochać się od pierwszego razu

To jest prawdziwy hit!

Odkąd pamiętam miałam bardzo duże problemy ze skórą na ustach. Zwykłe drogeryjne pomadki nawilżające nic nie pomagały na mój problem. To już był nie tylko problem estetyczny, choć moje usta naprawdę bardzo brzydko wyglądały.
Te suche skórki były już tak mocne, że zaczęły tworzyć krwawe ranki, co było bardzo bolesne. Dodatkowo, jak usłyszałam od chłopaka komentarz, że te suche skórki bardzo mu przeszkadzają w całowaniu, bo podrażniają i jego usta postanowiłam w końcu coś z tym zrobić.
Naszukałam się tej pomadki z peelingiem, ale w końcu i tak musiałam ją zamówić przez internet.
Bardzo podoba mi się w niej naturalny skład, chociaż osoby mające uczulenia na różne owady muszą być ostrożne, bo zawiera w sobie pszczeli składnik.
Ja na szczęście nie mam z tym problemu.
Pomadka zawiera w sobie sporo tych ścierających drobinek, które smakują jak cukier. Samo opakowanie co prawda mogłoby być trochę lepiej wykonane, bo to takie najzwyklejsze plastikowe.
Produkt stosuję jako taki masażer i o ile w początkowym okresie nie należało to do zbyt przyjemnych odczuć (przez moje krwawe ranki), to teraz bardzo relaksuje. Nie wyobrażam sobie zasnąć zanim nie użyję tego peelingu.
Odkąd stosuję go regularnie nie mam już żadnych suchych skórek, dodatkowo produkt ten przyjemnie je nawilża.

Mój faworyt !!!

Na pomadkę trafiłam przypadkowo w drogerii. Zawsze miałam problem ze spierzchniętymi ustami przez to nie mogłam malować ust matowymi szminkami. Odkąd zaczęłam używać tej pomadki moje usta są nawilżone, gładkie, zdrowe. Długo się utrzymuje. Teraz mogę używać bez problemu matowych szminek. Polecam !!!

W porządku

Jest to całkiem przyjemny produkt, który pomaga w walce ze spierzchniętymi i wysuszonymi ustami. Nie jest to jednak mój faworyt z tego typu produktów.

Love

Uwielbia za konsystencje , działanie , skład . Nie Wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego peelingu . Pozostawiony na noc na ustach świetnie regeneruje . Najlepszy w swoim rodzaju dla problematycznych ust :

Ekstra wygładzenie

Jest to moja wybawicielka od popękanych i przesuszonych ust. Pomadka zawiera drobinki które wygładzają usta jednocześnie je nawilżając i odżywiając. Chroni przed wyschnięciem i pękaniem ,długo się u trzymuje, super nawilżenie i idealna do torebki polecam:)

produkt godny polecenia

Peeling lekki, delikatnie złuszcza niepotrzebny naskórek i pielęgnuje spierzchnięte usta.
Doskonale nawilża.
Dobry produkt w przyzwoitej cenie.

Bardzo dobry produkt

Świetna złuszczajaca i nawilżająca usta pomadka. Wygodna w użyciu, bardzo dobrze wygładza delikatny naskórek ust, natłuszcza i odżywia, dla mnie najlepsza w tej roli. Wpisuję ją na stałe na moją listę.

Lepsza niż inne

Dla mnie super. Miałam wczesniej peeling do ust z evree i straasznie wysuszał. Tutaj super działanie poprzez lekkie nawilżenie, lekki peeling. Do tego naprawdę poręczna wersja pomadki, nie w słoiczku. Cena też przystępna.Czego chcieć więcej?

dobry produkt

Świetna pomadka, szybko poprawia stan ust, sprawia, ze są gładkie, odżywione, nawilżone, zdrowe. Dobry produkt za grosze. Można brać w ciemno. Lubię efekt, który zostawia.

Dobre za drobne

Jestem dość zadowolona z tej pomadki i zużyłam już kilka opakowań. Zachęciła mnie cena (6zł), bardzo pozytywne opinie oraz chęć wypróbowania nowości.

Już samo opakowanie jest przyjemne dla oka, mną bardzo prostą grafikę i słoneczny kolor, ale niestety nie jest zbyt trwałe, bo oba opakowania połamały mi się na brzegach skuwki. Zarówno zapach, jak i smak produktu bardzo do mnie przemawia - jest trochę miodowy, trochę cytrynowy, a trochę ziołowy, kojarzy mi się z lekami na gardło, ale nie jest to nieprzyjemne skojarzenie :) Lubię, kiedy pomadki tak pachną, bo wydaje mi się, że są skuteczniejsze (logika konsumenta). Smak jest słodki, pomadka ma w sobie dużo peelingujących drobinek cukru.

Na bardzo spierzchniętych ustach się nie sprawdza, jeśli nie jest wystarczająco ogrzana - gruby cukier trze o wargi i jest to po prostu bolesne.
Działanie ma bardzo dobre - złuszcza martwy, suchy naskórek dzięki czemu usta są miękkie, nawilżone i gładkie. Różnicę widać już po pierwszym zastosowaniu i nie jest to działanie jednorazowe, bo efekt utrzymuje się dość długo :) Do tego bardzo podoba mi się, że nie jest ścięta od nowości, tylko płaska w opakowaniu, bo przy takiej rzadkiej konsystencji mogłaby wyginać się we wszystkie strony.

Skład jest zachwycający ❤

Minusem pomadki jest to, że znika z opakowania w ekspresowym tempie. Mam wrażenie, że na jedno użycie schodzi jej ogromna ilość. Skończyła mi się po ok. dwóch tygodniach regularnego stosowania. :(

Podsumowując, polecam - mimo niewielkich wad, pomadka sprawdza się naprawdę dobrze :)

strzał w dziesiątkę

Pomadkę/peeling kupiłam przez przypadek, ponieważ potrzebowałam podobnego kosmetyku i po prostu wpadł mi w oko w aptece.
Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne - przyjemny naturalny słodki zapach i smak, dość intensywne "tarcie" peelingu i zaskoczenie, że drobinki peelingu rozpuszczają się, a nie pozostają po ustach. Wielkie zaskoczenie kiedy przeczytałam skład - naturalne oleje i drobinki cukru.