Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

Uwielbiam!

Świetny produkt! Od razu się polubiliśmy! Cenię go przede wszystkim za wielozadaniowość. Działa pielęgnacyjnie, odżywczo ale równocześnie świetnie złuszcza martwy naskórek.

Lubię:)

Kupiłam bo wszyscy chwalili..i rzeczywiście jest dobra:) Wcześniej jako peelingu do ust używałam miodu...:) , ale mogłam to robić tylko w domu no i czasem spawiało to trochę trudności:) Pomadka ta jest super, działa jak peelin , nawilża , natłuszcza i nic więcej mi nie potrzeba :) Nie wygłupiam się już z tym miodem :) (na marginesie mąż zawsze pytał co ja robie..:) ? bo mam super pomadkę dwa w jednym :) Polecam, cena tez jest przystępna:)

Świetna.

Stosuję ją zawsze, gdy moje usta są spierzchnięte i przesuszone, jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła!

Plusy:
+ opakowanie, niby nic, a jest porządnie wykonane, sztyft jest dobrze osadzony , a sam plastik jest dobrej jakości i nie pęka, nawet gdy spadnie na podłogę,
+cena, 11 zł za produkt całkowicie naturalny i przy tym skuteczny, bardzo tanio,
+zapach, słodki, przyjemny, zdecydowanie najlepszy (porównując do pozostałych pomadek firmy),
+smak, z uwagi na zawartość naturalnych składników, w tym peelingującego brązowego cukru pomadka nie ma gorzkiego i nieprzyjemnego posmaku charakterystycznego dla pomadek wazelinowych,
+wydajność, dzięki długotrwałemu i skutecznemu działaniu nie trzeba jej stosować w dużych ilościach, efekty jej działania są widoczne już po pierwszej aplikacji,
+działanie!
Pomadka ma właściwości złuszczające martwy naskórek, regenerujące, odżywcze oraz ochronne. Zmiękcza delikatną skórę ust, zapobiegając dalszemu pierzchnięciu i wysychaniu. Łagodzi, nieraz moje usta były tak wysuszone, że aż piekły i bolały, ta pomadka działa niczym kojący kompres. Sprawia, iż wargi są gładkie, pełniejsze i niezwykle gładkie. Już jednorazowa aplikacja znacząco poprawia stan ust, warto go stosować profilaktycznie, aby zapobiegać pierzchnięciu i wysychaniu.
Jej działanie jest fenomenalne, nie ma porównania z wazelinowymi pomadkami popularnych marek, tamte działają powierzchownie, a Sylveco prawdziwie i dogłębnie regeneruje naskórek, w widoczny sposób poprawiając kondycję ust.
Nie uczula, choć jestem typem wrażliwca.
Regularne stosowanie przynosi doskonałe efekty, pomadka spełnia wszystkie obietnice producenta, ma naturalny skład i działa cuda!

Dla mnie idealna, jak zresztą wszystkie pomadki tej firmy!

depilacja brwi

Super

Wiele już o tej pomadce słyszałam, ale zwlekałam z zakupem, z myślą, że peelingujące drobinki w balsamie do ust będą dziwne. Jednak już po pierwszym użyciu polubiłam :) Pomadka ma piękny, cytrynowo-miodowy zapach, ma naturalny skład, jest zbita i wydajna, do tego tania no i produkt jest polski. Peelinguje usta, przez co są wizualnie pełniejsze, a w dotyku gładkie. Nawilżenie i odżywienie są na bardzo przyzwoitym poziomem. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to to, że szybko znika z ust, nie jest to jednak równoznaczne z tym, że wraz ze zjedzeniem jej znika nawilżenie ;) Polecam.

Najlepsza!

Genialny produkt. Jednocześnie ściera martwy naskórek i nawilża. Idealny na zimę. Dzięki połączeniu pomadki ochronnej i peelingu można w każde chwili doprowadzić suche usta do ładnego wyglądu.

Mój hit

Używam kilka razy dziennie, nie potrafię się bez niej obejść. Pomaga mi jak jeszcze żadna inna pomadka. Od kilku miesięcy nie zdarzyło się, żebym miała skórki na ustach, a wcześniej często miałam ten problem. Nie trzeba wcale dodatkowo peelingować ust, spędzając dodatkowy czas w łazience. Jest bardzo praktyczna.

Kocham ją

Najlepsza z najlepszych. Numero uno do ust na zimę.
Nie ma lepszego połączenia. Początkowo delikatnie peelinguje usuwając stary naskórek a potem zostawia masełkową powierzchnię na ustach, która utrzymuje się na długo. Bezbłędnie nawilża i przyjemnie pachnie.

najlepszy peeling do ust!

Super wygładza i nawilża. Idealnie przygotowuje usta do użycia matowej pomadki. Drobinki cukru delikatnie ścieraja martwy naskórek i nie podrażniają ust.

Pomadka z peelingiem

Skuszona pozytywnymi recenzjami zdecydowałam się na zakup i spodziewałam się czegos niesamowitego. Trochę się zawiodłam.. Aczkolwiek pomadka nie jest zła. Rzeczywiście wygładza usta, nawilża je i zmiękcza, jest tania i naturalna. Natomiast nie nadaje się do stosowania na dzień ze względu na drobinki, śmierdzi i ma okropny posmak oraz bardzo słabe jakościowo opakowanie.

Must have

Kocham miloscia ogromna! Idealnie gladkie I pelne usta w kilka sekudn. Nie wyobrazam sobie toaletki bez tej pomadki. Matowe szminki po peelingu wygladaja idealnie na ustach. Na + : Cena +/- 10.zl, wydajna, przyjemny zapach, poreczna, dziala rewelacyjnie. Minusow dla mne brak

Mój must have

Początkowo uważałam peeling w pomadce za zbędny gadżet, jednak odkąd go mam, jesteśmy nierozłączni.

Pomadka ma przyjemny, cytrusowo - korzenny zapach i smak. Zatopione w niej drobinki są wystarczająco ostre, aby wykonać peeling ust, a przy okazji nie podrażnić ich i nie wyrządzić im krzywdy.

Aplikacja jest bardzo wygodna i bezproblemowa, ponieważ stosuje się go jak najzwyklejszą pomadkę. Podczas masażu drobinki się rozpuszczają a na skórze pozostaje natłuszczająca warstwa olejków. Można ją pozostawić do wchłonięcia, bądź zetrzeć.

Produkt, który nie tylko zetrze martwy naskórek, ale również natłuści i nawilży usta. Idealny na okres jesienno - zimowy bądź jako przygotowanie ust do matowych, przesuszających pomadek.

Ułatwia życie :)

Długo nosiłam się z zamiarem zakupu tej pomadki.
Tyle wszędzie zachwytów nad jej użytecznością...
Gdy w końcu trafiła w moje ręce, nie wiedziałam czego się spodziewać -
nie używałam nigdy peelingu w sztyfcie, robiłam je sobie sama na bazie kuchennych składników.
I rzeczywiście jest to super przydatny gadżet, który na stałe zagości w mojej kosmetyczce :) Sprawnie i bezproblemowo doprowadza usta do pożądanego stanu miękkości i gładkości.
Po pierwsze da się nim precyzyjnie wymasować usta, ich konkretne partie, które są bardziej spierzchnięte.
Po drugie jest to o wiele bardziej higieniczna i bezproblemowa forma peelingu, niż taki wykonany samodzielnie w domu, aplikowany ze słoiczka
- nie musimy specjalnie się martwić o mycie rąk przed czy po, paluchy się nie kleją jak to w przypadku miodowego diy.
Po trzecie możemy nosić go w torebce i używać jak pomadkę. Peelingujące granulki z czasem znikają, a usta pozostają nawilżone i pokryte warstewką balsamu.
Podsumowując: jest to produkt baaardzo ułatwiający życie. Nie trzeba się bawić w samodzielne tworzenie peelingu, jest też dużo prostszy w użyciu.
W dobie pomadek matowych, podkreślających każdą suchą skórkę na ustach
absolutnie jest to mój HIT !