Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

Niestety nie dla mnie

Na początku sprawowała się całkiem nieźle, co prawda, nie zauważyłam w ogóle efektu wygładzania i nawilżenia. Usuwała oczywiście skórki i po ją głównie kupiłam. Potem zaczęły się schody- zimą zaczęła przesuszać mi usta. Finalnie kilkakrotnie wyskoczyła mi zaraz potem opryszczka. Po pół roku trzymania jej w szafce całkiem wyschła i wylądowała dziś w koszu. Niestety więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572711].usefull || 0 }}% pomocna.

Smaczna i skuteczna

Pomadka w postaci żółtego sztyftu. Dość mocno ściera, drobinki brązowego cukru z czasem ulegają rozpuszczeniu. Wygładza i nawilża. Ładnie pachnie, smakowita w użyciu. Naturalna, dobry skład. 2 w 1: peeling i pomadka pielęgnacyjna. Oceniam najwyżej spośród stosowanych przeze mnie peelingów do ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572691].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Ostatnio zmagam się z problemem bardzo suchych i aż pękających ust. Od kiedy stosuję tę pomadkę, zauważyłam znaczną poprawę- usta są po niej miękkie i nawilżone. Bardzo przypadł mi do gustu ten peeling- momentami bywa bolesny, ale widzę efekty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563631].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Tania i dobra

Pomadka ma przyjemny zapach i dobre działanie. Nawilża i wygładza usta, dzięki drobinom cukru delikatnie peelinguje wargi i dba o ich dobrą kondycję. Na plus także jej niska cena i prosty, fajny skład. Bije na głowę wszystkie sztyfty Nivea itp. Idealna do torebki. Często używam i na pewno kupię kolejną gdy skończy mi się obecne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562346].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza pomadka peelingująca jaką miałam

Pomadkę kupiłam bo podpatrzyłam ją u mojej koleżanki. Od pierwszego użycia ją uwielbiam. Dobrze peelinguje usta, nawilża i sprawia, że są miękkie i delikatne. Bardzo przyjemna w używaniu. Zawsze mam ją w torebce. Ma fajny skład, działanie i przystępną cenę. Jest dość wydajna. Fajnie smakuje, gdy się ją zliże z ust ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561666].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Rewelacyjny peeling, który bardzo dobrze ściera martwy naskórek i jednocześnie nawilża i koi usta po tym zabiegu. Zapach delikatny i przyjemny, dodatkowo smak też niczego sobie. :) Najbardziej lubię nakładać na noc, rano po przebudzeniu usta są idealnie miękkie i gotowe na matowe pomadki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560876].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Plusy
+cena
+nawilżanie
+genialnie wygładza usta
+regeneruje spękane usta
+smak
+naturalny skład
+dostępność
+wydajność
+opakowanie
Minusy
-dziwny zapach (do zniesienia)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544811].usefull || 0 }}% pomocna.

O TAK.

Mam bardzo przesuszone usta, to naturalna wada. Skóra z ust schodzi mi płatami.
Wiec nie wypowiem się na temat jej peelingujących właściwości, bo jak dla mnie są za słabe. Ale pomadka doskonale odżywia usta. 10 minut posiedzi na wargach i nagle są mięciutkie i elastyczne. No łał.
Jest całkiem wydajna, mam ją od miesiąca, używam może co 2 dzień i zostało pół sztyftu.
Do tego jest smaczna, gdy niechcący czasem obliże się usta. ;))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541861].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza pomadka z jaką miałam styczność

Świetnie nawilża, peeling doskonale ściera suchy naskórek,a przy tym odżywia ( w dodatku dobrze smakuje ;) moje wiecznie spierzchnięte usta po aplikacji są wyjątkowo miękkie, gorąco polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538451].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Pomadka cud. Natłuszcza, odżywia i nawilża,a do tego skutecznie usuwa martwy naskórek. Zostawia lekko tłusty film na ustach. Jest dosyć wydajna i niedroga, swojej używam od około pół roku i zostało mi około połowy do wykorzystania. Na początku trzeba się przyzwyczaić do jej drapiącej faktury, bo jest ona nieco nieprzyjemna,ale cóż taka ma być jeśli ma spełniać swoją peelingującą rolę. Dostępna w każdej Naturze, Polecam szczególnie jesienią i zimą, kiedy usta potrzebują szczególnego wsparcia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530966].usefull || 0 }}% pomocna.