Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

Genialna i skuteczna

Bardzo polubiłam się z tą pomadką. Choć posiada drobinki cukru nie wyrządza krzywdy ustom, a ratuje zimą i latem gdy zmieniają się w przesuszone wiórki. Pięknie nawilża i odżywia. Trzyma się na ustach i nie znika z nich tak jak inne pomadki. Odpowiada mi w niej wszystko od zapachu, przez konsystencję, aż do cudownego działania.

Pomadka na medal!!!

Pomadkę dostałam w prezencie od przyjaciółki. Na początku nie byłam do niej przekonana, ale po zastosowaniu zakochałam się ;-) bardzo wygladzila skórę na ustach, w końcu udało mi się pozbyć suchych skórek co w efekcie ułatwilo aplikacje kolorowej szminki.

Super

Bardzo fajna rzecz - mocno peelinguje, dobrze smakuje, ma fajny skład, trochę charakterystycznie pachnie, ale da się do tego przyzwyczaić, no i kosztuje naprawdę niewielkie pieniądze! Bardzo lubię i polecam :)

Serum na zmarszczki

Dobry peeling

Usta po jego użyciu są miękkie i nawilżone, widać poprawę kondycji ust. Peeling ma duże drobinki, trzeba uważać by nie zrobić sobie nim krzywdy. Polecam

Naprawdę świetna, sprawia, że usta stają się miękkie i gładkie. Jest stosunkowo tania. Zauważyłam nawet, że przyśpiesza gojenie się opryszczek lub całkiem zapobiega ich powstawaniu. Do tego jest słodka w smaku przez brązowy cukier w niej zawarty. Polecam :)

Zdzierający sztyft

Ciekawy produkt.
Cukrowe drobiny zawieszone w woskowo-lanolinowym sztyfcie. Drobin jest dużo, więc pomadka faktycznie peelinguje, jeśli trochę "poszorujemy" po wargach.
Drobinki cukru dobrze zdzierają przesuszone skórki. Mnie np. pomogły po "przedawkowaniu" matowych pomadek.
Co do właściwości odżywczych - no cóż. Podłoże co prawda ma składniki zdecydowanie nawilżające i odżywcze, ale bardziej nadaje to poślizg drobinom ścierającym niż głęboko odżywia.
Wolałam zawsze po przejechaniu kilka razy tą pomadką zetrzeć pozostałe na wargach drobinki (nie cierpię uczucia, że mam jakieś paprochy na ustach;P) i nałożyć inny balsam stricte nawilżający np. SVR.
Taki system sprawdzał się bardzo dobrze i po kilku dniach usta odzyskiwały miękkość.

dobra

Nie mam problemów ze spierzchniętymi ustami, więc ciężko ocenić mi działanie, ale na pewno wygładza usta i nałożona później pomadka wygląda o niebo lepiej :)

HIT dla spierzchniętych suchych ust!

Kupiłam ją skuszona dobrymi recenzjami oraz ciekawością, jak sprawdzi się u mnie pomadka z peelingiem. Nie zawiodłam się :) Pomadka jest genialna, super nawilża usta, a kryształki cukru trzcinowego zdzierają suche skórki, co daje efekt gładkich i miękkich ust. Nie zostawia na ustach nieprzyjemnego uczucia. Jest to mój aktualny niezbędnik przy letnich upałach, gdy moje usta są okropnie przesuszone. Wiem też, że będzie mi towarzyszył podczas jesieni/zimy, gdy usta będą potrzebowały dużej troski. :)
Polecam!! :))

Uratowała moje usta

Nie lubię produktów z miodem, woskiem i innymi produktami pszczelimi. Drażni mnie ten specyficzny zapach w kosmetykach, Ale w tym przypadku stosowanie pomadki było samą przyjemnością.
Wcześniej moje usta były widocznie przesuszone. zgryzałam w ciągu dnia suche skórki. Już po kilku dniach stosowania pomadki stan wyraźnie się poprawił, usta stały się nawilżone, skórki zniknęły. Co więcej - stan ten utrzymał się także wtedy, gdy przestałam jej używać codziennie i sięgałam raz na tydzień, półtora.
Peeling ma dosyć gruba, ostre ziarna. Dla mnie była to zaleta (ale i zaskoczenie na samym początku). Dla bardziej wrażliwych ust może to być jednak drażniące.
Pomadka dobrze współpracuje z innymi produktami. Zazwyczaj nakładałam ją przed makijażem, potem ostrożnie ścierałam chusteczką nadmiar z ust i nakładałam kolorowy kosmetyk. Nic się nie warzyło, szminki i kredki rozprowadzały się równomiernie.
Na pewno sięgnę po nią w okresie jesienno-zimowym.

Wspaniały ratunek dla spierzchniętych ust

Wszystkie osoby które źle oceniają pomadkę po prostu nie umieją jej używać, czy uzyskać efekt super nawilżonych ust należy nałożyć ją przed pójściem spać na usta i zostawić aż do ranka. Pomadka wspaniale nawilża usta i sprawia że są mega miękkie. Obowiązkowa pozycja na zimę - i to za super cenę!

Bardzo dobry produkt w świetnej cenie.

Bardzo się cieszę, że polska firma produkuje na takim wysokim poziomie. Za 10 zł dostałam kompleksowy pielęgnujący produkt do ust. Świetnie ściera, cukrowe drobinki da się wyczuć, ale nie jest to nieprzyjemne, "twarde" ścieranie, cukier się szybko topi na ustach. Po peelingu zostaje bardzo przyjemna, odżywcza warstwa. Dobry skład, wygodne opakowanie. Używam 2-3 razy w tygodniu, starczy na długo.
Na pewno kupię ponownie.

Niezbędnik do ust

Często mam problem z suchymi skórkami na ustach, szminki wyglądają na takich okropnie. Postanowiłam kupić ten peeling i nie żałuję. Jeśli mocno dociśnie się sztyft do ust to nieźle zdziera, jeśli nie - delikatnie masuje, działa jak zwykła odżywcza pomadka. Usta po niej są mięciutkie, wygładzone, skórki znikają. Szybko się wchłania, drobinki cukru rozpuszczają się w krótkim czasie. Po wchłonięciu się stanowi świetną bazę pod szminki, nawet matowe.
Opakowanie mogłoby być nieco bardziej dopracowane, nakrętka łatwo spada. Aczkolwiek nie jest źle.