Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem

Pojemność 4,6 g

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

• Glycine Soja(Soybean)Oil,
  • Cocoa Butter,
  • Butyrospermum Parkii Butter,
  • Betulin,
  • Prunus Amygdalus Amara Oil,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

Całkiem fajna

Pomadkę mam często w swojej torebce, ponieważ mam tendencję do wysuszania ust i suchych skórek. Fajnie złuszcza, nawilża i pielęgnuje skórę warg. Nie nadaje się od razu pod szminkę, dopiero po jakiejś chwili, gdy peelingujące grudki się rozpuszczą. Jednakże po niej nawet matowa szminka idealnie sunie po gładkich ustach i ładne się na nich prezentuje.

Fajny gadżet

Pomadkę peelingującą od Sylveco kupiłam skuszona świetnymi opiniami w internecie. Czy podzielam te opinie? Przyznam szczerze, że mam mieszane uczucia. Z pewnością peeling przydaje się również skórze ust. W tym przypadku efekt nie jest jakiś szczególnie mocny. Z pewnością więcej da peeling z miodu i cukru, ale mi ciężko się zmobilizować do regularnych działań ;-) .
W składzie mamy same naturalne dobroci, a mimo to znaczącego nawilżenia też nie zauważyłam. Drogeryjne kosmetyki działają całkiem podobnie.
Pomadkę nakładam na noc albo ochronnie, np. podczas wypadów w góry. Pod szminki się nie nadaje przez kryształki cukru. Ja po nałożeniu jej, palcem masuję usta dla lepszego efektu peelingującego.

W kwestii technicznej, opakowanie jest solidne, nie pęka, nic się nie ułamuje. Pomadka wsuwa i wysuwa się bez zarzutu, nie łamie się. Zapach delikatny, jakby miodowy.
Cena wyższa od cen produktów drogeryjnych, ale nie jest też wygórowana, a naturalny skład swoje musi kosztować.
Kosmetyki Sylveco są coraz lepiej dostępne, więc problemów z zakupem też być nie powinno.

Podsumowując, szału nie ma, jest to bardziej fajny gadżet. Chroni usta i daje lekki efekt peelingu. Może kupię ponownie, a już na pewno wypróbuję wersję miętową.

Polecam <3

Ten kosmetyk był moim pierwszym o tak naturalnym składzie, zawsze byłam przyzwyczajona do chemicznych zapachów i składów a tutaj mamy samą naturę. Pomadka pachnie słodkimi migdałami i taki ma posmak, świetnie peelinguje usta, są wygładzone i miękkie. Dobrze usuwa suche skórki.Sama jej aplikacja jest bardzo przyjemna.

Eris film 1

Używa produktu od: próbka

takie trochę "meh"....

Pomadka peelingująca Sylveco- ok peeling jest, odżywienie takie sobie. Szału nie ma, ale nie jest tragiczna.Kupiłam z ciekawości ,ale raczej nie powrócę do tego produktu. Wg mnie nicszczególnego

Warto kupić

Pomadkę kupiłam w celu poprawy kondycji moich przesuszonych ust. Po rozpuszczeniu się drobinek peelingujących usta są miękkie i nawilżone, idealnie przygotowane do nakładania matowych pomadek. Przy codziennym stosowaniu widać znaczne efekty, których nie udałoby się uzyskać przy pomocy zwykłego balsamu do ust.

Doskonała regeneracja

Kocham Sylveco! Każdy produkt to pielęgnacyjny hit, tak jest także w przypadku tej pomadki. Produkt już przy pierwszym pociągnięciu pokrywa usta grubą warstwą. Bez problemu radzi sobie z suchymi skórkami i doskonale ściera martwy naskórek. Usta są wygładzone, miękkie i wyraźnie bardziej nawilżone. Pomadka posiada dużo drobinek brązowego cukru, jednak w żaden sposób nie podrażniają one ust. Ma bardzo przyjemny, aromatyczny zapach i długo utrzymuje się na ustach. W trakcie aplikacji pomadka nie łamie się i nie kruszy.

na 5- !

Polowałam bardzo długo, aż dorwałam. Cena nie odstrasza, bo to tylko około 11 zł. Używam jej dwa razy w tygodniu. Usta są miękkie, wyraźne. Niestety mogłaby być bardziej nawilżająca. Po kilku minutach mam suche usta :( Mimo wszystko polecam!

Naturalna pomadka pielęgnująca

Kupiłam tę pomadkę, bo ogólnie cenię sobie produkty firmy Sylveco ze względu na ich naturalny skład i oczywiście działanie. Pomadka sprawdza się u mnie dobrze, choć moje usta nie są wymagające. Przy stosowaniu tej pomadki są nawilżone, gładkie, nie pękają. No i tradycyjnie podoba mi się naturalny skład. Jest przyjemna, starcza mi na długo (używam zwykle raz dziennie) ale jest dosyć droga w porównaniu do innych pomadek. Mimo to chyba jeszcze do niej wrócę.

Genialna i skuteczna

Bardzo polubiłam się z tą pomadką. Choć posiada drobinki cukru nie wyrządza krzywdy ustom, a ratuje zimą i latem gdy zmieniają się w przesuszone wiórki. Pięknie nawilża i odżywia. Trzyma się na ustach i nie znika z nich tak jak inne pomadki. Odpowiada mi w niej wszystko od zapachu, przez konsystencję, aż do cudownego działania.

Pomadka na medal!!!

Pomadkę dostałam w prezencie od przyjaciółki. Na początku nie byłam do niej przekonana, ale po zastosowaniu zakochałam się ;-) bardzo wygladzila skórę na ustach, w końcu udało mi się pozbyć suchych skórek co w efekcie ułatwilo aplikacje kolorowej szminki.

Super

Bardzo fajna rzecz - mocno peelinguje, dobrze smakuje, ma fajny skład, trochę charakterystycznie pachnie, ale da się do tego przyzwyczaić, no i kosztuje naprawdę niewielkie pieniądze! Bardzo lubię i polecam :)

Dobry peeling

Usta po jego użyciu są miękkie i nawilżone, widać poprawę kondycji ust. Peeling ma duże drobinki, trzeba uważać by nie zrobić sobie nim krzywdy. Polecam