Kamill, Żel do mycia twarzy

Kamill, Żel do mycia twarzy

Łagodny żel do mycia twarzy. Nie zawiera mydła. Działa łagodząco za pomocą wyciągu z rumianku. Żel tworzy bardzo gęsta piankę przy kontakcie z wodą. Spłukuje się bez problemu pozostawiając uczucie czystości.

Cena: ok. 4 euro / 150 ml

Wykorzystała: kilka próbek

NAJLEPSZY!!!

Postanowiłam w końcu dodac recencje o tym zelu. Czekałam dośc dlugo zeby przekonac sie czy on naprawde na dłuższą mete jest tak doskonaly gdyż moja cera jest wymagajaca. Wiec moge z czystym sumieniem polecic ten żel. Doskonale oczyszcza, nie ściaga skory, zauważyłam że mam mniej wągrow i nie mam juz tak czesto jakis niespodzianek jak po Nivea Visage Young. Jest niezastąpiony tylko czasem trudno go dostac. Ja a i dziś ide po 3. Zdradziłam go w miedzyczasie na inny ale szybciutko do niego wrcilam a tamten oddałam przyjaciolce. Mam cere mieszaną/noramlną.

Sprobojcie a na pewno nie pożałujecie tym bardziej że cena jest niska, ja zaplacilam 10zl.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 i bedzie 3
Recenzja: ...

Na pewno do niego wrócę

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na wizażu. Wypróbowałam wiele żeli i pianek do mycia twarzy, ale ten, poza pianką Vichy, jest dla mnie chyba najlepszy. Używam go 2 razy dziennie (innych nie mogę - wysuszają skróę). Jest dość łagodny, dobrze oczyszcza skórę, wygładza. Nie mogę powiedzieć, że wogóle nie wysusza, bo krem muszę nałożyć i to w dużych ilościach. Nie wiem, czy to kwestia kosmetyku czy wody. Mam tak po każdym środku myjącym. To, co mi nie odpowiada to to, że trudno go spienić, bo czasem poprostu "ucieka" z ręki i trzeba wziąć nową porcję. Jest średnio wydajny. Zapach jest nienajgorszy, choć średnio mi pasuje.
Ogólnie - warto kupić, jestem zadowolona.

23.02.2005.: Jestem bardzo zadowolona, dodaję jeszcze jedną *. Po zużyciu opakowania mam doskonale oczyszczona buzię, jak nigdy. Nie robią mi sie prawie żadne"niespodzianki". Polecam.

żel bez wad

Przyznam się szczerze, że pewnie nawet nie zwróciłabym na niego uwagi w sklepie, gdyby nie recenzja moni. A tak przeczytałam, kupiłam i nie żałuję. To jest dokładnie to, czego szukałam. Żel jest bardzo gęsty, przez co bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kropelka do umycia całej twarzy. Sam w sobie nie pieni się obficie (i dobrze), ale wystarczy go trochę spienić w dłoniach, a potem nałożyć na twarz, a otrzymamy gęstą, puszystą, kremową piankę, którą myje się bardzo przyjemnie. Zapach ma bardzo delikatny, aczkolwiek wyczuwam w nim nutę rumianku. Za to właściwości myjąco-demakijażujące super - wszystko schodzi bez zarzutu: podkład, puder, tusz, cienie, bez szczypania w oczy (spokojnie można je otworzyć) i bez podrażniania. Moja wrażliwa, mieszana, naczynkowa cera podczas stosowania tego żelu 2 razy dziennie ma się bardzo dobrze - ani nie jest zaczerwnieniona, ani wysuszona, ani się zbytnio nie przetłuszcza. Do tego wygodna otwierana tuba, która bardzo ładnie prezentuje się na łazienkowe półce ;) Ja jak na razie nie mam ochoty go zmieniać... Zatem gorąco polecam :)

Makijaż Maybelline

Trzeba spróbować :)

Kupiłam kiedyś ten żel zupełnie przez przypadek i teraz chyba znów do niego wrócę.
Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Nie wysusza jej i nie podrażnia. Fajnie się pieni, łatwo spłukuje. Ma przyjemny zapach.
Starcza na 3 miesiące.

ilość zużytych opakowań: 1

19.10.2004
Dodaje jedną *. Zdecydowanie najlepszy żel jaki miałam. Szkoda tylko, że tak ciężko go dostać.

całkiem przyjemny

Kupiłam ten żel, ponieważ bardzo lubię kosmetyki z tej serii i nie zawiodłam się.
Bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje, świetnie oczyszcza cerę - głęboko a zarazem bardzo delikatnie.
Nie podrażnia, jest bardzo wydajny i ma poręczne opakowanie.
Zapach nie jest męczący ani mocny, konsystencja ok. :)

rewelacja

dla mnie ten zel przypomina mi w uzyciu stara serie rumiankowa od YR. Mozna go spienic do bardzo gestej pianki, ktora bardzo szybko i bez problemu sie splukuje. Twarz pozostaje czysta, jakby wygladzona, podraznienia zlagodzone. zapach moze nie wszystkim bedzie odpowiadac, ale jest tak delikatny... ja juz sie do niego przyzwyczailam i go prawie nie czuje.
No i ladnie ten zelik na polce wyglada, taka przezroczysta zielona tuba, ktora pasuje do kremu do rak i kremow do twarzy. Sliczna seria. Jesli komus przypadl do gustu krem do rak - napewno i z tego zelu bedzie zadowolony. Przede mna jeszcze test kremow. Boje sie tylko ze jesli dotad nikt nie umiescil tego produktu na KW to moze go w PL nie ma?

7.06.2004: bylam na urlopiku w PL i widzialam tez zelik i kremy w normalnej drogerii, a w innej nawet mleczko i tonik (tych dwoch ostatnich produktow nie widzialam jeszcze w Niemczach). Dziewczyny testowac i dzielic sie opiniami!
Używam tego kosmetyku od tygodnia/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego wygladajacego na calkiem wydajny...
7.06.2004: wlasnie koncze pierwsze opakowanie