Advance Techniques, Pure Blonde Conditioner for Blondes (Specjalna odżywka do włosów blond) (stara wersja)

Specjalna formuła o podwójnym działaniu (Multi-Faceted Blonding System + Tri-Keratin System), zapewnia zdrowie i złocisty blask włosów. Usuwa osady mineralne powodujące szarzenie i ciemnienie włosów, zatrzymuje wilgoć wewnątrz włosa, intensyfikuje odcienie blond, dodaje olśniewającego blasku i świetlistości.
W skład serii wchodzi szampon, odżywka i maseczka.

Cena: 10,90 zł / 250 ml

Bez rewelacji

Odżywka jest raczej przeciętna. Na początku rzeczywiście dostrzega się fajny zapach i lekkość włosków, ale potem? Sama nie wiem, raczej bez rewelacji. Nie zauważyłam natomiast żadnego efektu rozświetlenia czy połysku włosów. Ogólnie nie polecam, moim zdaniem za tą samą kasę jest o wiele więcej fajniejszych odżywek na naszym rynku ;))

Używam tego produktu od: rok

***

Uzywalam te odzywke kiedys dosc regularnie na zmiane z odzywka timotei (podobnie stsosowalam zamiennie te dwa szampony w roznych kombinacjach). Z tego co pamietam to wtedy nie bylo na rynku nic innego tego typu.
Odzywka jak odzywka. Stsowana regularnia delikatnie rozjaasnila wlosy i zlote refleksy byly bardziej zauwazalne, ale to robia wszystkie odzywki/maseczki do blond wlosow. Nie obciazala wlosow. Cena promocyjna korzystna. A i wlosy po niej bardzo ladnie pachnialy.

Używalam tego produktu kiedys
Ilość zużytych opakowań:kilka

mniej niż przeciętna

Kosmetyk nie spełnia obietnic producenta, ponieważ nie zapobiega zmianom koloru, ani nie rozświetla włosów. Jest to zwykła odżywka, którą moim zdaniem mogą z powodzeniem stosować panie z włosami rudymi i czarnymi. Odżywka lekko nawilża włosy i pomoaga w rozczesaniu - nic ponad to...

Używam tego produktu od:2 miesiące

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Obleci

Nie zauważyłam rzadnych spektakularnych efektów po zastosowaniu tej odżywki.Włosy są po prostu...normalne:).Nie rozświetla, ale też włoski nie są matowe.Właściwości pielęgnacyjne są przeciętne.Używałam go razem z szamponem tej samej serii i też nie stwierdziłam rzadnych zmian;).Jedyne co mi się w tej odżywce podoba to opakowanie i zapach;).
To wszystko.Nie kupię już jej ponownie;).

Używam tego produktu od:używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam jeszcze i raczej nie zużyję;)

całkiem ok

Używałam jej razem z szamponem z tej samej serii.Ma dosyć gęstą konsystencję, przyjemnie pachnie.Mam zdrowe włosy, więc szczerze mówiąc nie stosowałam jej w celach regeneracyjnych, chciałam po prostu rozświetlić kolor włosów i nadać im pięknego blasku.Po tej odżywce włosy były miękkie, gładkie, lekko błyszczące, ale niestety nie był to spektakularny efekt jaki chciałam osiągnąć...Poza tym mam wrażenie,że odżywka ta lepiej działała w połączeniu ze swym bratem szamponem (który wcześniej mi się skończył) i jak zaczęłam myć włosy czym innym, to było ciut gorzej. Ale w sumie nie jest to zły produkt.

REWELACJA

Dla mnie jest fantastyczna!! Moje wloski są mieciutkie, pachnące i łatwo sie rozczesują, włosy są błyszczące i dobrze sie układają,koniec z elektryzowaniem:!!!!) POLECAM WSZTSTKIM BLOND VENUS:))
Używam tego kosmetyku od 2 lat/ ilość zużytych opakowań: oj było tego troszkę:PP
Recenzja: ...

***

kupiam tą odzywke tylko ze wzgledu na to aby dodac refklesow moim blond wlosom ,moze i ma ladny zapach choc znam odzywki o duzo ladniejszych woniach jednak zapach ten dlugo sie utrzymuje na wlosach co uwazam za plusbo nie spotkalam sie z odzywka po ktorej by wlosy tak dlugo ładnie pachnialy,wlosy sa po niej miekkie i miłe w dotyku ale głowna przyczyna dla ktorej ja kupilam bylo to ze miala poprawic kolor no i wsumie nie widze zadnych efektow...moze za krotko jej uzywalam,ogolnie jako zwykla odzywka sie sprawdza ale jako odzywka poprawiajace kolor nie za bardzo

Bardzo dobra

Bardzo udany produkt Avonu. Odżywka ma bardzo gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo dobrze nawilża i odżywia włosy i nie obciąża ich. Po umyciu sa gładkie , bezproblemowo się rozczesują. Są lśniące i przyjemne w dotyku. Akurat , to że jest odżywka dla blondynek uważam za chwyt reklamowy ( sama jestem blondynką a nie zauważyłam rozświetlenia czy pogłębienia koloru), ale kosmetyk mimo tego jest bardzo dobry :))

super odzywka

ten produkt mozna okreslic mianem super odzywki.Spelnia wszystkie kryteria czyli po uzyciu wlosy sa miekkie,latwo sie rozczesuja,pieknie pachna,maja zdrowy wyglad.Gdyby nie ta jedna obietnica(pure blond)producenta,ktory zapewnia ze jest to kosmetyk dla jasnowlosych kobiet-dostalaby ta odzywka 5 *
A tak uwazam,ze jest dobra dla kazdego koloru wlosow,wiec silenie sie i pisanie ze dla blondynek nie ma najmniejszego sensu.Ale brawa za bardzo udany produkt dla avonu.

dla blondynek???

Nie... Jak na odżywke to nie jest najgorsza. Troche ułatwia rozczesywanie i troche zmiękcz włosy. Nie ma w niej jednak nic co czyniłoby ja niezbedną dla blondynek. Nie daje żadnych refleksów, nie chroni jakoś specjalnie koloru. Ja mam balejaż w platynowo-srebrnym kolorze i jak używałam tej odżywki to ten odcień stał się żółty. Ogólnie to nie ma w sobie nic specjalnego.

OK

Dobra odzywka podkreslajaca kolor blond i pielegnujaca wlosy. Uzywam jej razem z rozswietlającą maseczką i jestem zadowolona z działania obu odzywek. Wlosy po jej uzyciu są miekkie, latwo się rozczesują i nie są obciązone. Mogłaby ciut lepiej nawilżać ale nie będę się specjalnie czepiać. Ja w ogole lubie serię Advance Techniques, chociaż nie wyprobowałam wszystkich jej kosmetyków. Polecam....fajna odzywka dla blondynek:)

szczerze polecam!!

Jestem zaskoczona,gdyz do tej pory uwazałam za jadna z najlepszych odzywke Timotei do wlosow blond.ale widze ze teraz Timotei ma konkurenta;) uzywam juz ja od jakiegos czasu i zauwazyłam rozswietlenie moich wloskow. dzieki tej odzywce moge bez problemu rozczesac wloski po umyciu-nie ma mowy o plataniu!! :) z dnia na dzien wloski staja sie coraz bardziej miekkie . na dodatek odzywka nie obciaza wlosow,sa poo niej puszyste i fajnie sie układaja:) plus takze za wydajnoosc-wystarczy niewiele,aby nałozyc na calą dlugosc ( mam wlosy do łopatek)