Yves Rocher, Bio Spécific Régulation, Mati Zone T (preparat matujący strefę T)

Yves Rocher, Bio Spécific Régulation, Mati Zone T (preparat matujący strefę T)

Bardzo fajny kosmetyk. Jest przeznaczony na dzień, dla cery tłustej i mieszanej, do stosowania na strefę T. Zawiera komleks flawonoidów roślinnych, które dogłębnie regulują nadmiar sebum. Dobrze i na długo matuje. Można go stosować samodzielnie albo jako uzupełnienie kremu na dzień.

p>

nie ma nastepcy:(

Po co zaznaczac czy sie go kupi ponownie jak nie mozna go juz kupic... :( To był rewelacyjny produkt. Tylko trzeba bylo dojsc do wprawy w nakładaniu go. Matował idelanie do czasu kiedy sie go nie zmylo nawet na kilkanascie godzin. Na początku zostawiał białe smugi ale jak sie go bardzo dokładnie rozsmarowało to nic nie zostawało:) Gdybym spotkała to kupie na pewno. Najgorsze jest to, ze ten kosmetyk nie ma zadnego nastepcy ani w YR ani w zadnej innej firmie:(

Używam tego produktu od:-

nie pod podklad!

+ naprawdę matuje skóre
+ jest bardzo wydajny, przy swoim maleńkim opakowaniu wystarcza na długo
+ ma ładne i poreczne opakowanie

- pozostawia biale smugi, trudne do rozsmarowania
- podklad walkuje sie na nim niemilosiernie!!
- przy wysokiej temperaturze nie matuje na dlugo

No, jest nieźle

Kupiłam go rok temu w wakacje, ciagle jeszcze jest go sporo w tej mini tubce - znaczy wydajny :D Nie mam problemów z bardzo tłustą skórą - raczej wprost przeciwnie, ale latem moja skóra lubi się świecić w strefie T, wolę miec wtedy coś pod ręką. Ten jest niezły - nie najlepszy, bo jednak konsystencja z lekko gliniasta jest - ale dobrze sobie radzi. Wklepuję odrobinkę - naprawdę bardzo łatwo z nim przesadzić. W śladowych ilościach nada sie pod podkład - ale trzeba tu mieć naprawdę bardzo lekką rekę, i raczej nie rozsmarowywać, tylko delikatnie wklepywać. Lubię też czasem wklepać odrobinkę na błyszczący nos (na podkład). Dobrze się wywiązuje ze swego zadania, może i kupię go ponownie (jest koszmarnie wręcz wydajny).

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bez szaleństwa

Wymaga ostrożnego nakładania, inaczej może się zwałkować. Z tych samych powodów trzeba trochę odczekać przed nałożeniem pudru (nie wiem jak z podkładem, bo praktycznie nie używam). Zapach dla mnie raczej niezbyt przyjemny, niby pachnie "trawiasto", ale jednak mdławy. Nie nadaje się jako samodzielny krem, raczej jako dodatek na krem na dzień, bo w ogóle nie nawilża. Ja używam go tylko na nos, brodę i bardzo, bardzo oszczędnie na czoło. Rzeczywiście matuje na ok 3 godziny, czasem więcej. Kosmetyk jest baaardzo wydajny, ale cena dość wysoka, więc opłaca się kupować wyłącznie w promocjach. Generalnie - może być, ale nie zachwycił mnie. Raczej więcej go nie kupię.

Mati Zone T to niestety kolejny produkt YR, który 'mat' ma tylko i wyłącznie w nazwie.
Specyfik ma postać białej emulsji, której zapach przypomina mi zapach bananów. Ciężko rozprowadzić go po twarzy, momentalnie zastyga, nie wchłaniając się w skórę. Już minimalnie większa jego ilość doprowadza do całkowitego wałkowania się kosmetyku na twarzy. Faktycznie ciężko znaleźć dla niego sposób użycia, gdyż z jednej strony pozostawia biała powłokę, z drugiej zaś niemożliwością jest nałożyć na niego jakikolwiek podkład. Na dodatek składniki emulsji są tak intensywne, że doprowadzają do totalnego przesuszenia się skóry.
Chociaż jest wydajny i zamknięty w poręcznej tubce, to nie powalił mnie na kolana. Dlatego 1* i żadnej więcej.

mały złośliwiec

Zuzyłam całe opakowanie, ale zrobiłam to z przymusu. Próbowałam dać go siostrze, ale ona też nie wiedziała co z nim zrobić. Dlaczego?
-bo zostawiał białe ślady na twarzy więc nie można go było stosować samodzielnie
-bo jak się go położyło pod pokład to nie dało sie dobrze nałożyć podkładu
-bo jak się go dało na podkład to dawał mąkowy sztuczny mat, lepszy efekt jest po pudrze sypkim
-no i ten NIESZCZĘSNY ZAPACH, czy wszystkie kosmetyki z tej serii muszą mieć ten nieszczęsny zapach????
Do kremu z tej serii jednak wracam, bo ma świetną jakość. Tego żelu już na pewno nie kupię.

Rewelacja!

Błyskawicznie matuje (zwłaszcza moj nos) uzywam go zamaiat pudru sypkiego zeby nie swiwcil mi sie nos.Jest baaardzo wydajny.

Dany krem jest do niczego

Niestety, ale poza dobrym wchłanianiem nie zauważyłam żadnych zalet tego kremu. Mam tłustą cerę, więc spodziewałam się, że preparat matujący chociaż na kilka godzin zapobiegnie błyszczeniu. A tu guzik! Już kwadrans po nałożeniu twarz się 'świeci'. Krem również nie nawilża. Nie posiada także filtrów UV, więc trudno powiedzieć, do czego się nadaje. Chyba do niczego :(

bardzo dobrze matuje

Jestem niesamowiecie zadowolona z tej emulsji, pomimo, że mam 2 zastrzeżenia, raz, ze nie nadaje sie kompletnie pod podkład, rozwarstwia się jak plastelina, a dwa, jak nałoży się go za dużo, to tworzą sie po jakimś czasie białe smugi....
Ale... jest to najlepszy poreparat matujący do strefy T, jaki kiedykolwiek miałam, wiadomo, że nie matuje w 100%, ale jesli w 88% to ja już jestem bardzo zadowolona!!!;) ;)
Bardzo ładnie pachnie, przyjemnie się go nakłada i pomimo 15 ml jest bardzo wydajny jesli stosuje sie go tylko na czoło i nos - jak ja;)
Cena trochę za wyskoka, ale... zawsze kupuję go w promocji , a poza tym .. za taki krem nawet bez promocji- warto!!
Odejmuję jedną * za to, że nie nadaje się pod makijaż i za te smugi.....

Używam tego kosmetyku od ponad roku
ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

moze byc

uzywam tego kosmetyku od dawna jak tylko sie pojawil i uwazam ze nie jest najgorszy, no moze cena troche odstrasza ale zawsze mozna poczekac na promocje.Jak dla mnie moglby bardziej matowic w momencie kiedy naklada sie go pod podklad. Mimo nalozenia grubszej warstwy i po przypudrowaniu juz po godzinie nos mi sie swieci, nie wiem jak z czolem bo na ta partie nie stosuje.Kiedy nakladam go normalnie nie stosujac podkladu to musze swierdzic ze sie rewelacyjnie sprawdza.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 bardzo wydajny...
Recenzja: ...

Polecam gorąco!

Kupiłam go zachęcona opinią koleżanki.Nie żałuję tego zakupu ponieważ kosmetyk spełnia moje oczekiwania.Ma lekką konsystencję dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.Stosuję go tylko na strfę "T"do której jest przeznaczony i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.Strefa ta jest matowa przez dłuższy czas,gładka i nie wymaga ciągłych poprawek w ciągu dnia.Jest wydajny ponieważ wystarczy go niewiele nanieść,ma poręczne i ładne opakowanie.Uważam,że cena nie jest wygórowana.

matujący

Kremik ma lekką konzystencję, szybko się wchłania. Na pewno lider jeśli chodzi o długość matowienia. Stosuję go po użyciu tonika, na buzię "opaloną" samoopalaczem Nie ma szans, aby go nałożyć na lub pod podkład. Odjęłam gwiazdkę, gdyż pod koniec (gdy już z tubki wycisnąć się nie da i ją po prostu rozcięłam) to bardzo szybko zasycha. A najgorsze jest to, że po nałożeniu go zbiera się na twarzy i tworzą się jakieś białe smugi. Koszmar. Na policzki nie polecam, bo wysusza. Cenowo też nieżle wyskoczyli!..