Advance Techniques, Pure Blonde Anti Brass Treatment (Maseczka rozświetlająca kolor włosów blond)

Zgłaszająca osoba: margolcia

Maseczka ma potrójne działanie:
- wzmacnia włosy, głęboko je nawilża, odżywia i odbudowuje ich strukturę,
- chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska, utratą koloru i dalszym niszczeniem,
- rozświetla włosy, zapobiega ich ciemnieniu oraz sprawia, że cudownie błyszczą, są miękkie i piękne.
W skład serii oprócz maseczki wchodzą również szampon i odżywka.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cyclomethicone, cetyl alcohol, dimeticone, quaternium-91, phenoxyethanol, cetrimonium methosulfate, parfum, polyquaternium-37, creatine, methylparaben, propylene glycol dicaprylate /dicaprate, glicerin, disodium edta, amodimethicone, ppg-1 trideceth-6, propylene glycol, dimethylpabamidopropyl laurdimonium tosylate, phosphotic acid, c11-15 pareth-7, c12-16 pareth 9, propylene glycol stearate, dioctyldodecyl fluoroheptyl citrate, trideceth-12, foeniculum vulgare, laminaria digitata, pelvetia canaliculata, anthemis nobilis, helianthus annus, superoxide dismustase, lactis proteinum, phospholipids, buthylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, quaternium-15, ci 60730

Cena: 18,90 zł / 150 ml

Warta uwagi

Maseczka sprawia, że włosy są miekkie, gładkie, ładnie rozświetlone i pięknie pachną. Nie obciąża włosów. Ja nakładam ja na włosy, owijam folią i ręcznikiem i zostawiam to wszystko na ok 20 min.

Używam tego produktu od:6 m-cy

dobra

Uzywalam kiedys tej maseczki razem z szamponem z serii dla wlosow blond. Pamietam tez, ze kupowalam rowniez balsam/odzywke. Zaluje bardzo, ze ja wycofali, gdyz byla to maseczka naprawde dobra. Ladnie rozswietlala moje blon wlosy. Zauwazylam mnostwo iskierek we wlosach. Ladny efekt. Ale to robi wiekszosc kosmetykow do blond wlosow. Poza tym, wlosy byly miekkie w dotyku i gladziutkie. Cena prmocyjna - bardzo korzystna. Z wydajnoscia roznie bylo.

Używam tego produktu od:kiedys

Świetna

Fantastyczna! Podkreślała mój kolor jak jak żadna inna wcześniej i później. Ładny zapach, intrygujący kolor, lekka konsystencja; po spłukaniu nie zostawiała tłustego filmu, a włosy po wysuszeniu były gładkie i lekkie.
Stopniowo zmieniała odcień, nie jakoś drastycznie, ale konsekwentnie. Dla mnie była genialna i żałuję, że ją wycofali :(.

Używam tego produktu od: przez wiele miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka, dopóki była dostępna

Avon Mark - relacja

była super ;)

oj pamiętam tą odżywkę ;) bardzo ją lubiłam, bez kłopotu, szybko likwidowała żółty odcień blondu, jednocześnie pięknie podkreślając pasemka. ja nie wiem, avon ma taką dziwną politykę, że te najlepsze kosmetyki likwiduje ;)
teraz też są różne sposoby na zlikwidowanie żółtego odcienia włosów (nie cierpię...), ale ta maseczka jakoś najbardziej mi pasowała.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, 2 lub więcej

szkoda!

Okrponie żałuję,ze odkryłam tą maseczkę dopiero po jej wycofaniu z regularnej sprzedaży (naszczęście kupiłam 2 opakowania na wyprzedaży).

Bardzo ładnie rozjaśnia włosy (stopniowo).
Ma bardzo dobrą kosystencję i zapach.
A włosy są po jej użyciu miękkie.

Mam jedynie nadzieje,że kiedys powróci...

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

szczerze polecam

Błyskawiczny ratunek dla zniszczonych farbowaniem włosów. Odżywia je i wygładza. Stają się mięciutkie i sypkie. Kolor zyskuje chłodny odcień. Używałam jej już jakiś czas temu, ale bardzo dobrze wspominam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa

fajniutka

doskonale nawliza i odzywia moje kaprysne, cienkie, blond wloski. po zastosowaniu wlosy lepiej sie ukladaja. faktycznie rozswietla ale na cuda nie liczcie. wloski sa blyszczace i wygladaja na zdrowe. troche malo wydajna. mysle ze jest godna polecenia :]

Używam tego produktu od:

nie działa

Spodziewałam się po tych recenzjach jakiś spektakularnych efektów ale w moim przypadku maseczka ta okazała się być totalnym niewypałem pod prawie każdym względem. Mam ciemne blond włosy, gdzieniegdzie są bardzo jasne od słońca. No i miałam nadzieję na jakieś ozywienie koloru, wypieszczenie delikatnych piór a tu lipa. Maseczka nie rozjaśnia ani nie podkreśla koloru. Jaki był taki jest.
Jest niewydajna, owszem mocno odzywia ale żeby rozprowadzić na całej długości (mam włosy do ramion) muszę jej użyć naprawdę dużo. W przypadku maseczki do włosów farbowanych lub zniszczonych tej samej serii wydajność była wzorowa.Tutaj niedostateczna. Zatem i cena wygląda na wygórowaną.
Plusem jest trwały zapach (aczkolwiek jest już tak nudny i ciężki że przede wszytskim to jest powód dla którego nie używam tej linii)oraz niezłe nawilżenie. Choć zwykła odżywka Pantene Złotej Linii robi to lepiej.
Nie polecam.

jak profesjonalna...

maseczka ta jest po bardzo przystepnej cenie(w promocji) a mimo to działa jak profesjonalne maski do włosów dostepne w salonach fryzjerskich.Slicznie rozswietla włosy,nadaje im pieknego polysku,jednak nie zauwazylam zadnego rozjasnienia wlosow po niej.Wloski sa po niej miekkie,i gladkie,latwo sie ukladaja .Ma bardzo ladny zapach i odpowiednia konsystencje i...ciekawy kolorek;)polecam..

doskonała

Uwielbiam tą maseczkę, świetnie rozjaśnia włosy - robi to równomiernie.
Ma przyjemny zapach - taki jak wszystkie kosmetyki z serii AT. Jest średnio wydajna, ale nie jst droga.
Polecam wszystkim blondynkom, ja jestem bardzo zadowolona. Kupię ją niedługo ponownie.

bardzo dobra

Maseczka rzeczywiście ładnie rozświetla włosy, zapobiega ich żółknięciu, nadaje im chłodny odcień. Wygładza włosy i nieco obciąża - a jeśli trzyma się ją na włosach dłużej niż kilka minut i pod folią, to obciąża nawet bardzo ;) Włosy nie są po niej puszyste, tylko lejące. Maseczka jest mało wydajna.

Totalne zaskoczenie!

Prosze panśtwa, Avonowi brawa się należą za tą maseczkę!
Zamówiłam ją szczerze mówiąc z czystej, babskiej ciekawości, bez większych nadziei. No cóż, jaki jest Avon wszyscy wiedzą, nieliczne perełki pomiędzy wieloma bublami.
Ta maseczka jest zdecydowanie jedną z tych perełek. Dla moich rozjaśnainych i trochę zniszczonych tym rozjaśnianiem włosów jest fantastyczna. Po użyciu zdecydowanie czuje jej pielęgnacyjne właściwości- włosy są doskonale nawilżone, takie lejące się, nie wykazują skłonności do puszenia. Co najważniejsze, pięknie się rozczesują, nie plączą się nawet przy końcach.
Co do podkreślania koloru włosów: używam tej maseczki razem z szamponem, co prawda innej firmy, ale mającym również zapobiegać żółknięciu i taki duet naprawdę działa!!
Jedyną jej wadą jest mała wydajność, ale biorąc pod uwagę efekty działąnia plus cenę, to ta wada jest nieistotna.
Gorąco polecam!