Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dove, Hair Therapy, Refresh + Care Invigorating Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Szampon został stworzony by odżywiać włosy, usuwając nadmiar sebum. Sprawia, że włosy zachowują świeżość pomiędzy myciami. Lekka formuła dodaje włosom objętości, pozostawiając je czyste i świeże.

oczyszczające
100 – 250ml
w spray'u

Szału nie robi

Szampon ten kupiłam w ubiegłym roku w akcji testuj za darmo, kupiłam go i zwrócono mi za niego pieniądze. Nigdy nie miałam suchego szamponu i chciałam spróbować a że była okazja testować za darmo to czemu nie?
Pierwsze na co zwróciłam uwagę to zapach, bardzo świeży, kwiatowy.
Teraz czas na jego działanie, które no nie jest za rewelacyjne. Włosy nie są odpowiednio odświeżone, sztywne i matowe. Co prawda wizualnie włosy wyglądają na odświeżone ale ja czuję się nieświeżo. Mam chęć zaraz umyć włosy. Jest to mój pierwszy suchy szampon i nie mam porównania czy inne dają taki efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503416].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie odświeża włosów

Spodziewałam się lepszych efektów po produkcie nazywającym się szamponem. Niestety włosy po użyciu wyglądają tylko nieznacznie lepiej. Jednak na pewno nie wyglądają w pełni świeżo. Trzeba uważać, żeby nie psiknąć za dużo szamponu w jedno miejsce, bo biały proszek robi się widoczny. Poza tym włosy są po nim niemiłe w dotyku, takie suche i szorstkie. Nie polecam, bo efekty nie są zadowalające.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394026].usefull || 0 }}% pomocna.

nie

Batiste nie za bardzo mi się sprawdził, na początku owszem było ok, ale po dłuższym czasie zaczęła mnie swędzieć skóra głowy. Postanowiłam wypróbować suchy szampon innej marki, jak się sprawdził?:)

+ zapach

- włosy są matowe
- nie dodaje objętości
- włosy są klapnięte
- zostawia białe ślady

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380751].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

beznadzieja

Spodziewałam się dużo więcej po firmie Dove. Jestem zwolenniczką żeli pod prysznic tej marki, balsamów do ciała, ale produkty do włosów u mnie się w ogóle nie sprawdzają. Nie odświeża specjalnie moich włosów, są właściwie takie jakie były. Po użyciu są dalej oklapnięte, lekko tluste. Porażka. Dla mnie jest mało poręczny, za gruby na trzymanie w dłoni, wolę smukłe Batiste. Kupiłam ten produkt przed wakacyjnym wyjazdem za granicę, myślałam, że będzie działał podobnie jak Batiste, a za te pieniądze okazał się totalną klapą. Ma jedynie ładne opakowanie i zapach, nic poza tym. Strata kasy, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370566].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Nigdy nie wierzyłam w produkty tego typu, ale postanowiłam wypróbować, bo akurat miałam taką potrzebę.
Pierwsze wrażenie? WOW, co za piękny zapach! Taki delikatny, cudowny, no po prostu mnie rozpieszczał. Kolejne wrażenie po spryskaniu takie sobie, niby odświeżył, ale nie do końca, powiedziałam - poczekam. No i poczekałam. I co? O mój Boże - to co stało się z moimi włosami jest po prostu nie do opisania. Strasznie się kleiły, lepiły, były takie szorstkie, jakieś takie ochlapłe - po prostu fuj! Gorzej wyglądały niż przed aplikacją tego szamponu.
Nie wiem czy to moje włosy tak reagują na kosmetyki tego typu, czy to po prostu badziew jakich mało. Nie korzystałam z innych suchych szamponów, ponieważ po tym zraziłam się niesamowicie.
Z mojej strony NIE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323466].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy dziad, jaki używałam

To chyba ostatni suchy szampon ze sklepowych półek, który czekał w kolejce na wypróbowanie. I niestety ostatni w kolejce. Już piszę dlaczego..
Szampon niestety nie radzi sobie z odświeżaniem włosów. Na początku mocno pyli białym proszkiem. Pół łazienki w pyle plus nieprzyjemny osad na umywalce. To świadczy o tym, że w szamponie mamy lakier do włosów, który ma unieść je od nasady. Nie tego wymagam, żeby mieć sztywny hełm na głowie :/
Zapach z początku bardzo przyjemny. Przypomina mi czerwone landrynki, w połowie butelki już przy użyciu niestety go nie czuć. I nie, żeby nos się przyzwyczaił....w końcu nie używamy go kilka razy dziennie. Po prostu nuta zapachowa się wyczerpała.
Druga sprawa to to, że w połowie używania szampon nie pyli a tylko lakieruje włosy. Czuć, że w opk. jest jeszcze środek, ale niestety nie mam mowy, żeby pryskał proszkiem. Leci taki strumień jak przy lakierze do włosów.
Takie coś jest dla mnie nie do zdzierżenia...Nie chcę lakieru, chcę szampon!!
Kolejna sprawa to zatem wydajność. Szampon kosztuje niemało a dostajemy..bubel, który w połowie użytkowania nie spełnia swojej funkcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313241].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Niestety nie jestem zadowolona z produktu. Kupilam suchy szampon z dove na próbę, zawsze używałam te z batiste i byłam zadowolona, a że cenowo byly podobnie postanowilam spróbować ten z dove. Po uzyciu zawiodłam się biały proszek zbyt widoczny i co najgorsze pojawił mi się łupież. Włosy faktycznie mniej tłuste, ale dziwne w dotyku jakby jakieś sklejone. Jako zaletę można uznać zapach. Napewno nie kupię go po raz drugi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228286].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go!

Zmuszona sytuacją kupiłam suchy szampon Dove, nie byłam specjalnie przekonana.
Jednak po pierwszym użyciu zrozumiałam czemu nastał szał na tego typu produkty. Proste użycie, włosy odświeżone na resztę dnia, podatne na układanie, zapach bardzo przyjemny i cena (ja akurat kupiłam w promocji) bardzo zachęcająca.
Włosy nie są przetłuszczone. Wydajność również mnie zadowala, używam suchego szamponu raz na jakiś czas, czasem pożyczam siostrze i mam go już 4 miesiące... a buteleczka wciąż coś jeszcze w sobie ma :)
Myślę, że kiedy już skończę opakowanie to sięgnę po kolejne, ponieważ warto mieć taki kosmetyk w domu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178388].usefull || 0 }}% pomocna.

Są lepsze

mam porównanie bo uzywałam syuchych szaponów w tym z Batiste, Isana,Klorane. Zaciekawiona Dove i zachęcona recenzjami z sieci kupiłam.Niestety nie sprawdził sie u mnie dobrze, ani przyzwoicie nie oczyszczał włosów , ani efekt odświezenia nie utrzymywał się długo.Skończyłam go z ulgą i juz nie kupie.Batiste i Klorane duzo lepsze.A Batiste nawet tańsze njz Dove.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096111].usefull || 0 }}% pomocna.

przydaje się

Szampon przydaje się, gdy jestem np. w podróży i nie mam możliwości skorzystać z bieżącej wody. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale jednak czasami warto sięgnąć po tego typu kosmetyk, szczególnie, że jest bardzo skuteczny.
+oczyszcza
+nie niszczy włosów
+wydajny
+wygodny w użyciu (nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu)
+niska cena
+ładny zapach
+właściwości odświeżające

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015495].usefull || 0 }}% pomocna.