Avon, Bronze, All Round Protection Sun Sparkle Lotion SPF 25 (Złocisty balsam przeciwsłoneczny SPF 25)

Złocisty balsam przeciwsłoneczny, który nadaje ciału cudowny blask oraz chroni ją. Nawilża, wygładza i koi skórę.
Zawiera cenne substancje roślinne.
Odpowiedni do skóry wrażliwej.

Cena: 39,90 zł / 200 ml

taki sobie

Balsam ma dosyć gęstą konsystencję i zostawia na skórze lepką warstwę, jak większość kremów z filtrami. Brokat jest gruboziarnisty, typu "wielkie kropy", a nie typu "delikatne rozświetlenie". Wodoodporny, co jest dużym plusem. Zapewnia dobrą ochronę przeciwsłoneczną, po 2 krótkich seansach na plaży pozostałam dzieki niemu idealnie blada.

Bardzo dobry, faktycznie świetnie chroni przed słońcem - używałam w ekstremalnym upale i oparzenia mnie ominęły, opalenizna jest, ale bardzo subtelna. Idealny dla jasnej skóry.
Mnie się ten brokat podoba, choć rzeczywiście ładnie wygląda tylko w słońcu, potem raczej jak przyklejony do ciała piasek.
Doskonale i szybko się rozprowadza.

taki sobie :(

Przeciętnie się wchłania, przeciętnie nawilża, brokat jest zbyt gruboziarnisty, co czuć przy nakładaniu i widać na skórze. Nie jest zły, ale na pewno nie kupię go ponownie- znam masę lepszych produktów do opalania.