Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Planet Spa, Amazonian Treasures, Hand and Foot Intense Cream (Krem do rąk i stóp `Amazońskie skarby acai`)

Intensywny krem do rąk i stóp `Amazońskie skarby acai` Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hand and Foot Intense Cream wygładza i nawilża skórę. Krem natychmiastowo nawilża oraz sprawia, że sucha skóra staje się miękka i gładka. Zmiękcza naskórek i skórki . Nawilżająca formuła, zawierająca ekstrakt z palmy acai i jagód, wygładza suchą i zrogowaciałą skórę na piętach i łokciach, zmiękcza zgrubiały naskórek i skórki, dzięki czemu dłonie i stopy stają się miękkie i gładkie. Po spacerze po gorącym piasku krem do rąk i stóp `Amazońskie skarby acai`zapewni delikatnej skórze stóp i dłoni kojące nawilżenie i odżywienie. Wmasuj małą ilość kremu Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hand and Foot Intense Creamw suchą i zrogowaciałą skórę.

Nie dla uszkodzonej skóry dłoni

Nie mam wymagających dłoni, które byłyby narażone na maksymalne wysuszenie. Co jakiś czas po prostu skóra lekko wysusza się na kościach jak zaciskam dłoń w pięść. Jednak nic więcej. Używałam tego produktu tylko i wyłącznie na dłonie.

Cały produkt zamknięty jest w miękkiej tubce, dzięki której możemy wycisnąć cały produkt do końca bez większego problemu czy rozcinania opakowania. Konsystencja jest bardzo treściwa i trzeba uważać przed nakładaniem wielkich ilości, bo pozostanie tłusta warstwa, która będzie kleić się do wszystkiego. Sprawia to, że produkt staje się wydajny, bo używanie go w wielkich ilościach to po części byłaby zwykła strata. Jak używa się go w małych ilościach to bardzo ładnie wchłania się, ale trzeba dać mu trochę cierpliwości. Zapach jest bardzo przyjemny, słodkawy i owocowy, a to chyba sprawa jagód. Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten produkt to skóra będzie miękka, gładka oraz nawilżona. Produkt ten ma jeden podstawowy minus, który skreślił ten krem bardzo szybko. Mój kot jest bardzo młody i bardzo często zdarza się, że przy zabawie wychodzę z tego cała zadrapana. Krem ten nie nadaje się dla uszkodzonej skóry, ponieważ nawet po kilku godzinach od takiej zabawy produkt ten powodował okropne pieczenie i zadrapane miejsce było typowo podrażnione. Jeśli jednak skóra nie jest uszkodzona to krem działa całkiem przyzwoicie, ponieważ skóra jest miękka, wygładzona oraz nawilżona, ale przyznam szczerze, że to nawilżenie również wypada średnio. Nie mam wymagającej skóry dłoni, a jak pojawia się lekko przesuszona skóra to trochę to trwało zanim ten krem uporał się z tym. Spotykałam się z produktami, które szybciej sobie z tym dawały radę.

Nie wiem czy wrócę do tego produktu, bo owszem ma swoje zalety, ale również są wady, które sprawiają, że inne produkty o wiele więcej na tym zyskują.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382371].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawilżenie i piękny zapach

Krem do rąk i stóp, natychmiastowo nawilża sprawia, że sucha skóra staje się miękka i gładka. Dłonie i stopy stają się miękkie i gładkie. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość.
Jestem bardzo zadowolona i do tego ma piękny zapach.
Tani, łatwo dostępny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272896].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie działa i pachnie

Zawiodłam się na wielu kremach Avonu, ale ten jest rewelacyjny. Używałam zarówno do stóp, jak i dłoni.

+ zapach (dość intensywny)
+ nawilża
+ odżywia
+ nie zostawia białego śladu na ubraniach
+ szybko się wchłania
+ idealny na suche pięty

- jest dosyć ciężki

Z racji konsystencji i ciężkości, na stopy nakładałam go głównie na noc. W przypadku popękanej skóry na rękach czuć po użyciu ciepło i delikatne szczypanie. Mija po chwili.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195198].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Tłuścioszek.

To, co może przyciągnąć uwagę to bardzo ładny zapach tego kremu.
Produkt dość tępo rozprowadza się na skórze. Należy uważać, by nie nałożyć go za dużo, bo będzie wchłaniał się wieki. Nie jestem posiadaczką suchej skóry, więc z działania jestem zadowolona.
Producent zaleca po użyciu kremu stosowanie filtrów SPF, lecz nie podał ku temu powodów... i śmiał go nazwać odżywiająco- OCHRONNYM. :D

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042125].usefull || 0 }}% pomocna.

super krem

Krem ma śliczny jagodowy zapach,który utrzymuje się na dłoniach długi czas . W lecie dobrze nawilża dłonie, ale na zimę jest trochę za słaby . Mam bardzo suchą skórę dłoni z którą sobie nie radzi. Dlatego odjęłam pół gwiazdki. Mimo to gorąco polecam , sama też go jeszcze kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038931].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Krem zakupiłam bo lubię niektóre produkty z serii Avon Planet SPA. Nie był to jednak trafiony zakup.

Krem owszem, pachnie milutko (guma owocowa), jednak w zimie, gdy skóra moich rąk była nieco zniszczona, powodował potworne pieczenie. Czułam chemię wżerającą mi się w skórę. Poza sezonem zimowym, gdy skóra wróciła do normy, sprawdzał się lepiej, jednak bez rewelacji.

Używam tego produktu od: rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036886].usefull || 0 }}% pomocna.

pokładałam w nim taaakie nadzieje

krem zakupiłam zachęcona recenzjami na KWC
zapach - ok
wchłanianie - ok
konsystenacja - ok

wielkim nieporozumieniem jest dla mnie ta informacja:
UWAGA: w trakcie stosowania produktu należy używac produktów SPF i ograniczyć ekspozycję na słońce

Czyli że co? mam jeszcze maziać się kremem z SPF albo w lecie nosić rękawiczki - oczywiście ostrzeżenie to zignorowałam i na chwilę obecną mam kilkanaście przebarwień na dłoniach

krem odstawiłam i nie wiem kiedy go dokończę - w trakcie nocy polarnej?
chyba że będę go stosować wyłącznie do stóp a po użyciu skrupulatnie myć ręce?
jestem rozczarowana

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007968].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Krem bardzo uniwersalny, bo do nóg i rąk, szybko się wchłania i ładnie nawilża, ale największy plus za zapach. Pachnie owocowo, świeżo, soczyście. Za każdym razem, jak nakładam go w biurze koleżanki są zachwycone:). Polecam

Używam tego produktu od: miesiąć
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005058].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny krem

Intensywnie pachnie i jest wydajny. Dużym plusem dla mnie jest możliwość zastosowania kremu do rąk i stóp. Fajnie zmiękcza skórę pięt. Używam go czasami na noc.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002968].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Jak dla mnie ekstra. Krem nie jest zbyt drogi, ma śliczny zapach i dobrze pielęgnuje moje dłonie. Ten krem pomaga mi w walce z przesuszoną skórą dłoni po zimie. Naprawdę z czystym sumieniem polecam :-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990502].usefull || 0 }}% pomocna.