Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Planet Spa, Amazonian Treasures, Creamy Body Scrub (Peeling do ciała `Amazońskie skarby acai`)

Kremowy peeling do ciała złuszcza i wygładza skórę, abyś dłużej mogła cieszyć się piękną opalenizną. Złuszcza, odświeża i pozostawia skórę jedwabiście gładką. Peeling z ekstraktem z palmy Acai i jagód złuszcza i fantastycznie wygładza – latem to niezbędny zabieg, byś mogła dłużej cieszyć się opalenizną. Idealnie przygotowuje ciało do nałożenia kosmetyku nawilżającego. Łatwo się spłukuje. Nałóż małą ilość peelingu na dłoń i delikatnie wmasuj w ciało. Następnie spłucz wodą.

Dla mnie za słaby..

Uwielbiam wszelkie peelingi pod prysznic czy do kąpieli, ponieważ gładkość skóry sprawia mi frajdę.

Cały produkt zamknięty jest w całkiem dobrym opakowaniu, bo można wydobyć cały produkt do końca, ale wadą jest to, że za każdym razem kiedy chciałam sięgnąć po zawartość to wycierałam dłoń do sucha, bo nie chciałabym, by woda dostała się do tego produktu. Konsystencja jest trochę dziwna, bo ani gęsta, ani lejąca się.. raczej taka zbita i nie chce rozłożyć się w kontakcie ze skórą. Drobinki jak dla mnie są za małe, za drobne, mało ostre oraz słabo peelingują moją skórę. Drobinki takie idealnie nadają się do zwykłego masażu skóry, ale ja poszukuję zdzieraka, który zrobi rewolucję na mojej skórze do czerwoności. Jak już jesteśmy przy czerwoności to cała konsystencja ma kolor przypominający rozgniecione jagody, ale ten barwnik dla mnie jest nieprzyjemny. Wczepia się w skórę (a nawet brudzi łazienkę) i ten kolor rozgniecionych jagód pozostaje w jakimś tam stopniu nawet po porządnym spłukaniu. Trzeba porządnie wyszorować się, by to zmyć. W moim przypadku wydajność wypadła słabo przez te drobinki, bo brałam coraz więcej i więcej tego produktu, bo chciałam porządnie zetrzeć skórę. Zapach przypomina jagodę i nie mam zapachowi nic do zarzucenia. Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten produkt to skóra będzie złuszczona i wygładzona. Mało funkcji jak na tego typu produkt, niektóre oferują trochę więcej. Skóra faktycznie była złuszczona i wygładzona, ale musiałam na to przeznaczyć znaczną część opakowania, bo ciągle efekt był niesatysfakcjonujący, a dodatkowo ten barwnik doprowadzał mnie do szału podczas spłukiwania. Nie zauważyłam, żeby ten produkt wysuszył lub podrażnił moją skórę, ale jeśli porządnie nie wyszorujemy się z tego koloru to możemy wyczuć tłustą warstewkę, która klei się do wszystkiego i nie jest to przyjemna warstewka, bo nawet nie nawilża. Po prostu jest jak sygnał, że produkt został źle spłukany.

Nie wrócę do tego produktu, ponieważ jest on dla mnie za słaby pod względem złuszczania naskórka, a poza tym nie chcę się więcej denerwować kiedy widzę ten jagodowy barwnik na sobie i dookoła siebie. Zużyłam ten produkt w dłuższym czasie niż powinnam normalnie ze względu na te wszystkie niedogodności.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390716].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Dla mnie idealny i rewelacyjny. Konsystencja, drobinki, zapach, kolor i opakowanie. Niestety wycofany został z oferty i przy odrobinie szczęścia można go kupić tylko na allegro. Największym plusem dla mnie jest to, że zostawia po sobie nawilżoną skórę- taki lekki efekt po aplikacji olejku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354736].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny tylko zapach a działanie nijakie

Zalety:
- ma bardzo ładny i słodki, ale nie przesłodzony jagodowy zapach
- ma wygodne opakowanie w plastikowym słoiczku z wygodną nakrętką

Wady:
- bardzo barwi i skórę (ale oczywiście zaraz się zmywa) i armaturę w łazience
- konsystencja jest taka jak maseczki glinkowe do twarzy, ale jest jakaś dziwna, taka "glutowata", trudno ją rozprowadzić równomiernie, słabo się przykleja do ciała
- ma bardzo ciężko wyczuwalne drobinki
- działanie peelingujące, złuszczające jest znikome, nawet przy długim masowaniu

Na pewno nie jest to peeling. To może być tylko jagodowy maseczko-masaż barwiący armaturę.
Więcej nie kupię i nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351806].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie

Tak jak wszyscy piszą, peeling pachnie cudownie. Drobinki są baaaardzo drobne, daje jakieś tam uczucie gładkiej skóry, jednak ja jestem zwolenniczą peelingów gruboziarnistych.

Plusy:
zapach,
całkiem fajna konsystencja;
łatwo się zmywa.

Minusy:
opakowanie - jak dla mnie lepiej sprawdzają się produkty wyciskane,
strasznie brudzi wannę, prysznic,
efekt po zastosowaniu nie zachwyca.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142071].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach słodkiej jagody

Największa zaleta jak dla mnie to piękny zapach - ni to jagoda, ni jagodzianka, jagoda raczej taka słodka, ale nie jest to zapach mdły, czuć go długo po kąpieli, skóra po użyciu jest gładka i miękka. Ale czy do końca to peeling? Efekt jest delikatny, drobinki są małe, mnie to nie przeszkadza, ale jeśli ktoś szuka mocniejszego efektu to raczej tu go nie znajdzie. Mimo wszystko polecam, bo pięknie pachnie i prezentuje się w łazience, nadaje się na prezent:) Starczy na ok. 10 x.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055141].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach to za mało

Dołączam do klubu omamionych zapachem.
Wrażenia po tym peelingu mam tak złe, że nie mam ochoty próbować żadnego innego z tej serii.

+ zapach - to już wiemy
+ drobinki są ok: nie za ostre, ewentualnie mogłoby ich być trochę więcej, ale ujdzie

- skóra po tym peelingu jest okropna! tępa, lekko klejąca, jakbym wysmarowała się dżemem i niedbale spłukała
- na dłuższą metę strasznie wysusza skórę
- beznadziejnie się rozprowadza, jest zbyt galaretowaty
- niewygodne opakowanie (gdy otwieram je pod prysznicem, muszę się nakombinować, by nie zalać go wodą)
- mało wydajny (choć w tym wypadku to raczej plus)
- brudzi kabinę prysznicową

Używam tego produktu od: 6 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 (wymęczone w bólach do końca, bo nie lubię wyrzucać niezużytych rzeczy)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041191].usefull || 0 }}% pomocna.

Fioletowy koszmarek

Kupiłam ten peeling zachęcona pięknym zapachem i dobrym działaniem pozostałych kosmetyków z tej serii. Niestety, rozczarowałam się. Peeling ma zdecydowanie więcej wad niż zalet:
- najgorsze w nim jest to, że wszystko farbuje na fioletowo, a w szczególności skórę dłoni. Ciężko jest sie później pozbyć tego koloru.
- nie działa tak, jak powinien, czyli nie złuszcza. O ile na rękach jeszcze jakoś toleruję słabsze działanie złuszczające, to na innych partiach ciała był prawie niewyczuwalny, tak jakbym sie smarowała balsamem a nie peelingiem
- cięzko się zmywa
-/+ pozostawia na skórze warstewkę - niby nie jest lepiąca ani tłusta, ale jednak jest. Wyraźnie sie czuje, że efekt wygładzenia skóry w dotyku to nie efent złuszczania a właśnie tej pozostałej wartewki
+ piekny zapach
Podsumowując, ten produkt nie jest wart nerwów ani swojej ceny. Więcej do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038546].usefull || 0 }}% pomocna.

Bliżej mu do balsamu pod prysznic

Jak większość dziewczyn do zakupu tego kosmetyku skusił mnie jego obłędny zapach. I w sumie to jego największy atut, bo ciężko mi nazwać ten produkt peelingiem. Naprawdę byłam zaskoczona po otwarciu opakowania. Drobinki są bardzo słabo wyczuwalne. Produkt ma konsystencję taką jakby no nie wiem kremową i bliżej mu chyba do balsamu pod prysznic niż do peelingu. Zwłaszcza, że w działaniu też raczej nie przypomina peelingu - ja nie czuję, żeby mi złuszczył martwy naskórek. Raczej bym powiedziała, że zostawiał na skórze taką warstwę ochronną, a skóra była bardziej miękka i nawilżona - właśnie jak po użyciu balsamu pod prysznic. Zużyłam ten produkt do końca, ale nie przekonał mnie on do siebie, więc już z pewnością więcej go nie kupię. Cena w promocji do przyjęcia, ale jeśli ktoś liczy na głębokie złuszczanie skóry, to będzie zawiedziony. Opakowanie jak dla mnie niezbyt komfortowe - akurat w peelingach wolę tubki z klapką niż odkręcane pudełeczka, które zajmują dużo miejsca pod prysznicem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030758].usefull || 0 }}% pomocna.

Dostałam ten peeling w gratisie od kolezanki przy duzym zamowieniu ;) Peeling ma delikatne drobinki, ktore niewiele czuc na ciele, nie wiem czy to plus czy minus tego produktu, zalezy dla kogo. :p Peeling swietnie nawilzyl skore i mial piekny zapach ;) Nie wiem Czy kupilabym go ponownie , poniewaz jego cena w katalogu wynosci minimum 20zł a tej ceny raczej nie jest wart. Ja wole bardziej scierajace martwy naskorek peelingi ten jest za delikatny ;)

Używam tego produktu od: 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019723].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling znajduje się w plastikowym, szczelnie zakręcanym opakowaniu, które pozwala na wydobycie dokładnie takiej ilości produktu, która jest nam potrzebna, a także wykorzystanie go co do ostatniego grama. Ma ciemnofioletowy kolor, z czarnymi, grubszymi drobinkami ścierającymi oraz drobnymi malutkimi, niewidocznymi.
Nie jest to żaden ostry zdzieracz skóry, tylko produkt delikatny. Ma wspaniałą konsystencję, bo jest dostatecznie rzadka, żeby szybko go rozprowadzić na ciele, a jednocześnie nie przecieka przez palce. Można powiedzieć, że nawet lekko się pieni. Spłukuje się go z ciała również bardzo szybko. Pachnie mega przyjemnie, jagodowo, zapach ten utrzymuje się też na skórze przez dłuższy czas. Ma również działanie lekko nawilżające, bo nawet jeśli nie stosowałam po nim żadnego balsamu, nie odczuwałam dyskomfortu.
Myślę, że spodoba się fankom delikatnego złuszczania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008433].usefull || 0 }}% pomocna.