Foot Works, Active Cooling Gel (Chłodzący żel do stóp)

Foot Works, Active Cooling Gel (Chłodzący żel do stóp)

Chłodzący żel do stóp (Active Cooling Gel)

Fantastycznie koi i chłodzi zmęczone stopy! Doskonale się wchłania, ma przyjemny miętowy zapach oraz daje wrażenie lekkości i świeżości stóp.

Cena: 17,90 zł / 100 ml

Dobry na lato

Kosmetyk dzięki żelowej konsystencji szybko się wchłania, przynosi natychmiastową ulgę - chłodzi i odświeża. Idealny na uplane dni, gdy stopy się przegrzewają i wymagają szczególnej pielęgnacji.

jest ok

bardzo lubie uzywac teo zelu poniewaz przynosi ulge zmeczonym stopom (czasami nawet smaruje lydki kiedy sa spuchniete od ciaglego stania - taka mam prace) , jest wydajny, jednak faktycznie slabo sie wchlania i dlatego tylko 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowańw trakcie 1 :)

LEPKO

ZALETY:
* uczucie odświeżenia po użyciu
WADY:
- bardzo kiepsko się wchłania,
- powoduje uczucie lepkości stóp
- nie nawilża

ilość zużytych opakowań: 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

chłodno przyjęty

Dostałam go w spadku.Sama bym raczej nie kupiła bo nie mam większych problemów ze stopami i w sumie nic im nie trzeba.
Ale skupmy sie na żelu.Opakowanie-tubka jak tubka tylkoz tak nie lubianym przeze mnie zamknieciem czyli odkrecana.W środku przezroczysty żel o troche dziwnym zapachu.Żel się przyjemnie rozprowadza,jest dość gęsty.Chłodzi tak sobie,przyjemne uczucie utrzymujące sie kilka minut nie więcej.Za to stopy po jego użyciu są przyjemnie miekkie.Chociaż nie wiem jak by to było przy częstszym stosowaniu-ja stosuje doraźnie raz na tydzień,dwa.
Taki sobie gadżet.Nie dla mnie raczej.

stracona kasa!!

Nie wiem, czemu go kupiłam, pewnie dlatego, ze lubie takie gadżety.
Ten jest jednak zupelnie zbędny. Nie dośc, zę nie chłodzi to jeszcze jego stosowanie jest nieprzyjemne, stopy się kleją. Szczerze nie polecam!!!

ech...

Żel miał chłodzić - średnio mu to wychodzi a właściwie w ogóle nie wychodzi...lepi się na stopach i nic z tego nie ma. Już nie wspomne jakie suche stały się moje stopy po kilku dniach używania twgo kosmetyku...plus za fajną konsystencję

e tam :(

Nie zauwazyłam zadnych właściwości kojacych czy chłodzacych, zel zostawia lepką żelową warstwe , zanim wyschnie nie radzę sie ruszać. Dostałam go, kupić bym raczej nie kupiła za tą cene. Kużywanie męczy, a nie przynosi ulgę. Męczę się z jednym opakowaniem.

Na wakacje...

Miałam okazję kilkakrotnie go wypróbować. Przyjemnie chłodzi i koi zmęczone stopy - zwłaszcza po długiej wędrówce ;) Delikatnie nawilża i wchłania się dużo lepiej od kremu. Jak dla mnie - trochę zbyt intensywny zapach, za co odejmuję * - mógłby być delikatniejszy.