Oriflame, Performance Body Care, Shape-Up Anti-Cellulite Body Gel (Żel antycellulitowy)

Skutecznie walczy z cellulitem. Ekstrakty roślinne zmniejszają "skórkę pomarańczową", a kofeina przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Skóra jest gładka, lepiej napięta i elastyczna.

średni

szczerze mówiąc jakoś nie zauwazyłam spektakularnego działania
cos tam wygładził i ujedrnił - to przyznam
lekko chłodził, ale opbietnice producenta nie zostały jednak spełnione
daje ocene 3 , gdyż preparat cos tam działa, ale nie jest to efekt rewelacyjny
ja już do niego nie wróce, natomiast nie zniechęcam, komus może podpasować

Używam tego produktu od:2 lata temu

wygładza

Lubię ten kosmetyk, z dużą przyjemnością nakładam go latem, ponieważ czuć na skórze lekkie chłodzenie. Kosmetyk ma konsystencję kremowego żelu w ciepłym kolorze. Jest wydajny. Przy codziennym stosowaniu starcza na ok. 2 miesiące. Już po ok 10 dniach widać róznicę. Skóra wygładza sie i staje się bardziej aksamitna. Można odnotować także pewne ujędrnienie na częściach ciała traktowanych tym kosmetykiem. Zapach trochę chemiczny, ale nie utzrymuje się długo.

Używam tego produktu od:

Brak najmniejszych efektó

Kupiłam ten żel po przeczytaniu powyzszych recenzji, do kupna namowilam takze kolezanke. Obydwie mamy 28 lat a nasz cellulitis wcale nie jest taki wielki. Używałysmy go codziennie przez miesiąc, ale zadna z nas nie widziała najmniejszej roznicy. Stracone pieniadze

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Gorąco polecam

Produkt jest niezawodny, regularne stosowanie w widoczny sposób likwiduje 'skórkę pomarańczową', wykazuje takze właściwosci drenujace.
Użycie poprzedzone peelingiem (z tej samej serii) da jeszcze lepsze rezultaty.
U niektórych osób wykazuje własciwości chłodzące.