Avon Colour, Incredible Finish Loose Powder (Puder sypki)

Avon Colour, Incredible Finish Loose Powder (Puder sypki)

Przeciętny puder. Dostępny tylko w dwóch kolorach, ja używam ten jaśniejszy. Jest trochę widoczny na twarzy, mógłby matować na dłużej. Poza tym to opakowanie! Jest duuużo za duże, niż na to by wskazywała ilość pudru, a poza tym gąbeczka się zepsuła.

Cena ok. 35 zł / 20 g

nie bardzo

Widoczny na twarzy, nieźle matuje, wydajny. Ogólnie bardzo słaby. Za tą cenę można znaleźć coś o wiele lepszego. Opakowanie niezbyt udane, nie mówiąc już o kolorach. Nie polecam.

***

mam ten puder od 2,5 roku i nie moge go zmeczyc, a uzywam go zawsze w okresie jesienno-zimowo-wiosennym... jak na mój gust nie jest najgorszy:
- matuje twarz na dosyc dlugo,
- maly wybor kolorow mi nie przeszkadza...
- bezzapachowy,
- nie zmiania koloru na twarzy w ciagu dnia.

tylko to pudelko jest paskudne, bo sie otwiera... i pomimo ze jest to jego jedyna wada to nie wiem dlaczego, ale mam juz go dosyc i chcialabym zeby sie skonczyl, a zostala jeszcze polowa... :(

nic szczególnego

Dostępny tylko w 2 kolorach, co jest sporą wadą - jaśniejszy z nich jest dla mnie za ciemny. Puder nie matuje na długo, jest dosyć widoczny na twarzy (zwłaszcza, że za ciemny ;) ). Bardzo wydajny, duże opakowanie, co w tym przypadku może być wadą ;)

Avon Mark - relacja

dla mnie ok

Dla mnie jest to dobry puder, tylko szkoda że brakuje kolorku pomiędzy ciemnym i jasnym, bo mi akurat taki by się przydał ;-(
Ogólnie puder jak puder, dobrze matuje, jest bardzo, bardzo wydajny. Ja tylko ten puszek na pendzel zmieniłam, bo mi tak jest wygodniej.

Dla mnie dobry

To mój pierwszy puder sypki, więc nie mam porównania ale jestem zadowolona.Jest wydajny. Matuje na dość dlugo(ok3-4 godzin), dobrze stapia się ze skórą. Używam jaśniejszego odcienia- dla mnie jest idealny:) Jedyny minus to opakowanie- jest stanowczo za duże.

taki sobie

Nieporęczne opakowanie, twardy puszek, gama kolorystyczna ...uboga, a bynajmniej nie stapia sie ze skórą. Do tego moja buzię wysusza. Wydajny, dobrze matuje i dość ciężki. Zima do zniesienia, ale więcej nie kupię

Beznadziejna beznadzieja

Okropieństwo, opakowanie beznadziejne, a i jego zawartośc taka sama. Zmienia kolor na twarzy po jakiś 2 godzinach na wiele ciemniejszy. Puszek do niczego twardy i nie nadaje się do tego do czego ma się nadawać. Ogólnie nie polecam, jak większośc kolorówka AVonu

Nijaki

Beznadziejne opakowanie- musiałam do przesypać do innego. Dołączony puszek też nie nadaje się do niczego- zbyt szorstki, "twardy". Na pewno nie jest niewidoczny na twarzy. Uwydatnia przesuszoną skórę, trzeba go bardzo starannie rozprowadzić, żeby nie uwidocznił również wszystkich włosków. Słabo matuje- może na 2 godziny.
Zły nie jest, ale i żadna rewelacja. Duże opakowanie za przystępną cenę.

nie lubiłam

pudło tragiczne i idiotyczne. jego zawartość taka sobie. odcienie bez sensu, ten ciemny za ciemny,jasny za jasny.widać go na twarzy.nie matuje jakoś specjalnie twale, poza tym twarz nim potraktowana jest taka...hmmm, płaska, nie rozpromienia cery.nie zrobił na mnie żadnego pozytywnego wrażenia.ale krzywdy też nie, więc dwie gwiazdki jestem w stanie przyznać.

mi sie podoba

Dla mnie puder jest bardzo dobry. Mam jasniejszy odcien, ktory jest bardzo delikatny, naturalny i pasuje do mojej cery i do mojego podkladu. Puszkiem nakladam puder w kilka miejsc na twarzy a potem te kropeczki rozprowadzam na calej twarzy uzywajac pedzla :) mysle ze ladne nalozenie tego pudru bez pedzla nie jest mozliwe, ale dotyczy to chyba wszystkich sypkich pudrow :) Nie powstaja smugi, puder nie ciemnieje na twarzy, twarz wyglada bardzo naturalnie :) Moja twarz matuje na jakies 5,6 godzin, to jest dobry wynik :) Jedyny minusik to to wielkie pudelko, ale w sumie puder sypki uzywa sie w domu, wiec nie jest to az taki problem :)

...dodać mąki?

Jestem z niego zadowolona choć nie do końca,matowi ładnie,choć zobaczymy jak sprawdzi się w cieplejsze dni, skóra jest jedwabista,i miła w dotyku,ale ...kupiłam ciemniejszy odcień by nie być za bladą i jestem za ciemna, odejmuje gwiazdkę za brak pośredniego odcienia bo taki właśnie byłby dla mnie najlepszy.
PS. Niech ktoś napisze w recenzji AVONu, czy można zmieszać puder sypki z mąką, by go rozjaśnić???

polecam :)))

Bardzo dobry puder. Ładnie rozprowadza się po twarzy i matuje. Jest nieslychanie wydajny. Nie ma drazniacego pudrowego zapachu. Jedynym minusem jest koromysłowate opakowanie. Kto to wymyslił? Musialam go przesypać do jakiegoś starego opakowania. Dlatego nie daję mu 5 gwiazdek.