18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Szczęśliwa Krówka, Mydełko w kostce

Szczęśliwa Krówka, Mydełko w kostce

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 g
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mydełko krówka wchodzi w skład specjalnej serii barwnych mydełek, których orzeźwiający cytrusowo-kwiatowy zapach przez długi czas utrzymuje się na nawilżonej skórze. Zabawne kształty i kolory zwierzątek czynią z nich urocze maskotki dla najbliższych. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Delikatne glicerynowe mydełko w kształcie krówki. Nadaje się do wrażliwej skóry. Ręcznie wykonanana kostka kryształowa na bazie roślinnej. Posostawia na ciele delikatną kremową powłokę.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

W imieniu krów protestuję

Jestem wielką fanką krowy jako ikony, i świetnym adresatem dla producentów, którzy zdecydują się na jakiekolwiek związki z krowami w ich produktach (vide Miss Milkie Pupy). Jakiekolwiek nie oznacza jednak durne - a takie jest niestety połączenie sympatycznej w kształcie krówki z zapachem cytrynowej kostki do toalet z lat 80-tych. Po co to? Nie wiem, mydło ładnie wygląda, straszliwie śmierdzi, pieni się nienajgorzej, nieco wysusza skórę (mimo przezroczystej warstwy wazelinopodobnej na spodzie), było by moim nr jeden, bo nie traci kształtu i ładnie się zmydla, zachowując blednący wypukłości zwierzaka - ale ten zapach... nie. Zdecydowane nie. Krowa zasługuje na więcej.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  0
  produktów

  263
  recenzji

  169
  pochwał

  10,00

 2. 2

  6
  produktów

  273
  recenzji

  57
  pochwał

  8,31

 3. 3

  9
  produktów

  91
  recenzji

  302
  pochwał

  7,82

Zobacz cały ranking