AA, AA Cera wrażliwa, Krem intensywnie nawilżający na lato SPF8

AA, AA Cera wrażliwa, Krem intensywnie nawilżający na lato SPF8

Krem na lato SPF8 z alantoiną, prowitaminą B5 i naturalnym filtrem UVA/UVB. Zapewnia 24 godzinny efekt nawilżenia.

Zatyka pory

To moja pierwsza tubka tego kremu. Moja skóra jest po nim średnio nawilżona, krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, ma filtr uv. Cera się po nim nie przetłuszcza. Dobrze trzyma się na nim makijaż. Na razie na 3 gwiazdki, zobaczymy, co będzie dalej.

Po 3 tygodniach stosowania: Niestety, krem wylewa się z tubki, muszę go trzymać w dziwnych pozycjach ;-). Zatyka też pory, to jego największa wada. Skóra jest po nim szara, jakby niedotleniona. Szkoda, że krem nie ma mocniejszego filtru uv, 8 to zdecydowanie za mało na lato. Odejmuję gwiazdkę.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..w trakcie 1., bardzo wydajny krem.
Już nie chcę go używać, leży na półce.

Nieporozumienie

Krem na lato z faktorem spf 8?! Chyba coś się Oceanikowi pozajączkowało. Ja rozumiem spf 30 i więcej, ale nie 8! Do tego krem jest tłusty, zatyka pory, nie wchłania się. Dobrze, że dostałam go do wypróbowania, inaczej wyrzuciłabym pieniądze w błoto :(

ten tego, nie polecę...

Ja muszę niestety dodać łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Kupiłam ten krem, bom wrażliwiec, a nawilżona i chroniona być chciałam. Po zużyciu połowy z 75 ml stwierdzam, że muszę go odstawić, ponieważ zatyka pory. Zatyka i robią się najzwyczajniej w świecie pryszcze. Na opakowaniu stało: do każdej cery. Ja mam tłustą i wrażliwą, więc zmodyfikuję: do każdej z wyjątkiem tłustej i wrażliwej około 30-tki. Z plusów - nawilżenie i wchłanianie - obydwa całkiem fajne :)

ilość zużytych opakowań: ...połowa

3 rodzaje dolnej kreski

bardzo dobry krem

Dla mnie krem jest bardzo dobry, bo mam wrażliwą skórę. Jest bezzapachowy, co mi bardzo odpowiada. Po innych kremach o pięknych zapachach od razu twarz robi mi się czerwona i cała piecze. Krem ma bardzo fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, jest bardzo wydajny. Naprawdę polecam!
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

mój ulubiony

Bardzo lubię ten kremik. Jest lekki i dobrze nawilża.Stosuję go od maja do września i to dwa lata pod rząd tak więc musi mi odpowiadać.Polecam!! Jest bezzapachowy i moja wrażliwa cera bardzo go lubię. Skład:
Aqua, Glycerin, Octyl Stearate, Shea Butter, Steareth-2, Dicapryl Ether, Steareth-21, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Citrate, Triisononanoin, Glucoproteins and Yeast Extract and Aleuretic Acid and Glyceryl Polymethacrylate, Tocopheryl Acetate, Cyclomethicone and Dimethicone, Methylparaben and Propylparaben, Panthenol, Dimethicolon, Allantoin, Methyldibromo Glutaronitrile and Phenoxyethanol.