Samoopalacz do twarzy w kremie

Samoopalacz do twarzy w kremie

Samoopalacz w kremie w wersji do twarzy Soraya ułatwia uzyskanie efektu naturalnej opalenizny. Lekka konsystencja pozwala na jednolite rozprowadzenie na skórze. Receptura samoopalacza została wzbogacona o wyciąg z aloesu o właściwościach nawilżających naskórek. Preparat dostępny jest w wersji dla jasnej i ciemnej karnacji.
Efekt opalenizny pojawia się już po 3 godzinach. Aby uzyskać intensywniejszy odcień należy ponownie zastosować preparat. Trwały efekt opalenizny uzyskuje się stosując samoopalacz 1-2 razy w tygodniu.

Cena: 14 zł / 50 ml

Polecam!!!

Bardzo dobry samoopalacz!

Mam wersję do ciemnej karnacji, a karnację mam jasną.
Najważniejsze przed nałożeniem samoopalacza jest zrobienie peelingu, nałożenie lekkiego kremu nawilżającego i samoopalacza :)
Kosmetyk szybko się wchłania, nie robi smug, efekt już po jednym nałożeniu.
Dodam, też że schodzi równomiernie.
Daje piękny złocisty odcień POLECAM

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:mało jest wydajny

Kolejny jaki wypróbowalam, w sumie daje niezly kolor, ale nie polecam dla skory z problemami. Dziala paradoksalnie - na cere mieszana dziala wysuszajaco, az za bardzo. Zatyka pory, gdzie wysuszajac, nie powinien tego robic.

Używam tego produktu od: 2m

świetny:)

Widzę,że produkt nie jest bardzo popularny więc postanowiłam go bronić :D jak dla mnie ma same plusy, mam baardzo jaśniutką cerę(jaśniejszą niż Dermacol 211) i trochę ją przybrązawiam od czasu do czasu żeby nie wyglądać sino. Mimo że nie miałam za bardzo doświadczenia z samooplaczami od początku dobrze mi się żyło z tym Sorayowym,nie robi żadnych smug,wychodzi łądny delikatny kolorek (wersja do jasnej karnacji), nie zapycha mnie ani nie podrażnia - a mam bardzo wrażliwą cerę na buzi.Jedyne co to może być za jasny dla niektórych,ale dla dziewczyn z jasną cerą polecam jak najbardziej :) Aha no i jeszcze - jest wydajny i nie śmierdzi,chyba że nakładany w bardzo dużej ilości

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

taki sobie

bardzo rozczarowałam się tym samoopalaczem ponieważ Soraya to dobra marka a ten produkt jest kiepski
zostawiał brzydkie plamy
zapach mi nie odpowiadał
nie naturalny kolor po jego zastosowaniu
dla mnie zadna REWELKA

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

był dobry

Kiedyś zużyłam dwie tubki tego kremu samoopalającego. Ostatnio chciałam również go kupić, bo zrezygnowałam z solarium i wyglądam strasznie blado. Niestety, nie znalazłam go ale kupiłam coś co daje identyczny efekt(Ava). No ale wracając do samoopalacza Soraya...Używałam tego do jasnej karnacji, na początku oczywiście nie umiałam go nakładać,ale gdy się wprawiłam, efekt był ok, opalenizna trzymała się kilka dni. Nie wiem dlaczego dziewczyny wypisują tu o właściwościach bakteriobójczych, ja mam tłustą cerą, w zasadzie trądzikową i samoopalacz tylko natłuścił ją jeszcze bardziej i powodował powstanie nowych krost lub zaostrzenie tych które już były ...Ale czego się nie robi by być opaloną :| Ogólnie polecam dla dziewczyn nawet tych bladolicych jak ja, byleby go umiejętnie nakładały.

Używam tego produktu od:uzywalam ok. 2 lata temu

D o b r y.

Kupiłam go przed jakąś uroczystością, aby się trochę "opalić". Wtedy niedoceniłam go, wydawał mi się tak zwykły, słabo nadający kolor, że aż miałam ochotę go komuś odstąpić. I dobrze, że tego nie zrobiłam.

Mam wersję do ciemnej karnacj, a należe do bladolicych.

Mineło ok. 3 miesięcy i teraz, aktualnie znowu zaczełam go używać. Tak bez okazji. Mogę z czystym sumieniem napisać, że jest to jeden z lepszych samoopalaczy jaki miałam.
Ładnie i szybko się wchłania, NIE ŚMIERDZI, nie robi smug na twarzy, zacieków. Fakt, że staram się go dokładnie rozprowadzić. Nie brudzi dekoltów bluzek, ręcznika. Schodzi równomiernie. Nadaje buzi rónomierny złocisty odcień. Wydajny.
Ma w sobie jakieś właściwości leczące, bo wysuszył mi jakieś dwie, zbłąkane krosty. Nie pojawiły się nowe. Cera ideał!
Mam cere mieszaną, a ten samoopalacz trochę wysusza moją skóre. Jednak ciesze się z tego, bo mam cały dzień matową buzie. Dlatego czekam, aż samoopalacz się wchłonie i następnie nakładam jakiś krem nawilżający.

Jestem zadwolona zwłaszcza, że dobra jakość za 9,oo zł!
Kupię ponownie, bo jest wart tego. :)

Na razie zostawiam 4 * * * * wrócę z ewentualnym uzupełnieniem recenzji. :)

Ilość zużytych opakowań: ... W trakcie 1-szej tubki. Używam go systematycznie od jakiegoś czasu.

najlepszy

Próbowałam wielu innych, w tym drozszych, jednak ten jest najlepszy. mam cerę mieszaną i czasami zdaża się że coś na niej wyskoczy, a wtedy od razu stosuję ten samoopalacz i koniec problemu już następnego dnia. on chyba ma jakięś własciwości bakteriobujcze:) serio. używam tego do ciemnej karnacji do twarzy( moja buzia jest normalna ani b. blada ani b.ciemna). acha uzywa go też moja mama która ma cere raczej suchą i skłonną do podrażnień i w żadnym wypadku nie chce używać innego niż ten. jak dla mnie faworyt i juz przestałam eksperymentować z innymi. no i uważam że jest b.wydajny - polecam

to jest samoopalacz???

Mam wersje do jasnej karnacji. To moj pierwszy samoopalacz. Pierwsze, co mi sie rzucilo w oczy po uzyciu - czy to oby na pewno samoopalacz??? niezauwazylam prawie zadnego efektu, taki baaardzo delikatny, ze przyciemn8il tylko leciutenko strefe T (czolo, nos, broda), a policzkow nie ruszyl. Chociaz nawet nie bylo widac roznicy, bo prawie wcale nie zadzialal... Nastepnym razem posmarowalam mocniej policzki, ale efekt ten sam. No nie wiem juz sama - na mnie po prostu on NIE DZIALA !!!

super.

Ostatnio porzuciłam samoopalacze i balsamy do ciała-opalam się w solarium,jednak nie opalam twarzy.
Stosuję samoopalacz do tewarzy Soraya.
Dotychczas moim ulubionym był Nivea-ten jest bardzo podobny,tylko tańszy.

Ma fajna konsystencje,nie mam się do czego przyczepić-szybko i łatwo się wchłania.
slicznie "opala" - widocznie,ale nie nachalnie już po 1 użyciu.
Efekt ciemniejszej buźki utrzymuje się 2 dni,więc warto stosować kosmetyk co 2 dni.
jest niesamowicie wydajny-widac,ze starczy na długo.

Nie pachnie zbyt ładnie,DHA po 3 godzinach jest wyczuwalne, kolor pojawia się troszkę później.
Nie tworzy plam,jeśli go użyjemy w rozsądnej ilości.

Polecam ******

Cena jest bardzo atrakcyjna,jeśli portfel świeci pustkami..
zapłaciłam 9zł :)

okropny

Dla mnie jest kiepski: ma zbyt płynną konsystencję, śmierdzi już podczas nakładania (nie mówiąc o tym co dzieje sie po 2-3 godzinach), nadaje taki sztuczny, pomarańczowy kolorek i wyszusza do tego stopnia, że skóra na czole i wokół skrzydełek nosa schodzi mi płatami.

może być

Nie lubię samoopalaczy do twarzy, mam niezbyt wprawną ręke do ich nakładania, drazni mnie ich zapach i mam wrażenie, że nie wyglądam naturalnie.
Na ten skusiłam się latem aby nie straszyć otoczenia bladościa swojego lica. Kupiłam wersję do jasnej karnacji, trochę bez przekonania...Ale przyjemnie się rozczarowałam :D . Kremik dobrze się wchłaniał, efekt opalenizny pojawiał się szybko, po około 4 godzinach, kolor bardzo naturalny, nie za ciemny (po 1 warstwie), nie żółty raczej podobny do delikatnej naturalnej opalenizny. Co miłe, po kilku próbach udało się tak go nakładac aby zminimalizować widocznośc przebarwień na moim czole. Do jednego nie potrafię sie przekonać - zapach!! okropność!!
Ogólnie - jestem zadowolona, aha cena bardzo przyzwoita w stosunku do ilości oraz wydajności.

Super samoopalacz w super

Ostatni raz stosowałam tego typu kosmetyk (samoopalacz do twarzy) kilka lat temu i mam złe wspomnienia. Starałam się opaliniznę uzyskać chodząc na solarium 2-3 razy w miesiącu. Jednak teraz jestem w ciąży i musiałam z tego zrezygnować. Samoopalacz ten kupiła mi mama (10zł) po wysłuchaniu moim lamentów jaką to mam okropną ziemistą cerę.
Jestem bardzo zadowolona chociaż początkowo miałam zamiar włożyć go do szuflady i wogóle nie używać. Mam wersję do jasnej karnacji więc tylko o niej mogę pisać-jest to samoopalacz bardzo delikatny, ma ładną konsystencję i mi osobiście nie przeszkadza jego zapach (a podkreślam, że jestem w ciąży i mam wyostrzony węch :) ). Naprawdę warty polecenia, ponieważ nie nadaje cerze żółtego odcienia i nie pozostawia żadnych smug. Polecam!