Samoopalacz do ciała w spray`u

Samoopalacz do ciała w spray`u

Samoopalacz do ciała w praktycznym opakowaniu z atomizerem, który ułatwia aplikację preparatu. Nadaje skórze bardzo naturalny efekt złocistej opalenizny. W zależności od naturalnego odcienia skóry należy dobrać wersję do jasnej lub ciemnej karnacji.
Samoopalacz błyskawicznie się wchłania i nie wysusza skóry. Receptura kosmetyku została wzbogacona o wyciąg z aloesu o właściwościach regenerujących i nawilżających.
Efekt naturalnej opalenizny jest widoczny na skórze już po trzech godzinach.

Cena: zł / 150 ml

żółtaczka

Wyglądałam po nim jakbym chorowała na żółtaczkę. Tak intensywnej żółci nie miałam chyba po żadnym samoopalaczu...Tragedia.z tym kosmetykiem..zostawia smugi..jest nietrwały..za szybko wsiąka...żadnych plusów...

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:część 1

efekt ładny,ale podrażnia

Hm.. ja oddałam ten samoopalacz po 1 użyciu,ale to nie dlatego,że jest zły,lecz uczulił mnie i podrażnił.
Porobiły mi się czerwone plamki,bardzo piekące i wysypka.
A szkoda.
Samoopalacz fajniutko się rozprowadza,natychmiast wsiąka i ładnie opala.
Nie jest to pomarańczowy kolor,czy też tandetny "świński brąz".
Bardzo ładny kolorek, nie jasny,nie za ciemny. Poprostu-po 1 użyciu już wyglądałam jak po seansie w solarium.

Fajny,szkoda,że nie dla mnie.

dobry

Samoopalacz do ciała w spray'u kupiłam w promocji gdzie gratis dodawano samoopalacz do twarzy. mając w pamięci doświadczenia z poprzedniego lata kupiłam samoopalacz do ciemnej karnacji pomimo, że tak naprawdę zbyt ciemnej nie mam ( te do cery jasnej po prostu dają mizerny efekt, przynajmniej u mnie). Tak więc samoopalacz ten ma całkiem przyjemny zapach, dobrze się rozsmarowywuje i szybko wchłania, ale efekt nie jest widoczny po 3 godzinach jak zapewnia producent, lecz dopiero gdzieś po dwóch zastosowaniach np. dzień po dniu. Nie wiem narazie jak długo trzyma sie taka opalenizna, bo jeszcze zbyt krótko go uzywam.
Cena atrakcyjna, bo za samoopalacz do ciała i do twarzy , który był gratis zapłaciłam w drogerii Natura 20 zł