Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Provoke, Compact Powder (Puder w kompakcie)

Provoke, Compact Powder (Puder w kompakcie)

Lekki puder matujący przeznaczony do wykończenia makijażu jak i retuszu w trakcie dnia. Jedwabista konsystencja doskonale stapia się ze skórą i dopasowuje do jej struktury i kolorytu nadając naturalny wygląd. Posiada właściwości absorbujące nadmiar sebum, zapewniając długotrwały efekt matowienia. Zawiera Vitamin Complex o działaniu nawilżającym, ochronnym i odmładzającym, który zapobiega wysuszeniu skóry i zapewnia jej aksamitną gładkość i elastyczność. Delikatny efekt pokrycia. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Cena: 75zł / 9g
/n/

matujące
Krycie
lekkie

Produkt średniej jakości

Plusy:
- estetyczne, wygodne opakowanie
- wydajność
- długotrwały efekt matu

Minusy:
- gama kolorystyczna (każdy z kolorów jest dość ciemny, puder nie nadaje się dla osób o bardzo jasnej karnacji)
- puder lekko ciemnieje na twarzy
- cena zupełnie nieadekwatna do jakości
- zapach
- produkt mocno podkreśla suche skórki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371966].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wart swojej ceny

Mam tłustą cerę. Zazwyczaj używam pudru sypkiego, bo taki najlepiej matuje moją skórę, a także jest lekki i jej nie zapycha. Postanowiłam jednak spróbowac nowości od Dr Ireny Eris. Rozoczarowałam się, szczególnie przy takiej cenie, ale do rzeczy...

PLUSY:
- opakowanie- bardzo eleganckie, z lustereczkiem, puszkiem
- nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia
i to by było na tyle...

MINUSY:
- puder totalnie nie matuje!!!! Używam pudru sypkiego od Jadwiga bądź pudru Bambusowego, które kosztują niespełna 25zł, mają trzy razy większą pojemność i jeżeli chodzi o mat, to sprawują się o niebo lepiej niż Provoke
- cena- kosmiczna jak za taką jakość
- pojemność- malutko
- puder słabo kryje
- efekt wykończenia wydaje mi się mało naturalny i subtelny
- mam wrażenie uczucia cięzkości na twarzy mając go na sobie.

Zdecydowanie nie dla mnie. Jestem ciekawa sypkiego pudru z tej kolekcji, ale na razie zraziłam się do pudrów Provoke :P

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952023].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Zaintrygowaly mnie kosmetyki jak tylko postawili w Rossmannie szafe. Czekalam z zakupem do sierpnia, bo mialam bon na minus 40% ceny. Gdyby nie bon, to bym sie dosyc mocno zastanawiala nad zzakupem. Jakby nie patrzec ceny serii provoke troche zaporowe jak na kosmetyki z rossmanna. No, ale sie skusilam i nie zaluje. Piekna pudernicza. ladny zapach, drobno zmielony wiec nie widac na twarzy. Kolor sie idealnie dopasowuje- mam 120 natural touch. Matuje na kilka godzin, ale w ciagu dnia potrzenme sa poprawki. Dzieki temu,ze jest drobny to po kilku poprawkach nie wygladamy jakbysmy mialy tone makijazu na twarzy. Nie wiem czy kupie ponownie, ale jesli tak to tylko w promocji. Normalna cena to 79 zl.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931896].usefull || 0 }}% pomocna.