Helena Rubinstein, Vertignous Mascara (tusz podkręcający)

Helena Rubinstein, Vertignous Mascara (tusz podkręcający)

Pojemność 5,5 ml

Maskara o płynnej konsystencji, podkręcająca i rozdzielająca rzęsy, dzięki której spojrzenie ma stać się wyrazistsze i przyciągające uwagę.
Formuła zawiera Extra Curve SystemTM (opatentowany kompleks odpowiedzialny za pogrubienie i podkręcenie rzęs), pigmenty oraz składniki pielęgnacyjne zapewniające elastyczność rzęs (pro-witaminę B5, olej z nasion bawełny, wosk jojoba).
Specjalna szczoteczka o wrzecionowatym kształcie i sztywnych, rzadko rozłozonych włoskach ułatwia podkręcenie i podniesienie rzęs, nawet tych w kącikach oczu oraz ich doskonałe rozdzielenie.
Dostępna w czterech kolorach.

Cena: ok. 130 zł / 5,5 ml

Masakra...

jak ten tusz śmierdzi. Gdybym to wiedziała przed zakupem, nie wiem czy bym kupiła. Fakt, nabyłam go za psie pieniądze ale chyba bym się nie skusiła, gdybym wiedziała, że ma taki chemiczny smrodek, który wyciska mi łzy z oczu!. Mam wersję wodoodporną, brązową. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Porażka

Tusz kiepsko podkręca,nie pogrubia,nie wydłuża,nie ma intensywnego koloru. Można nałożyć jedna warstwę,ale przy drugiej trzaba uważać bo tusz momentalnie zasycha i można bardzo łatwo zafundować sobie posklejane rzęsy z grudkami. Tusz znika z rzęs bardzo szybko. Na szczęście nie kruszy się i nie ma efektu misia pandy. Nie jest to jednak plus, bo wolałabym,żeby jednak zostawał na rzęsach! Jedyne co naprawdę mnie zachwyciło to przepiękne opakowanie. Zraziłam się do produktów HR,naprawdę liczyłam na więcej kupując maskarę w tej cenie! Być może spodoba się niektórym kobietom. Tym,które nie lubią bardzo(!) subtelny makijaż. Te,które chcą spektakularnego efektu niech nawet nie testują w perfumerii.

Ilość zużytych opakowań: wciąz , już lekko wyschnięte

fajny

Używałam go przez rok. Trochę szybko zasycha, ale dokładałam kropelkę wody na szczoteczkę raz na tydzień. Uważam, ze jest bardzo dobry. Naprawdę podkręca i wydłuża rzęsy. Moje są akurat dosyć krótkie i grube i efekt był bardzo dobry. Bardzo wydajny i naprawdę wydłużający, kupie jeszcze na pewno. teraz mam wersję HR wydłużającą HR, ale nie podkręcającą i już takiej nie kupię - próbując pokręcić rzęsy ciągle pozostawiam na górnych powiekach czarne kropki - nie lubię tego.

Manicure - gradientowe kropki

Bardzo Dobry

Bardzo dobry tusz, ładnie podkręca rzęsy :) jeden z najlepszych jakie dotąd używałam, zdecydowanie lepszy od extravagant :D jedyny minus tego tuszu to to , iż dość szybko wysycha.

Średniaczek

Ładne opakowanie, niewymyslne, dobra szczoteczka która ładnie rozdziela rzęsy. To tusz który dośc dobrze sprawuje się prze pierwszy miesiąc, choć podkręcanie rzęs to raczej nieprawda. Zwolenniczki spektakularnego efektu też będą rozczarowane, bo tusz bardzo lekko wydłuża rzęsy. Niestety szybko zmienia swą konsystencję, staje się gęsty i trudno go już tak ładnie rozprowadzić. Faktycznie jakos tak w ciągu dnia znika z rzęs... wieczorem jakby było go dużo mniej na oku - na szczęście nie zauważyłam żadnych pozostałości na policzkach. Może i nie jest najgorszy ale zważywszy cenę - nie polecam. Można kupić wiele innych, tańszych i o lepszej jakości.

bez zachwytów

Rozczarował mnie. :(Spodziewałam się ładnego, mocnego efektu a tu -malizna... ;)W dodatku w jakiś - na szczęście - niewidoczny sposób "znika" z rzęs po kilku godzinach!Dodatkowy plus za ładne rozczesywanie rzęs.

kompromis

coz uzywalam tego tuszu bo balam sie ze trafie na cos gorszego... kiedy byl swiezutki to nawet ladnie wygladal - tzn. nie robil rzesom krzywdy ale tez i nie sprawial ze wygladaly oszalamiajaco. po okolo 3 tygodniach robil sie smolisty i zamienial rzesy w owadzie nozki.za namowa wizazanek przestawilam sie na "sztuczne rzęsy" YSL i jestem szczesliwa z tego powodu

fajny

Pierwsza dostalam w prezencie - w zestawie z kremem i od razu polubilam. ladne opakowanko (proste, nie lubie udziwnianych), dobra szczoteczka. Tusz bardzo trwaly i wydajny. Testowany i zima i latem - zawsze sie sprawdzal. Zawsze mam wersje nie wodoodporna a mimo to nie narzekam na rozmazywanie. Staram sie zawsze kupowac w zestawach promocyjnych, nie ciezko dostac a dodatkowo plyn do zmywania oczu lub inne kosmetyki :-)Ilość zużytych opakowań: ok 4

w miare

zaczne od tego ze wersja wodoodporna tego tuszu jest wogole beznadziejna-szybko wysycha,rozmazuje sie,jest trudna do usuniecia i sprawia ze rzesy wygladaj jak nozki pajaka. wersja nie-wodoodporna jest lepsza-po nalozeniu warstw efekt jest ok.Ale jest jedno "ale" :-( tusz sprawdza sie tylko na miekkich i niezbyt gestych rzesach. uzywm go bo boje sie ze trafie na cos gorszego niz on. za ta cene moglby byc lepszy

nic specjalnego

Produkt co najmniej średni do swojej nie średniej :) ceny. Nie było widać efektu podkręcenia rzęs, mascara osypywała się po całym dniu, rzęsy miałam sztywne jak druty. Sądząc po cenie tusz ten powinien być rewelacyjny - jest to jednak kolejny taki sobie produkt HR.<BR>Duże rozczarowanie!!!<BR>

dla mnie świetna!

No cóż pewnie nie jestem zbytnio obiektywna przynajmniej jeśli chodzi o cenę tej mascary, bo za pierwszym razem dostałam jej próbkę, a później sama mascara została mi sprezentowana. Już bardzo pozytywnie zaskoczona byłam wysoką jakością próbki, tusz był świeży, nie osypywał się , bardzo ładnie podkręcał rzęsy (jednak bez nadmiernie teatralnego efektu). Z później otrzymanej mascary także byłam zadowolona i po jej zużyciu chyba nie będę eksperymentować i wydam te 130 zł (w tej cenie są też promocyjne zestawy mascara + zmywacz do rzęs).

za tą cenę...niebardzo

Byłabym niesprawiedliwa pisząc, że jest zły. No ale na tą cenę...I pewne zdanie, które usłyszałam od faceta "chyba ci się tusz osypał" mówi samo za siebie... Aż krew zalewa kiedy się pomyśli ile to kosztowało! Pozatym nie podkreśla rzęs w efektowny sposób, tak jak np. YSL (faux cils). Nie byłam zadowolona, ale podkreślam, że są gorsze. Jednak moja ciotka jest zadowolona i od dłuższego czasu używa pogrubiającego tuszu HR.