Dr Irena Eris, Provoke, Star Shimmer (Rozświetlacz w kompakcie)

Dr Irena Eris, Provoke, Star Shimmer (Rozświetlacz w kompakcie)

„Gwiezdny” rozświetlacz w pudrze to harmonijne połączenie trzech korygujących i podkreślających blask kolorów, nadających cerze subtelną świeżość i magiczny blask. Idealny zarówno do ożywienia cery, jak i do rozpromienienia spojrzenia. Polecany do wykończenia makijażu zapewniając (w zależności od intensywności użycia) naturalny efekt wypoczętej cery jak i efektowny makijaż w stylu „glamour”.
Zawiera substancje nawilżające, wygładzające skórę.

prasowane

Rozświetlacz wysokiej klasy

Rozświetlacza używałam przez kilka lat i z chęcią zakupię kolejne pudełko tylko nie wiem gdzie go dostać. Kosmetyk ten ma delikatną chłodną różowo-perłową poświatę i taki kolor pozostawia na twarzy. To co widzimy w pudełku równa się to co widzimy po nałożeniu na twarzy. Rozświetlacz jest raczej lekki ale można też dodać mocy nakładając go więcej. Dobra konsystencja/struktura kosmetyku plus właściwości delikatnie nawilżające sprawiają, że rozświetlacz dobrze się nakłada, rozprowadza i trzyma. Eleganckie i bardzo solidne pudełko z lusterkiem jest dużym plusem. Jeden z niewielu dostępnych na rynku rozświetlaczy dla osób o chłodnej karanacji. Zero złota i ciepłych refleksów. Wydajny.

Efekt glow? Lubię bardzo.

Rozświetlacz Dr Irena Eris kupiłam, ponieważ ostatnio bardzo lubię w swoim makijażu efekt glow, który sprawia, że cera wygląda znacznie zdrowiej i bardziej promiennie. Zdecydowałam się na ten produkt ze względu na to, że był akurat w promocji i cena była całkiem przystępna oraz dlatego, że rozświetlacz też ma dobre opinie. Dodam, że moja cera jest ostatnio dość kapryśna, miejscami słucha, miejscami się świeci, a od wielogodzinnego noszenia maseczki pojawiają mi się zaskórniki na policzkach, co wcześniej się nie zdarzało. Dlatego też zależy mi na tym by kosmetyk nie pogłębiał tych dolegliwości.

OPAKOWANIE
Rozświetlacz zapakowany jest w białe, plastikowe pudełeczko, wewnątrz którego znajduje się lusterko. Uważam, że jest to poręczne gdyż pozwala poprawić makijaż poza domem. Nie mniej brakuje mi tutaj gąbeczki, co w sumie może być utrudnieniem do malowania się na mieście. Na opakowaniu jest delikatny, srebrny wzór, który się nie ściera i napis z nazwą marki. Jak dla mnie całość prezentuje się minimalistycznie. Zatrzask jest raczej solidny, także nie ma większego ryzyka, że kosmetyk otworzy się w torebce. Sam rozświetlaczy ma bardzo ładny wzór trzech gwiazdek w kolorze różowo- fioletowym, prezentuje się to naprawdę estetycznie i oryginalnie.

KONSYSTENCJA
Konsystencja tego wyświetlacza jest kremowo-sypka. Łatwo nakłada się go na pędzel, a następnie na skórę i praca z tym rozświetlaczem jest naprawdę wygodna. Można nim bez problemu wykonać ładny makijaż. Rozświetlacz dobrze trzyma się skóry, nie osypuje się, nie migruje i nie tworzą się świecące placki, które są jest nieestetyczne.

ZAPACH
Tu zapach jak dla mnie jest neutralny i po nałożeniu na twarz w ogóle go nie wyczuwam, także jeśli ktoś nie lubi perfumowanych kosmetyków, które czuje się na buzi podczas noszenia to będzie zadowolony.

DZIAŁANIE
Ja używam rozświetlacza jako jeden z etapów makijażu i jest to ostatnio jeden z ulubionych produktów właśnie, zwłaszcza teraz wiosną. Nakładam go głównie na policzki, nos, czoło i odrobinę na brodę. Używam do tego głównie pędzla bo pozwala mi to uzyskać delikatny, naturalny efekt bez kleksów. Ja zdecydowanie wolę mniejszą ilość, która nadaje zdrowego blasku, a przy tym nie wygląda to zbyt dyskotekowo. Rozświetlacz ładnie wtapia się w skórę i w podkład, którego używam. Nie zlewa się w placki, które świeciłby jak choinka. Uważam, że efekt ten jest bardzo subtelny. Oczywiście można go wzmacniać i budować kolejnymi warstwami. Trwałość jest bardzo przyzwoita i widać to kiedy nosi się maskę, która nie ściera go zbytnio z buzi (trzyma się dobrze skóry). Ja zwykle łączą wszystkie trzy kolory, uzyskuję dość neutralny odcień (myślę, że jest uniwersalny dla różnych karnacji) i efekt taki mi odpowiada. Kolorystyka jest może z tych nieco chłodniejszych, bardziej w odcieniu srebrzystym aniżeli złotym na mój gust. Plus za brak brokatu w składzie.

NIEPOŻĄDANE
Rozświetlacze mnie nie podrażnia, nie zapycha skóry, nie powoduje zaskórników, krostek, żadnych reakcji alergicznych, nie pojawiło się zaczerwienienie czy pieczenie. Nie mam problemu z demakijażem, czy to za pomocą żelu czy płynu micelarnego. Trwałość jest bardzo przyzwoita zaś efekt naturalny a nie groteskowy i tandetny.

WYDAJNOŚĆ
Rozświetlaczy jest bardzo wydajny, jest do tego typu produkt, który starcza na długi czas. Mam wrażenie, że po kilku tygodniach nie ubyło go prawie wcale.

CENA
Kosmetyk ten należy do średniej półki cenowej, nie jest on ani za drogi ani za tani. Myślę, że cena jest adekwatna do jakości. Mi samej udało się kupić go w promocji i wtedy wyszło całkiem okazyjnie. Także warto polować na przeceny.

Wspaniały rozświetlacz

Star Shimmer to jeden z moich ukochanych rozświetlaczy - a miałam ich sporo;-)
Kolorystyka jest piękna i bardzo oryginalna - to nie jest milionowy na rynku szampański rozświetlacz! Mieszanka bieli, różu i fioletu wbrew pozorom wcale nie daje niezdrowo chłodnego blasku, ale eleganckie, stonowane, cudowne glow.
Natężenie rozświetlenia można stopniować od bardzo delikatnego, przypominającego Meteoryty Guerlain do wyraźnej tafli. Produkt jest drobno zmielony i bardzo gładki, na policzkach nie widać poszczególnych drobin, tylko poświatę blasku - efekt jest przepiękny, nie wygląda jak nałożony rozświetlacz, tylko jak zdrowa, wypoczęta, dobrze nawilżona skóra. Wykończenie tego rozświetlacza jest naprawdę luksusowe:-)
Produkt jest bardzo wydajny, dopiero po kilku miesiącach namiętnego używania zobaczyłam denko.
Szata graficzna opakowania i lusterko wewnątrz są zdecydowanie na plus, jednak zamknięcie dosyć słabe, a plastik, z którego wykonano puzderko jest lekki i trochę byle jaki - ani trochę nie wygląda jak opakowanie produktu prestiżowego;-)
Właśnie wykańczam ten rozświetlacz - to, że mając w swoich zapasach sporo innych, które leżą i czekają, a ja zużywam z uporem maniaka ostatnie miniresztki Star Shimmera chyba najlepiej świadczy, jak bardzo produkt od dr Ireny Eris mi się podoba;-)
Bardzo żałuję, że wycofano go z oferty, uważam, że to naprawdę wspaniały produkt.

To nie jest jest rozświetlacz

Opakowanie: Opakowanie jest słabej jakości. Połamało się w rejonie zawiasów kompaktu po mniej niż tygodniu użytkowania. Puder noszony był luzem w torebce w której nie było innych ciężkich rzeczy – jedynie luźne kartki papieru, portfel oraz klucze.

Zapach: brak

Tekstura: W dotyku przypomina kredę szkolną. Produkt niedostatecznie drobno zmielony.

Trwałość [cera tłusta]: około 4 godzin bez większego przemieszczania się. Kompletnie starł się po 6 godzinach. Reaplikacja w celu utrzymania optymalnego efektu wymagana co około 3 godziny.

Łatwość pracy: niska. Puder jest grubo zmielony i przywiera w miejscu nałożenia, powodując trudności w blendowaniu i różnice w kolorycie pomiędzy różnymi regionami twarzy wynikające z rożnego stopnia wyschnięcia podkładu.

Polecane narzędzia: Puder nie lubi się z mokrą gąbką , zbitymi pędzlami ani puszkami do pudru. Puszysty pędzel do pudru lub klasyczny pędzel kabuki sprawdzają się tu najlepiej.

Zgodność z opisem producenta: Pudry rozświetlające można interpretować dwojako – jako rozświetlacze w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, lub jako pudry matowe służące do utrwalania podkładu rejonach twarzy wymagających rozświetlenia(pod oczyma/podbródek/łuk kupidyna/łuk brwiowy/wzdłuż kości nosowej). Ten produkt nie sprawdza się w pierwszym znaczeniu tego terminu, ze względu na brak drobinek rozświetlających. Nie sprawdza się także w drugim znaczeniu, ze względu na sporą średnicę ziarenek pudru i, konsekwentnie, efekt „ciastka” jaki pozostawia po nałożeniu.

Uwagi specjalne: puder powoduje efekt białej twarzy przy wykonywaniu zdjęć z fleszem.

Opinia ogólna: Nie polecam tego produktu ani osobom szukającym rozświetlacza odbijającego światło, ani pudru do utrwalania rozświetlonych regionów twarzy przy konturowaniu.

Polecane alternatywy: Jako alternatywny rozświetlacz polecam trzykrotnie tańszy MegaGlo Highlighting Powder z Wet n Wild. Jako alternatywny puder rozświetlający polecam sypki Fit Me! z Maybelline.

Delikatny róż i rozświetlacz w jednym

Nie byłam przekonana do różu, w moim wykonaniu wyglądał on tragicznie. Kupiłam ten produkt nie czytając dokładnie ze jest on produktem 2w1 (róż i rozświetlacz) . Nie żałuje !! To był najlepszy mój zakup . Róż ma delikatnie bladoróżowy kolor, rozświetlacz jest delikatnie napigmentowany - dlatego nie boje się nałożyć ich troszkę mocniej ponieważ wiem, ze nie zrobię sobie krzywdy:) dodatkowo pięknie pachnie, jest wydajny i jest wart swojej ceny . Zaczynam lubić produkty Dr Ireny Eris !

Delikatny

Opakowanie śliczne. Eleganckie i bardzo mocne. Produkt pięknie prezentuje się w opakowaniu. Jest to puder nie rozświetlacz. I do rozświetlenia strefy nad kośćmi policzkowymi nadaje się idealnie. Do stworzenia tafli nie. Nie pyli, nie kruszy się, nakłada się dość komfortowo. Jest konsystencji lekkiej. Wydajny ale nie trwały.
Aplikacja: 5
Konsystencja: 5
Jakość: 4 jako puder
Trwałość: 3
Ogólnie: 4,25

Absolutnie najlepszy rozświetlacz jaki miałam!

Dostałam ten produkt w prezencie na urodziny i z prezentu jest bardzoo zadowolona.
Po nałożeniu skóra jest miękka, aksamitna i taka delikatna., do tego pięknie rozświetlona.
Do tego ma bardzo ładne opakowanie :)

Idealny!

Kupiłam go w momencie,gdy używałam podkładu i pudru transparentnego tej samej marki. Polubiłam go w pierwszej chwili za eleganckie pudełko, lusterko i kompakt barw. Produkt spełnił moje oczekiwania. Rozświetlacz sprawia, że cera jest rozświetlona i wypoczęta. Daje delikatny i subtelny efekt. Produkt jest trwały, ma satynowo-pudrowe wykończenie. Używając tego rozświetlacza czuję się jak gwiazda :) Cena adekwatna do jakości

Naturalny blask bladych lic :)

Mam go już ponad dwa lata i nadal... mam ;) Ale tak to już jest w przypadku tego typu kosmetyków. Ciężko je wykończyć, tymbardziej że jednocześnie używa się miliona innych mazidel ;) Recenzowany rozswietlacz jest idealnym dla osób z naprawdę jasną, niemalże porcelanowa cerą... Efekt jaki pozostawia na skórze nazwałbym eleganckim, subtelnym który można odebrać jako naturalny blask cery, a nie stworzony za pomocą pędzla i kosmetyku. Jest więc świetnym produktem na codzień, gdy nie chcemy zbytnio błyszczeć. Fanki razacej wręcz tafli będą raczej zawiedzione. Rozswietlacz długo utrzymuje się na skórze oraz nie zapycha partii twarzy na które został nałożony. Eleganckie, plastikowe pudełko z dużym lusterkiem świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów. Mój egzemplarz po ponad dwu letnim użytkowaniu nadal wygląda bardzo dobrze.

Chemii między nami nie ma

Do tego produktu mam nieco mieszane uczucia, ze względu na efekt jaki on daje. Z tego względu można go kochać albo nienawidzić, gdyż to i wyłącznie kwestia preferencji. Sam produkt jest naprawdę wysokiej jakości. Zamknięty w gustownym pudełku z lusterkiem po otwarciu wita nas zapachem. I tu z mojej strony pojawił się już zgrzyt. Jest to miła kwiatowa woń lecz w mojej ocenie, aż za bardzo intensywna. Nie czuję się jak na łące pełnej kwiatów tylko jak na akcji testowania odświeżacza powietrza. Rozświetlacz jest sprasowany i ani trochę się nie sypie co jest jego ogromną zaletą. Po aplikacji daje bardzo, i to naprawdę bardzo naturalny efekt rozświetlenia, prawie niezauważalny. I właśnie to powoduje, że nie jest o moim faworytem, gdyż osobiście od tego rodzaju produktów oczekuję rozświetlenia widocznego z bazy NASA. Blasku nie wydobędzie nawet dokładanie kolejnych warstw, gdyż wyjdzie z tego plama a nie ładne wykończenie. Jest to tylko kwestia moich preferencji i na pewno sprawdzi się on u osób szukających subtelnego wykończenia makijażu. Na twarzy utrzymuje się przyzwoicie lecz w moim przypadku po paru godzinach był już ledwo zauważalny. Dodatkowo jego barwa jest nie tylko chłodnawo srebrzysta ale wchodzi w fiolet, więc sądzę że najlepiej sprawdzi się u osób z jasną porcelanową karnacją ale nie koniecznie z taką o beżowych podtonach. Produkt jest wydajny i starcza naprawdę na długo aczkolwiek jego cena wydaje mi się być dosyć wysoka.

nie przekonał mnie

Nie lubię produktów do makijażu Dr Ireny Eris. Uważam, że niezbyt trzymają się twarzy i trochę odbiegają od tego, co jest w pudełku. Nakładam rozświetlacz, przeglądam się w lustrze i coś próbuje dostrzec. Pojawia się nic. Gdzie to rozświetlenie? Na mojej twarz nic nie widać. Coś tam pod światło może - odrobinę rozświetlenia. Wywalona kasa. Za słabe działanie i zero efektu. Może to jest taki puder lub gadżecik. Dla opakowania można kupić.

Cudo

Skusiłam się na ten produkt za radą koleżanki. Ma cudowne opakowanie i przepiękny zapach. Kupiłam go na promocji w Rossmanie, kosztował ponad 35 - 40 zł. W standardowej cenie jest dość drogi, ale uważam, że ucieszy każdą kobietę, która lubi się malować i przywiązuje wagę do używanych kosmetyków.
Jest bardzo wszechstronny w użyciu. Na co dzień mała ilość produktu daje bardzo subtelny efekt rozjaśnienia, skóra wygląda jedwabiście i gładko. Nakładając większą ilość na dane partie można uzyskać dość mocny, ale nie przesadzony efekt rozświetlenia. To wyróżnia go spośród innych rozświetlaczy, które zawierają duże drobinki i twarz wygląda jak w brokacie. Ja nakładam płaskim pędzlem na kości jarzmowe, łuk kupidyna i koniuszek nosa, co sprawia, że skóra wygląda świeżo. Produkt nie osypuje się i nie rozmazuje. Nie tworzy brzydkich plam, nie zapycha skóry, długo się na niej utrzymuje. Bardzo wydajny nawet przy częstym stosowaniu. Opakowanie estetyczne i solidne, z dużym lusterkiem i łatwe w czyszczeniu.

Polecam dla kobiet, które cenią naturalny, nieprzesadzony makijażu. Piękny na prezent - ozdoba kosmetyczki.