Waterproof Eyeliner (konturówka do oczu)

Waterproof Eyeliner (konturówka do oczu)

Kredki do oczu - bardzo dużo ładnych kolorów, tanie i dość trwałe. Żyć nie umierać i wybierać :)

Cena: ok. 8 zł

Moja najlepsza kredka!

To zdecydowanie najlepsza kredka do oczu, jaką było mi dane używać. Nie rozmazuje się, ma trwałe i intensywne kolory. Nie jest ani za twarda ani za miękka. Nie rozmazuje się. Łatwo się ją ostrzy i łatwo zmywa. I bardzo wydajna (jeśli można tak powiedzieć o kredce).
Po prostu idealna:)
No i cena też zadowalająca- bardzo dobra jakość za niską cenę!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, a 2 w trakcie używania

nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobra jakość za nie wielką cenę.
Kredkę jest miękka, łatwo się maluje, w czasie malowania nie wałkuje się (tzn. z niektórymi kredkami jest tak, że w czasie malowania w jednym miejscu zostają grudki). Długo się utrzymuje, nie rozmazuje się. Bardzo wydajna

Jedyny problem jest taki:
Mam 2 kredki z tej linii czarną i metaliczną. Czarna super odpowiednia miękkość, łatwość malowania. Z tą drugą gorzej jest trochę twardsza i trzeba trochę się namachać żeby uzyskać zadowalający efekt

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Warta polecenia:)

Kredką łatwo sie maluje, dosyć długo sie trzyma i jest wydajna;)Miałam kiedyś okazje wypróbować droższa kredkę z loreal i od razu powróciłam do tej bez zastanowienia.... Jedyne zastrzeżenie to do jej wodoodporności....ale mało która kredka jest idealnie wodoodporna.To moja ulubiona kredka i najlepsza.Siostra po spróbowaniu jej poleciała od razu do drogerii zakupić ją :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 kredek:)

Manicure - pastelowe paski

Bardzo dobra

Kredka bardzo dobra. Poleciła mi ją mama, która używa jej już ładnych kilka lat.

Plusy:
-tania
-miękka
-łatwa w temperowaniu
-intensywna

Minus:
- szybko "zmywa się" z linii wodnej i zbiera się w kąciku oka

Całkiem OK

Mam kolor zielony - trochę metaliczny (E25). Nie używam jej często (ze względu na kolor, który nie często mi pasuje do reszty), ale jest całkiem OK. Mogłaby być tylko trochę miększa.

Używam tego produktu od: 2 lata

Świetna konturówka do oczu,posiadam ciemny nasycony brąz i czerń i jestem bardzo zadowolona - kolor na powiece u3muje się długo,kredka nadaje wyrazisty kolor.Jej dodatkowym plusem jest konsystencja - jest miękka,więc można nią namalować dokładny mocny makijaż oczu,cena - ok.10 zł oraz wydajność.Polecam :)

jestem zadowolona

Kupilam przypadkowo szukalam koloru szaro-srebrnego ,chcialam tez aby kredka byla miekka.Spelnia to wszystko.Dosc dlugo utrzymuje sie na powiece, trudno namalowac nia cieniutkie kreski,ale to mi nie przeszkadza,nie ma problemu z temperowaniem, gdyz sie nie lamie.Ogolnie godna polecenia .Co do wodoodpornosci to nie wiem ,gdyz nie sprawdzalam.

Używam tego produktu od:2 lata

Dobra.

Mam dwie: E21 i E5. Używam ich do codziennego makijażu i jestem zadowolona, ale wiem, że na rynku istnieją dużo lepsze kredki (i sama też mam lepsze), dlatego tylko 3 gwiazdki. Ale nie ma na co narzekać - łatwo się nakłada, a kolory są intensywne.

Moj KWC wśród kredek

Używam tej kredki od paru ładnych lat i jestem bardzo zadowolona, nie jest ani za miękka ani za twarda, dobra do malowania na zewnątrz jak i wewnątrz powieki. Zastanawia mnie jedynie zdjęcie tej kredki na profilu, w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej ;/

Plusy
+odpowiednia twardość
+nie rozmazuje sie
+łatwość rysowania

Minusy

brak

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: multum

Średnia

Oceniam kredkę brązową (nr E8). Kolor intensywny, choć maluję się trochę ciężko, muszę pociągnąć parę razy ponieważ jest trochę twarda. Na górnej powiece utrzymuje się dość długo, na dolnej jest już gorzej - po 2-3 zaczyna znikać.
Jeżeli chodzi o wodoodporność - zauważyłam, że jest ona wodoodporna dopiero w opisie na wizażu, jakoś nigdy nie zwróciłam uwagi na napis na kredce.
Ja zmywam ją od zawsze żelem do twarzy i nie ma z tym żadnego problemu. Wodoodporna to ona nie jest, to może że po spryskaniu fixerem.
Kredka przeciętna - nie ma szału, ale też mnie jakoś strasznie nie zawiodła.

Używam tego produktu od: 0,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

KWC

Bardzo lubie ta kredke do codziennego makijazu.Jest delikatna a oko nia obrysowane slicznie wyglada.Idealna do temperowania.Twardosc kredki swietna.Posiadaczka kredki stalam sie przez przypadek,doradzila mi ja pani w drogerii.Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

bardzo przystępna

Kredka jest super miękka, bardzo dobrze obrysowuje się nią oko (nawet niewprawną ręką- czyli moją ;). Trzyma się rzeczywiście nie za długo,ale mi to odpowiada gdyż rozmazana pozostawia efekt naturalnie ciemnej oprawy. Używam jej nawet czasem do brwi i spełnia tę funkcję lepiej niż specjalna kredka do brwi :)
Rysuje dość grubą kreską, przez to, że jest miękka nie da się jej naostrzyć do "szpilki", ale mi właśnie chodzi o grubszą linię.
Dla mnie idealna!
Cztery gwiazdki za te parę "ale", bo to co dla mnie jest plusem, dla innych może nim nie być :)

Używam tego produktu od: listopada 2005
Ilość zużytych opakowań: pierwsza kredka