Drula Superforte

Drula Superforte

Krem wybiela piegi, plamy i przebarwienia skórne. Zawiera skoncentrowaną dawkę naturalnego hydrochinonu (arbutyny), uzyskaną z owoców morwy (Arctostaphylos Uva Ursi). Zawiera również sproszkowany kwas mlekowy (alfa-hydroksykwas), oksybenzon oraz filtr przeciwsłoneczny UVA i UVB. Krem wybiela plamy i znamiona barwnikowe w hiperpigmentacji skóry (np. ostuda), jak również związane z zaburzeniami metabolizmu wątroby (plamy wątrobowe). Skutecznie usuwa przebarwienia posłoneczne, piegi i plamy na skórze, spowodowane wiekiem (plamy starcze). Krem należy nanieść na przebarwione partie skóry dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Nie stosować na zranioną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Unikać silnego nasłonecznienia. Kuracja powinna trwać 4-6 tygodni.

Filtry
SPF 15 – 30
w tubce
Struktura
bogate
krem
<50ml

Śmierdzący bubel

Stosowałam to mazidło regularnie przez 4 miesiące, dwa razy dziennie na przebarwienia posłoneczne na dekolcie. Niestety nie przyniosło to żadnego efektu. Preparat ma dość rzadką konsystencję, można powiedzieć, że wylewa się z opakowania, ma okropny zapach (co za szczęście, że nie musiałam nim smarować twarzy) i jak na coś, co w ogóle nie działa, jest drogi.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Malo skuteczny mimo regularnego stosowania

W przyszlym tygodnu beda 3 miesiace odkad zaczelam go stosowac. Moje spostrzezenia:

- plamy posloneczne/piegi jak byly tak sa. Moze sa odrobine jasniejsze, ale to raczej ze wzgledu na to, ze nie bylo sloneczka i zaczelam stosowac filtry-blokery. Przypuszczam, ze podony efekt wystapilby po zastosowaniu cytryny lub jakichs ziolowych maseczek.
- stosowalam krem regularnie, rano i wieczorem, a wiec wina nie lezy po stronie niekonsekwencji w uzyciu
- krem ma dziwny, chemiczny zapach, nie przeszkadzaloby mi to, gdyby dzialal
- zgadzam sie, ze nie nadaje sie pod makijaz
- jesli chodzi o mnie - jest wydajny, ale ja stosuje go tylko na mala partie skory na czole, dlatego przewiduje, ze starczy mi na kolejne 3 miesiace

No coz, zuzyje opakowanie do konca i jesli nastapi poprawa to sie odezwe. Poki co produkt ten mnie nie przekonuje...Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Edytuje: dodalam jednak jedna gwiazdke, bo teraz, w okresie zimowym cos tam jednak ruszylo. Nie jestem jednak pewna, czy to zasluga Druli czy po prostu brak slonca. Stosuje produkt dalej cierpliwie...

tak!

jestem bardzo zadowolona z tego produktu. polecila mi go pani farmaceutka, dopiero pozniej zapoznalam sie z opiniami na wizazu i jestem lekko zdziwiona-wiekszosc osob mowi tu o cierpliwosci i powolnym dzialaniu. ja natomiast uzywam tego kremu od niecalego tygodnia i widze naprawde dobre efekty! uzywam druli do rozjasniania plamek po wszelkiego rodzaju wypryskach (moja skora ma do nich sklonnosc, nawet po tych malych zostaja mi rozowawe plamki, ktorych nie moglam sie pozbyc). mala ilosc kremu nakladam na pojedyncze przebarwienia. na ulotce napisane jest by uzywac go rano oraz wieczorem-ja robie to tylko na noc, poniewaz krem niezbyt dobrze sie wchlania, nie nadaje sie moim zdaniem pod makijaz.
produkt jest wydajny (naklada sie minimalne ilosci), nie podraznia, ma przystepna cene (45zl).
nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz mam nadzieje, ze nie bedzie takiej potrzeby:)

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań troszke 1

Eris film 1

polecam

Jeśli ktoś borykał się z ostudą przez kilka lat to POLECAM! Moja walka z ostudą trwała 7 lat! Próbowałam wszystkiego: IPL, laser, Kwasy, sera, kremy, żele- wszystko przetestowałam. Od najdroższych po najtańsze. Działały, mniej lub bardziej, ale kiedy pojawiało się słońce (choć używałam blokerów i filtrów 50+) to i tak wracały każdego lata!! :-( W listopadzie 2009r. zrobiłam zabieg kwasami u dermatologa,(skóra zrobiła się jaśniejsza, ale plam nie zlikwidowały) a po miesiącu zaczęłam używać DRULI i wkońcu ruszyły! Ten krem stosowałam przez ostatnie 6 miesięcy. Po 2 miesiącach stosowania plamy bardzo się rozjaśniły, po 3 zniknęły. Stosowałam go nadal aż do końca maja br. Wróciłam właśnie ze słonecznych wakacji. Jestem mocno opalona, a moje plamy.... BRAK !!! O dziwo wkońcu jestem opalona z śliczną równiutką cerą. Żadnych plam! Żadnych przebarwień!
Polecam ten krem osobom, które są cierpliwe i chcą ostatecznych efektów!
Więcej go nie kupię, bo nie muszę!!! Przeszedł najtrudniejszą próbę: ostre słońce i opalanie! :-)Używam tego produktu od:6 misięcy

Zapobiega ale nie likwiduje

Plamy pigmentacyjne od wielu lat są moją zmorą. Ten kremik uzywałam kilka lat temu dosyć długo , na twarz. Z tego co zaobserwowałam nie zlikwidopwał u mnie istniejących plam posałonecznych ale przyczynił się do tego , ze w lecie po opalaniu nie przybyło mi nowych. Krem jest cie.zki dla tłustej skóry ale nie zapycha. Absolutnie nie nadaje się pod makijaż.
Wydajny.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

dobry ale...

Krem okropnie pachnie, wręcz śmierdzi... i bardzo natłuszcza skórę, także cały dzień buzia sie świeci..
mało wydajny stosuje qo od 3 tygodni i sie prawie skończył, ale to może dlatego ze nakładałam qo dość duzo...
+ rozjaśnił mi piegi,ale nierówno.. to zresztą chyba zależy od intensywności przebarwień... ale rozjaśnił, także dla piegusów polecam...

dodaje mu gwiazdke bo od razu nie było tego widac,ale naprawdę piegow prawie nie widac sa jasniutkie!! chyba skusze sie kolejne opakowanie i może dodac piątą gwiazdke..POLECAM

Używam tego produktu od:3 tyq

Narazie mu podziękuję

Stosowałam ten krem, chociaż dla mnie to maść, żeby usunąć przebarwienie na czole. W użyciu jest dość męczący, nie da się na nim zrobić żadnego makijażu, komponowany z kremem z filtrami tworzy okropną maskę. Stosowałam go jakieś 2 m-ce i plama ani drgnęła. Dermatolog zakazał mi jego stosowania kiedy okazało się, że jestem w ciąży. Minął jego czas, ale może po porodzie zdecyduję się wykończyć tubkę. Nowej napewno nie kupię.Używam tego produktu od: rok temu przez 2 m-ce

Nie polecam!

Krem ten stosowalam w celu wybielenia znamion skornych.Stosowalam doklanie 2 tubki,ale efektu zadnego nie zauwazylam.Podczas &quot;kuracji&quot; szczegolnie unikalam slonca(jak sie tylko dalo),tym bardziej ze moja skora jest bardzo uczulona na slonce,i mam z tym straszny problem.Ale co do samego preparatu,jestem strasznie rozczarowana,dlatego wiecej juz go nie kupie! Bede szukac dalej jakiegos &quot;specyfiku&quot;....

Używam tego produktu od:6 miesiecy

brak efektów

Niestety, u mnie brak efektów stosowania tego kremu-maści:( Używałam, jak zalecano, nie dłużej niż 2 m-ce bez przerywania, potwem wracałam po jakimś czasie i ani razu nie zauważyłam oczekiwanego działania. Podkreślam, że moje przebarwienia są posłoneczne.
Poza tym cena kiedy kupowalam parę lat temu (ma długi termin przydatności do użycia) była sporo wyższa, coś koło 90 zł za 30 ml:/

Używam tego produktu od: kilku lat

dosyć dobry

Trzeba mieć cierpliwość przy używaniu tego kremu, a mnie jej brakuje. Teraz mam dużo przebarwień i jakoś nie mogę sobie z nimi poradzić, ale kiedyś gdy używałam tego kremu systematycznie na jedno, jedyne przebarwienie to rzeczywiście mi pomógł i całkiem je wybielił gdzieś po 2 miesiącach....

dla b. cierpliwych

Przyznam, że do używania tego kremu trzeba mieć anielską cierpliwość i żelazną wytrwałość, co nie do końca mi się udaje. Używałam go systematycznie codziennie wieczorem przez 3 miesiące. Rozjaśnił trochę przebarwienia posłoneczne, choć lepsze efekty po na pewno krótszym czasie były po smarowaniu się sokiem z cytryny. Trzeba naprawdę długo czekać na efekty. Po 3 miesiącach przestałam go używać, bo zabrakło mi cierpliwości. Ponadto u mnie wcale się nie wchłaniał, pozostawiał tłustą powłokę. Zapach ma trochę zbyt intensywny, taki chemiczny. Teraz postanowiłam go zużyć do końca, zostało ok. pół tubki (jest bardzo wydajny), ale nie spodziewam się rewelacji. Podsumowując, jest w miarę dobry, bo rozjaśnia przebarwienia, ale jakiekolwiek efekty widać dopiero po długim czasie, co jest zniechęcające. Nie sądzę, bym kupiła następne opakowanie.

skuteczny

Jedyny wybielający krem, który rzeczywiście jest skuteczny. A próbowałam już kilku. Mam problem z kilkoma niewielkimi wprawdzie, ale widocznymi przebarwieniami na twarzy. Podzielam opinię mojej poprzedniczki, że działa dosyć powoli, ale rzeczywiście jest efekt. Ja czekałam na niego ok. miesiąca. Stosowałam tylko wieczorem, w ciągu dnia wolę jednak zwykłe kremy, zwłaszcza, że ten stosowałma tylko na przebarwienia, a nie całą twarz. Byłam zadowolona i kiedy przebarwienia stały się prawie niewidoczne, odstawiłam go na dość długi czas. Potem gdy się znowu pojawiły (niestety) kremik okazał się mało skuteczny, ale chyba dlatego, że mi się zepsuł, bo dostałam strasznego podrażnienia skóry i leczyłam go kilka tygodni. Resztkę kremu oczywiście wyrzuciłam. Zamierzam jeszcze raz przeprowadzić kurację, tym razem wspomagając ją peelingiem. Jeśli ktoś ma rzeczywiście problem z przebarwieniami, to polecam ten krem. Pamiętajcie jednak, że ważna jest systematyczność. Stosowanie od czasu do czasu niczego nie wybieli, ale cierpliwość zostanie wynagrodzona.