Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Tonizująco - uzupełniający preparat do demakijażu i oczyszczania skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco - łagodzący glukonian cynku,
- złuszczający kwas migdałowy,
- nawilżający kwas laktobionowy,
- łagodząca prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- łagodnie oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu,
- działa ściągająco na rozszerzone pory skóry,
- zawiera organiczne kwasy o działaniu mikrozłuszczającym,
- wspomaga łagodzenie zmian trądzikowych.,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych

Niewiadomo

Tonik stosowalam razem kremem i żelem do mycia twarzy tej serii..i coś tu jest nie tak bo cala seria ma oczyszczax i nawilżać a mi może i oczysciło twarz z zaskurników ale tak wysuszyło twarz że porobiły mi się drobne łuski w okolicach oczu tam gdzie skóra jest delikatniejsza.. ktory kosmetyk byl tego przyczyna nie wiem,moze stosowanie wszystkiego na raz to spowodowało ale normalne jest że stosuje się kosmetyki tej samej serii razem. Wiec kazdemu produktowi daje mocną 3. Teraz używam ich osobno, zobaczymy jak bedzie teraz

nie zwęża porów

Bardzo lubię pastę do twarzy z tej serii, natomiast tonik szału nie robi. Nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób wpływał na moją skórę. Używam go przed makijażem i po jego zmyciu. Jako demakijaż się nie sprawdza, nie zwęża też porów. Odświeża skórę, a czy przywraca odpowiednie ph skóry to ciężko stwierdzić.

Dobry

Fajny tonik w fajnej cenie. Ładnie oczyszcza i daje poczucie świeżości, ale nie zauważyłam zwężenia porów. Nie podrażnia i nie szkodzi, ale w sumie to nic super też nie robi.

To nie to

Tonik kupiłam kiedyś w zestawie z pozostałymi kosmetykami tej serii i na początku byłam nim zachwycona. Jest bardzo wydajny, przyjemnie się go rozpyla. Jednak zauważyłam, że przy częstym używaniu bardzo nieprzyjemnie ściągał skórę, podrażniał.

Dobry do odświeżenia

Nie zauważyłam wielkiego działania, poza odświeżeniem skóry i oczyszczeniem. Oczekiwałam większych efektów i myślę, że nie kupię tego kosmetyku ponownie.

Nie mogę się zdecydować

Kupiłam go kilka miesięcy temu i po codziennym, dłuższym używaniu miałam wrażenie, że mnie po nim wysypuje. Odstawiałam go i wracałam, po czym miałam to samo wrażenie. Przeleżał miesiąc w szafce i postanowiłam dać mu ostatnią szansę. Stosuję go od kilku tygodni i skóra wygląda dobrze, nie pojawiły się żadne niedoskonałości, dlatego mam z nim problem. Nie jestem teraz pewna, czy wcześniejsze niemiłe sytuacje miały z nim związek czy był to po prostu przypadek i moja twarz była w gorszej kondycji, czy po prostu moja skóra się do niego przyzwyczaiła. Obawiam się, że przez tę niepewność nie kupię go ponownie, bo nie chcę więcej ryzykować. Poza tym niewyjaśnionym zjawiskiem nie zauważyłam, żeby działał jakoś rewelacyjnie. Moje pory nie są ani bardziej, ani mniej zwężone. Twarz jest lekko ściągnięta i klejąca po użyciu. Nie wysycha jakoś bardzo długo, po prostu jak zwykły tonik. Podoba mi się za to forma aplikacji, jest bardzo przyjemna, zwłaszcza latem i mnie osobiście bardzo zachęca do używania produktu. Nie lubię marnować i używać czegoś co nie jest mi niezbędne (np. wacikow), więc taka bezpośrednia aplikacja to dla mnie idealne rozwiązanie i na pewno kolejny tonik też kupię w takiej formie lub przeleje do tej buteleczki.
Myslę, że ten produkt nie jest dla mnie i będę szukać czegoś innego :)

Tonik zwężający pory

Produkt ani trochę na mnie nie działa. Nie zauważyłam działania tonizującego. Tonik powinien zwężać pory jednak nie ma na nie żadnego wpływu, Nie używam mgiełki prosto na twarz ponieważ ciężko jest nanieść ją odpowiednio na całą twarz bez dostawania się produktu na powieki. Psikam tonikiem na wacik jednak potrzebnych jest naprawdę wiele psiknięć żeby odpowiednia ilość produktu dostała się później na twarz. Nie polecam i na pewno nie kupię kolejnego opakowania.

dobry

Mam wrażliwą skórę i ten tonik w moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Niweluje napięcie, utrzymuje nawilżenie, łagodzi, jest delikatny i nie szczypie w oczy. Spryskuję nim twarz przed nałożeniem kremu i dzięki temu wszystko się łatwo rozprowadza i równomiernie wchłania. Skóra po użyciu nawet bez kremu jest miła w dotyku i miękka. Daje poczucie świeżości.

Wielki plus za atomizer, ponieważ nie lubię niepotrzebnie pocierać twarzy wacikiem. Można go szybko użyć przed makijażem.
Zapach jest dosyć neutralny, delikatny i przyjemny, to też jego wielka zaleta.
Plus za wydajność, bo wystarczy jedno-dwa psiknięcia żeby pokryć twarz.

Zużyłam już kilka opakowań i jest to produkt, do którego będę wracać.

Dla mnie nie odpowiedni

Tonik ładnie matuje, uczucie ściągania, przyjemny zapach i wygodny w użyciu atomizer. Jednak po kilku użyciach pojawiły się niestety krosty których ciężko było się pozbyć dla mnie jednak produkt nie odpowiedni.

Sprawdza się

Kupiłam z ciekawości i tak został ze mną do dzisiaj :) sprawdza się i robi to do czego jest przeznaczony. Używam to od około 3 miesięcy i jestem absolutnie zadowolona. Używam to pewnie na noc. Spryskuje uprzednio oczyszczoną skórę twarzy i zostawiam do wyschnięcia. Pory faktycznie się zwezaja i nie są bardzo widoczne

UZUPEŁNIENIE MOJEJ ULUBIONEJ PASTY

Zapach-rewelacja, Tonik w postaci mgiełki - rewelacja, Delikatny efekt ściągania - rewelacja, Zmatowienie - rewelacja. Jedyny minus to to, że mimo uczucia ściągania nie zauważyłam, zeby pory mi się podomykały lub efekt jest minimalny. Także jestem średnio zadowolona. Nie takiego efektu się spodziewałam

Jest okej, ale mogłoby być lepiej

Po tonik z serii liście manuka sięgnąłem ze względu na dobre opinie oraz na to iż jest w ciekawej formie aplikacji(mgiełka). Tonik po rozpyleniu na twarzy daje uczucie chwilowego odświeżenia i to tyle. Skóra niestety po chwili znów jest cała świecąca, lecz można go zakupić z samego względu odświeżenia-bo w tym jest lepszy niż toniko-mgiełki z evree(tam zapach aż przytłacza). Jednak tonik z ziaji ma jeden minus-aplikator choć fajny i pomysłowy to zbyt mało produktu ląduje na naszej twarzy i trzeba się wyraznie natrudzić :/