Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Tonizująco - uzupełniający preparat do demakijażu i oczyszczania skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco - łagodzący glukonian cynku,
- złuszczający kwas migdałowy,
- nawilżający kwas laktobionowy,
- łagodząca prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- łagodnie oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu,
- działa ściągająco na rozszerzone pory skóry,
- zawiera organiczne kwasy o działaniu mikrozłuszczającym,
- wspomaga łagodzenie zmian trądzikowych.,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych

Brak efektu

Niestety, nie zauważyłam żadnego efektu. Ani nie zmniejszył porów, ani nie poprawił stanu skóry, mimo że używałam go systematycznie przez dłuższy czas.
Ma ładny zapach, wygodnie się go aplikuje dzięki atomizerowi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605926].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra

Jest niesamowity !
Stosuję rano i wieczorem. Miałam bardzo rozszerzone pory na czole i nosie. Po miesiącu zauważyłam znaczne zmniejszzenie się tych na czole, a po 3 już prawie nie było ich widać i zmniejszyły się te na nosie. I tak właśnie, efekt zwężenia porów w moim przypadku zależał od obszaru twarzy ;D Widoczne działa antybakteryjnie - Na twarzy pojawił mi się bolący góz/gula na samym środku czoła. Raz przetarłam tym tonikiem i na drugi dzień nie było widać po tym śladu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605731].usefull || 0 }}% pomocna.

brak efektu

Ogólnie jako tonik jest całkiem ok, odświeża. Stosuję ponad miesiąc jednak pory są nadal bardzo widoczne. Na pewno nie kupię ponownie. Czy mogę polecić? Na pewno nie dla osób, które chcą zmniejszyć widoczność porów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598296].usefull || 0 }}% pomocna.
Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

warto kupić

Unikam drogeryjnych toników, jednak po liście Manuka sięgam regularnie i nie zauważyłam negatywnego wpływu. Po pierwsze uwielbiam produkty tonizujące w sprayu, bo nie dość, że oszczędzamy produkt, rozprowadzamy go równomiernie, to oszczędzamy waciki i niepotrzebne tarcie skórze, co u mnie jest mega zaletą przy cerze hiperaktywnej. No i to uczucie orzeźwienia i realnego odświeżenia. Używam regularnie, raz dziennie - skóra jest stonizowana, nie ma uczucia ściągnięcia, ani przesuszenia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam pozytywny wpływ na rozszerzone pory. Cena, opakowanie, zapach, szybkie wchłanianie i realne działanie sprawiają, że to jeden z niewielu drogeryjnych toników, którym daję szansę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589701].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne odświeżenie.....

Tonizacja skóry to równie ważny po oczyszczaniu drugi krok do walki o piękną cerę bez zanieczyszczeń i skaz. Bardzo wiele kobiet zapomina o tej części zabiegu, twierdząc, że nic do pielęgnacji skóry nie wnosi. To nie prawda. Tonik przywraca skórze jej naturalne pH i zwęża pory, a także domywa to, czego żel nie usunął w całości ze skóry. Ja należę do grona kobiet, które nie rezygnują z tonizacji. Na swojego tonizującego przyjaciela wybrałam tonik Ziaja z serii liście Manuka. Preparat przywraca skórze równowagę, tonizuje, zwęża pory i odświeża skórę twarzy. Tonik zamknięty jest w buteleczce o pojemności 200 ml z „psikanym” aplikatorem, takim jakie używa się przy mgiełkach zapachowych. Aplikacja kosmetyku zatem jest bardzo wygodna. Ja mam dwa sposoby. Tak jak zaleca producent czyli nakładam kosmetyk na płatek kosmetyczny i przecieram nim twarz lub jeśli potrzebuję natychmiastowego odświeżania, psikam całą twarz tonikiem i pozostawiam do wyschnięcia. Zapach toniku jest bardzo przyjemny , ziołowy. Tonik nie zawiera alkoholu, więc nie podrażnia skóry. Cena jak na kosmetyk tonizujący jest bardzo niska, wiec śmiało można po niego sięgać, nie bojąc się drastycznych wydatków.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1588346].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam !!! :)

jak dla mnie jest super :) faworyt wsrod tonikow zdecydowanie sprawdza sie idealnie na mojej twarzy spelnia wszystkie obietnice producenta stosuje ran wieczorem i czasami w ciagu dnia jesli czuje ze moja skora potrzebuje odswierzenie serdecznie polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582766].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Produkt nie przypadł mi do gustu. Twarz strasznie się lepi po użyciu tego kosmetyku, zostawia maskę na twarzy, przez co ciężko wchłaniają się kremy nałożone później. NIezbyt wydaje mi się, żeby był dobry dla cery tłustej/mieszanej. Ogólnie nie polecam i już nie kupię tego produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1579586].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Zużyłam całe jedno opakowanie, teraz przeszłam na tonik z nagietka również z Ziaji.
Ogólnie to mam dobre wrażenia po używaniu tego produktu. Mam cerę mieszaną więc ta linia pielęgnacyjna wydawała mi się strzałem w dziesiątke. Ogólnie nie zauważyłam jakiegoś znacznego zwężenia porów, ale używałam tonika codziennie wieczorem i nie zauważyłam jakiegoś efektu wow ale także nie za bardzo odnalazłam w nim minusy.
Tonik ma tą zaletę, że jest lekki. Nie oblepia skóry i nie czuć, że coś się na nią nakładało.
Dużą zaletą jest buteleczka z atomizerem, co chyba jest największym plusem tego produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578956].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry tonik, w bardzo niskiej cenie. Jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia, zwęża pory przy regularnym stosowaniu. Do tego ma super wygodne opakowanie z atomizerem. Naprawdę godny polecenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578926].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepiące przekleństwo

Tonik kupiłam, gdy był boom na serię z liśmi manuka. Ziaja mnie mało interesowała, bo poza płynami do kąpieli (które i tak wg mnie są.. nudne) to u mnie się kompletnie nie sprawdza.
Ale, heloł, przecież taki zachwyt nad tą serią to musi coś w tym być.
Niestety.. tonik poza dobrym opakowaniem okazał się ulepkiem.. tragiczny. Skóra po nałożeniu lepiąca i świecąca jak psu..wiadomo co.
Zapach ładny. Ot tyle.
Zmarnowane pieniądze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577316].usefull || 0 }}% pomocna.