Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

Tonizująco - uzupełniający preparat do demakijażu i oczyszczania skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco - łagodzący glukonian cynku,
- złuszczający kwas migdałowy,
- nawilżający kwas laktobionowy,
- łagodząca prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- łagodnie oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu,
- działa ściągająco na rozszerzone pory skóry,
- zawiera organiczne kwasy o działaniu mikrozłuszczającym,
- wspomaga łagodzenie zmian trądzikowych.,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych

Fajny tonik w spray'u

Nie chce mi sie bawić w stosowanie toniku na wacikach, dlatego chętnie sięgnęłam po ten produkt od Ziaji. Spray to jego główna zaleta, choć czasem mi się zacina, ale ogólnie działa aż do końca opakowania. Produkt odświeża twarz, stosuję go codziennie wieczorem a czasem także w ciągu dnia. Nie mam wielkiego problemu z rozszerzonymi porami, więc pod tym względem nie widzę różnicy. Zresztą nigdy nie widzialam różnicy po tonikach do twarzy, ale lubię je stosować ;) Cena jest niska, dostępny w wielu sklepach, dlatego chętnie kupię go ponownie.

Przyjemniaczek

Uwielbiam toniki w opakowaniach z atomizerem, zawsze po umyciu buzi spryskuję takim specyfikiem skórę i pozostawiam do wyschnięcia. Ten tonik świetnie się do tego nadaje, zwłaszcza rano, przed nałożeniem makijażu, żeby się odświeżyć lub pomóc zejść uczuciu napuchnięcia.

Bardzo fajny, ale ...

Kupiłam go ze względu na niską cenę. Na początku bardzo fajnie mi sie spisywał. Super nawilża i robił fajnefajnie odświeżenie na twarzy. Jednak po dłuższym czasie stosowania zauważyłam że moje czoło reaguje na nie wysypem różnych niedoskonałości czyli tak jak bym miała trądzik ale ja co nie mam. Gdyby nie to to byłby genialny do codziennej pielęgnacji.

Cena: ok 7 zł

Eris film 1

Letnia tonizacja

Liście manuka to tonik dla ludzi z nieproblematyczna cera, być może dla cery normalnej będzie hitem. Na lato fajna mgiełka orzeźwiając do twarzy o fajnym zapachu. Niestety mnie najbardziej interesowało zwężenie porów i zmatowienie cery, czego nie dostrzeglam.

Wielofunkcyjny produkt za niską cenę

Super mi się sprawdził w codziennym użytkowaniu.Tonizuje i domywa niewidoczne resztki makijażu przy czym jest wygodny w użyciu za sprawą atomizera,który dozuje odpowiednią ilość produktu.Widocznie zmniejsza moje pory na policzkach , gdzie są najbardziej widoczne.Dzięki atomizerowi można ograniczyć dotykanie swojej skóry ciała co jest plusem dla nastolatek z cerą problemtyczną.

super

Jedni go lubią jedni niestety nie
Moja opinia jest różna raz go lubię a raz nie.To zależy tylko i wyłącznie od mojej cery z nią jest różnie jednak teraz mi przypasował.Bardzo fajnie trądzik wysusza jednak jak i trądzik to i cera jest bardzo wysuszona ale to zależy też ile tego produktu użyjemy im więcej go damy tym skóra będzie bardziej wysuszona ale zawsze można użyć kremu nawilżającego i po sprawie.

Nie zwęża porów

Plusy ( + )
- odświeża
- przyjemnie pachnie
- opakowanie z atomizerem
- jest na dzień i na noc
- wydajny
- nawilża
- nie zapycha

Minusy ( - )
- nie zwęża porów ( a na to liczyłam najbardziej) :/

Super działanie za niewielkie pieniądze

Tonik jest naprawdę skuteczny, zweza pory, nie wysuszajac skóry. Lubię go za to działanie, przywraca równowagę skórze, ma ładny zapach i jest wydajny. Bardzo niska cena w stosunku do jakości. Polecam wypróbować.

Nie działa

Tonik pięknie pachnie, odświeża, nie zostawia lepkiej warstwy, nie zapycha. Niestety nie zwęża porów, na co najbardziej liczyłam. Działanie przeciwtrądzikowe również nie spełniło moich oczekiwań.

tonik jakich wiele

Stosuje go z przyzwyczajenia. Nie chce mi się wybierać innego produktu. No ale cóż, ten tonik nie robi kompletnie nic. Czy oczyszcza? Może trochę. Czy zwęża pory? Nie zauważyłam. Myślałam, że skoro tonik jest z Ziai, to jest dobrej jakości, jednak troszeczkę się pomyliłam (troszeczkę to mało powiedziane).
ZALETY:
+ma fajny dozownik
+jest wydajny
+często jest w promocji
WADY:
-słabo oczyszcza
-nie zwęża porów
-nie ściąga skóry

Tani, dobryprodukt

Liście manuka towarzyszą mi w mojej pielęgnacji już od jakiegoś czasu. Wspaniale sprawdza się po demakijażu- zbiera wtedy resztki, tego co miałyśmy na twarzy ;) Z samego rana za to pobudza moją cerę do dalszego działania.

Obowiązkowy produkt w mojej kosmetyczce.

Przyjemny produkt

Na słuchałam sie o tym toniku już chyba wszystkiego a więc postanowiłam go kupić. Zapłaciłam bodajże 9 zł w jednej z drogerii. Produkt ma bardzo ładna buteleczke. Używam go bezpośrednio na twarz. Daje uczucie odświeżenia i redukuje uczucie sebum na twarzy. Nie zauważyłam jednak zmniejszenia porów na mojej przetluszczającej się twarzy. Tonik jest bardzo wydajny,używam go codziennie od ponad 1.5 miesiaca a zużyłam połowę buteleczki. Może kiedyś do niego wrócę jednak lubie testować i tym razem kupię coś innego.