Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizująca zielona glinka,
- aktywna baza myjąca.
Czysta i świeża skóra:
- odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum,
- ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające,
- zapobiega powstawaniu zaskórników,
- przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laurenth Sulfate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Panthenol, Illite, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Hit!

Pasta ma bardzo dobre wlasciwosci scierajace martwy naskorek,czyli peelingujace.Swiezy zapach i skuteczne dzialanie na zaskorniki czy jakies stany zapalne.Polecam

ŚWIETNY !

Zakupiłam produkt skuszona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się, kosmetyk spełnia swoje zadania w 100%. Używam razem z kremem mikrozłuszczającym z kwasem migdałowym na noc. Cera jest wygładzona, oczyszczona, promienna.

Chwała mu!

Chwała każdemu, kto przyczyniał się do wymyślania i tworzenia tego produktu! Nie ma co się dziwić, że dostał odznaczenie KWC. Zdecydowanie najlepszy kosmetyk z całej serii Liście Manuka.
Pasta jest bardzo gęsta i ma dość grube drobinki, które rewelacyjnie sobie radzą z naszymi zaskórnikami oraz pozostawiają naszą cerę gładką, rozświetloną i wyglądającą na zdrowszą.
Zapach ma taki średni, można do niego przywyknąć, ale świetny nie jest.
Osobiście uważam, że jest to kosmetyk, który każdy powinien mieć w swojej łazience.

Również jako maseczka

Pasta jest super! Delikatnie oczyszcza i odświeża twarz; moja twarz przetłuszcza się w strefie T ale ta pasta idealnie sobie z tym radzi, odblokowuje pory i matuje cerę. Używam jej również jako maseczki, po nałożeniu na ok. 10 minut zasycha a po zmyciu skóra jest miękka i wolna od zaskórników.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

POLECAM

Pasta naprawdę dobrze oczyszcza, do tego peelinguje, jednak należy z nią uważać, ponieważ może wysuszać. Nie radziłabym stosować tego kosmetyku codziennie, z jego mocą wystarczy to robić co drugi dzień, a nawet rzadziej (bo jak już pisałam- może wysuszać). Konsystencja produktu jest bardzo gęsta, a zapach delikatny. Opakowanie ładne, minimalistyczne, dobrze wykonane, jednak przy końcu trzeba produkt przeciąć, aby wszystko wykorzystać. MUST HAVE!

Dobry kosmetyk ale nie na codzień

Świetnie oczyszcza skórę i odświeża, jednak warto ostrożnie używać tej pasty bo drobinki są grube i mocne a co za tym idzie - tarcie silne. Polecam ją do używania 1-2 razy w tygodniu przy cerze trądzikowej i z zaskórnikami.

Świetny tak po prostu

Krótko i na temat . Minusów brak . Peeling ma gęstą formułę jakby pastę z mikrocząsteczkami które świetnie oczyszczają podczas kilkuminutowego masażu. Plusy :

Bardzo fajna

Pasta dokladnie oczyszcza pozostawiając skórę miękką. Pięknie pachnie . Jest wydajna. Uważam też że widać poprawę mojej skóry po miesiącu stosowania także mogę gorąco polecić. Cena niska więc nic tylko korzystać
Oby więcej kosmetykow tak dobrych w tak niskiej cenie.

Tak

Bardzo fajna pasta do mycia twarzy, kupuje ją już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze oczyszcza i nie podrażnia skóry. Posiada bardzo fajne drobinki i ładnie pachnie. Cena na pewno zachęci nie jedną osobę do kupna, a ja polecam ten produkt ! :)

Bardzo lubię

Gęsta konsystencja, dużo złuszczających drobinek, świeży, przyjemny zapach, genialne oczyszczenie i brak podrażnień. Do tego fajna wydajność. Skóra po użyciu jest rześka, nie świeci, nie ma podrażnień, jest fajnie odświeżona. Zużyłam już kilka opakowań.

Pogarsza stan cery

Pasta znajduje się 75 ml tubce zamykanej na klik. Jest nieprzezroczysta, wiec ciężko kontrolować stan i zużycie produktu. Pod koniec tubka pękła mi przy zgrzewie, pasta nabrała powietrza i nadawała się już tylko do wyrzucenia.

Kosmetyk ma biały kolor, jest gęsty. Wyglądem i konsystencją przypomina pastę do zębów. Zawiera w sobie dużą ilość małych drobinek ścierających. Są one dość ostre. Na mokrą cerę pastę nakłada się świetnie, na suchej trudno ją rozetrzeć.

Zapach
Delikatny, przyjemny, lekko mentolowy.

Stosowanie
Używałam jej 1-2 razy w tygodniu.

Działanie
Przez pierwszy tydzień, dwa byłam zachwycona tym kosmetykiem. Faktycznie czułam, że twarz jest dobrze oczyszczona, pory odblokowane, a martwy naskórek złuszczony. Cera była gładka i miła w dotyku. Jednak szybko nastąpiło rozczarowanie. Pasta ta była przyczyną wszystkich moich problemów z cerą. Mianowicie pojawiły się zaczerwienienia, wypryski oraz nowe zaskórniki. Myślę, że były one skutkiem zbyt agresywnej pielęgnacji. Moja skóra należy do bardzo wrażliwych więc i mechaniczne peelingi są zdecydowanie nie dla niej. Dodatkowo produkt ten bardzo średnio się zmywa, czasami były z tym problemy. Przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę, miałam uczucie ściągnięcia. Na pewno więcej nie kupię tego produktu. Ostatecznie wykorzystałam go jako peeling do stóp, łokci i kolan.

Mocny zdzierak

Jeśli komuś nie przeszkadza że ten produkt zawiera mikrogranulki to poleca.
Pasta jest bardzo gęsta, ma w sobie mnóstwo złuszczających drobinek. Bardzo mocno oczyszcza, złuszcza martwy naskórek i wygładza. Jak moja skóra się buntuje i zaczyna się nadmiernie przetłuszczać to nakładam ją w strategiczne miejsca, zostawiam na kilka minut jak maskę, potem lekko zwilżam, masuje i zmywam. Przy takim zastosowaniu skóra jest nie tylko złuszczona, ale mam wrażenie jakby mniej się przetłuszczała, pory oczyszczone .

Głęboko oczyszcza, super cena

Pasty używam już długo, praktycznie odkąd pojawiła się na rynku. Cena jest bardzo atrakcyjna bo nie przekracza 10zł a produkt jest bardzo wydajny. Nie polecałabym osobom o skórze wrażliwej gdyż może podrażniać. Natomiast polecam osobom o skórze trądzikowej, oczyszcza pory dogłębnie, skóra staje się gładka, miła w dotyku i co najważniejsze - bez zaskórników. Na pewno zakupię ponownie, używam razem z tonikiem zwężającym pory z tej samej serii.